🚨 اخبار ارز دیجیتال

ماینر ارزهای دیجیتال پولین پس از تعلیق برداشت، توکن های IOU را ارائه می دهد

پولین گفت: «اولویت فوری ما این است که برداشت‌های هرچه بیشتر سکه/توکن ممکن را از سر بگیریم.

Poolin، یکی از بزرگترین استخرهای استخراج بیت کوین از نظر نرخ هش، اعلام کرده است که توکن های IOU را برای “به حداقل رساندن تاثیر توقف های برداشت” بر روی کاربران خود منتشر می کند.

پولین در یک پست وبلاگی در روز سه شنبه اعلام کرد که خدمات کیف پول آن بیت کوین (BTC)، اتر (ETH)، تتر (USDT)، لایت کوین (LTC)، Zcash (ZEC) و Dogecoin (DOGE) را در اختیار خواهد داشت. در ۱۵ سپتامبر، پس از تعلیق برداشت‌ها به دلیل گزارش‌شده «مشکلات نقدینگی»، استخر استخراج IOUBTC، IOUETH، IOUUSDT، IOULTC، IOUZEC، و IOUDoge را به ۱ بر اساس دارایی‌های کاربر کاهش می‌دهد.

پولین گفت: «اولویت فوری ما این است که برداشت‌های هرچه بیشتر سکه/توکن ممکن را از سر بگیریم. این شرکت در حال حاضر در حال بررسی راه‌حل‌های متعدد، از جمله سرمایه‌گذاری‌های جدید، معاوضه بدهی و انحلال دارایی‌ها برای رفع کمبود نقدینگی کوتاه‌مدت خود است.

Poolin ادعا می‌کند که پس از صدور IOU، دارایی‌های کاربر و تعداد توکن‌های اصلی در حساب ماینینگ روی صفر تنظیم می‌شود و استخر استخراج می‌تواند به طور خودکار در هر زمان برداشت شود. علاوه بر این، این پلتفرم به کاربران اجازه می‌دهد تا توکن‌های اصلی خود را به صورت زنجیره‌ای یا با اشخاص ثالث مبادله کنند، دکل‌های ماینینگ بخرند، یا سهام شرکت Pullin در ایالات متحده را خریداری کنند، پس از آن، در نهایت می‌گویند که قصد دارد تمام IOU‌ها را بسوزاند.

مربوط: درآمد استخراج بیت کوین نسبت به کمترین میزان درآمد در سال ۲۰۲۲، ۶۸.۶ درصد افزایش یافته است.

سایر پلتفرم ها رویکرد مشابهی را برای انتشار توکن های IOU در صورت مواجهه با مشکلات نقدینگی اتخاذ کرده اند. در سال ۲۰۲۱، ابزار ترکیبی تراکنش DeFi Full Combo مورد سوء استفاده قرار گرفت که باعث خسارت ۱۵ میلیون دلاری به پروتکل شد و پس از آن ۵ میلیون توکن iouCOMBO را به عنوان بخشی از یک طرح غرامت برای قربانیان صادر کرد.

Poolin که در سال ۲۰۱۷ راه اندازی شد، یک استخر استخراج مستقر در چین است که تحت Blockin اداره می شود. طبق داده های BTC.com، این شرکت حدود ۱۰.۶ درصد از بلوک های بیت کوین استخراج شده در ۱۲ ماه گذشته را به خود اختصاص داده است و آن را به پنجمین استخر بزرگ استخراج پس از Foundry USA، AntPool، F2Pool و Binance Pool تبدیل می کند.

نویسنده: Turner Wright

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا