🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Miner Poolin برداشت های BTC و ETH را به دلیل “مشکلات نقدینگی” به حالت تعلیق در می آورد

پولین گفت: “برای محاسبه موجودی، ما یک عکس فوری از موجودی BTC و ETH باقی مانده در استخر در ۶ سپتامبر ایجاد خواهیم کرد.”

Poolin، یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین از نظر نرخ هش، اعلام کرده است که به طور موقت برداشت بیت کوین و اتر از خدمات کیف پول خود را به دلیل «مشکلات نقدینگی» به حالت تعلیق درآورده است.

در اطلاعیه ای در روز دوشنبه، Poolin گفت سرویس کیف پول آن “به دلیل افزایش اخیر تقاضا برای برداشت با مشکلات نقدینگی مواجه است” و پرداخت های بیت کوین (BTC) و اتر (ETH) را به طور موقت متوقف کرده است. پشتیبانی Poolin به کاربران در کانال تلگرام خود گفت که «اعلام یک تاریخ مشخص» برای از سرگیری خدمات عادی دشوار است، اما اشاره کرد که ممکن است چندین روز طول بکشد. در عرض ۲ هفته منتشر خواهد شد. ”

پولین گفت: «مطمئن باشید، تمام دارایی های کاربر ایمن هستند و ارزش خالص شرکت مثبت است. “برای محاسبه موجودی، ما یک عکس فوری از موجودی BTC و ETH باقی مانده در استخر در ۶ سپتامبر ایجاد می کنیم. سکه های دیگر تحت تاثیر قرار نمی گیرند.”

Poolin که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، یک استخر استخراج مستقر در چین است که تحت Blockin اداره می شود. طبق داده های BTC.com، این شرکت حدود ۱۰.۸ درصد از بلوک های بیت کوین استخراج شده در ۱۲ ماه گذشته را به خود اختصاص داده است که آن را به چهارمین استخر بزرگ استخراج پس از Foundry USA، AntPool و F2Pool تبدیل می کند.

توزیع استخر استخراج بیت کوین بر اساس بلوک های استخراج شده. منبع: BTC.com

مربوط: اتریوم ادغام ماینرها و استخرهای ماینینگ را به انتخاب دعوت می کند

این استخر ماینینگ آخرین مورد در فضای کریپتو بود که اعلام کرد برداشت‌ها را در میان بازار نزولی متوقف می‌کند. این استخر اعلام کرد تا زمانی که به Of Stake می‌رود، برداشت‌های اتریوم را به‌طور موقت متوقف می‌کند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا