اخبار ارز دیجیتال

دفتر حسابداری عمومی: استخراج ارزهای دیجیتال می تواند برای صنعت انرژی تگزاس مفید باشد

با توجه به موقعیت منحصر به فرد بازار ماینینگ کریپتو، مقامات تگزاس معتقدند که ماینرها می توانند در برنامه پاسخگویی به تقاضا شرکت کنند. این شامل خاموش کردن ماینرها در دوره های اوج تقاضا می شود.

ایالات متحده شکاف بزرگ استخراج بیت کوین (BTC) چین را تا پایان ژوئن ۲۰۲۱ کاهش داده است. علیرغم شایعات در مورد مصرف بالای انرژی، مقامات تگزاس، یکی از قطب های استخراج ارزهای دیجیتال در حال رشد سریع در ایالات متحده، گفتند که عملیات استخراج در حال حاضر یک رابطه همزیستی با صنعت انرژی دارد.

خبرنامه ای از دفاتر کنترلر تگزاس موضع طرفدار ارزهای رمزنگاری شده این ایالت را برای میزبانی از ماینرها و اپراتورهای بلندمدت فاش کرد. در توضیح یک تصور غلط رایج در مورد مصرف انرژی بیت کوین، یادداشت مالی بیان می کند که برخلاف “تاسیسات تولیدی و کارخانه های شیمیایی صنعتی که انتظار می رود برای دهه ها وجود داشته باشند”، تاسیسات استخراج ارز دیجیتال به طور قابل توجهی برق شبکه را تامین می کند. تاکید بر عدم تحمیل مطالبات.

نگرانی‌ها در مورد تقاضای برق همچنان وجود دارد، زیرا یک افزایش ناگهانی می‌تواند تعادل عرضه و تقاضا را با حرکت بیشتر ماینرهای ارز دیجیتال به تگزاس بر هم بزند. در حالی که سایر صنایع بر شدت برق اغلب حتی در بازارهای بی ثبات به تولید خود ادامه می دهند، یکی از نگرانی هایی که جاشوا رودز، دستیار تحقیقاتی مستقر در تگزاس در خبرنامه مطرح کرد این بود: است.

تفاوت این است که استخراج بیت کوین (امکانات استخراج) بسته به قیمت بیت کوین می تواند خیلی سریع ظاهر شود و خیلی سریع ناپدید شود.

با توجه به موقعیت منحصر به فرد بازار ماینینگ کریپتو، مقامات تگزاس معتقدند که ماینرها می توانند در برنامه پاسخگویی به تقاضا شرکت کنند. این شامل خاموش کردن ماینرها در دوره های اوج تقاضا می شود. این فرآیند به طور گسترده در صنایع انرژی بر مانند کارخانه های پتروشیمی مورد استفاده قرار می گیرد.

علاوه بر این، این مطالعه فرض می‌کرد که افزایش عملیات معدنی می‌تواند زیرساخت‌های انرژی اضافی را به ویژه در مناطق دورافتاده غرب تگزاس تحریک کند.

مربوط: اگر بیت کوین به ۲ میلیون دلار برسد، استخراج بیت کوین کمتر از ۰.۵ درصد انرژی جهانی هزینه خواهد داشت: مخفیانه

بازار نزولی طولانی مدت درآمد معدن را به پایین ترین سطح در ژوئن ۲۰۲۲ سوق داده است. با این حال، داده‌های blockchain.com نشان می‌دهد که درآمد استخراج بیت کوین تقریباً ۶۹ درصد در یک ماه افزایش یافته است، از ۱۳.۹۲۸ میلیون دلار در ۱۳ جولای به ۲۳.۴۸۸ میلیون دلار در ۱۲ آگوست.

علاوه بر این، کاهش قیمت تجهیزات ماینینگ (GPU) به ماینرهای بیت کوین اجازه می دهد تا در حین پیگیری استخراج دو میلیون بیت کوین گذشته، ریگ های استخراج خود را ارتقا داده و گسترش دهند.

نویسنده: Arijit Sarkar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا