اخبار ارز دیجیتال

بازار کریپتو شاهد سیل سکه‌های میم ملکه الیزابت و NFT است

لیست بلند بالایی از توکن های جدید با نام های بی مزه مانند ملکه الیزابت اینو، نجات ملکه، کوئین، کوئین دوج، پل لندن پایین است و ریپ کوئین الیزابت وجود دارد.

پس از مرگ ملکه الیزابت دوم، Crypto Degen به سرعت بازار کریپتوها را با بیش از 40 توکن جدید میم مرتبط با ملکه و صدها توکن غیر قابل تعویض جدید (NFT) در همین راستا پر کرد.

توکن‌های جدیدی که در ۲۴ ساعت گذشته در صرافی‌های غیرمتمرکز بایننس (BSC) و اتریوم منتشر شده‌اند، نام‌هایی مانند Queen Elizabeth Inu، Save the Queen، Queen، QueenDoge، London Bridge is Down و Rip Queen Elizabeth دارند.

طبق داده‌های Dex Screener، توکن پنکیک سوآپ مبتنی بر BSC، ملکه الیزابت اینو، بیشترین سود خود را در 24 ساعت گذشته داشته است و در زمان نگارش این مقاله با 28506 درصد افزایش به 0.00008000 دلار رسیده است.

نمودار سگ ملکه الیزابت: Dex Screener

حجم معاملات 24 ساعته آن به ارزش 391000 دلار در مقایسه با الیزابت توکن، که در کمتر از 12 ساعت حجم معاملاتی به ارزش 2.7 میلیون دلار را ثبت کرد، کمرنگ است. این دارایی نیز با 8442 درصد افزایش به 0.059931 دلار رسیده است.

شایان ذکر است که نقدینگی پشت ملکه الیزابت داگ و الیزابت تنها 17000 دلار و 204000 دلار است. این نشان می دهد که پتانسیل برای پمپاژ و تخلیه کوتاه مدت، مشابه توکن بدنام Squid Games که بدون پشتوانه جدی از کار افتاد و سوخت. در اکتبر سال گذشته

البته جامعه 135000 نفره از رمزنگاری r/Buttcoin با این موضوع موافق است و کاربر woliphirl اظهار داشت: “در هفته های آینده، بریتانیا توکن یادبود ملکه الیزابت دوم را به عنوان پول ملی خود خواهد پذیرفت. من نسبت به این موضوع خوش بین هستم. او به شوخی می گوید.

این در پاسخ به عکس گرفتن از صفحه نمایش از یک پست در جامعه r/cryptocurrency بود که در آن اظهار نظر در مورد خجالت‌آور بودن این موضوع برای کل صنعت کریپتو بود.

Memecoin ملکه الیزابت در Reddit پست شد

NFT ملکه الیزابت

بازار NFT OpenSea همچنین پروژه RIP Queen Elizabeth را چند ساعت پس از مرگ ملکه راه اندازی کرد.

مربوط: لیز تراس پس از گفتن اینکه بریتانیا باید از ارزهای دیجیتال استقبال کند، نخست وزیر شد

520 NFT در این مجموعه وجود دارد، و هر توکن دارای اجرای هنری ملکه با حال و هوای شوم است. به نظر می رسد کلکسیونرها همچنان با این پروژه همراه هستند زیرا حجم فروش آن 0.06 اتر (ETH) به ارزش حدود 101 دلار است.

به نظر می رسد میزان NFT های مجموعه نشان می دهد که سازندگان پروژه منتظر لحظه مناسب برای شروع مجموعه بودند.

Rip Queen Elizabeth NFT: OpenSea

ملکه الیزابت دوم در سن 96 سالگی درگذشت و 70 سال و 214 روز در بریتانیا سلطنت کرد و او را به طولانی‌ترین سلطنت یک کشور مستقل تبدیل کرد. او از حمایت شدید مردم بریتانیا برخوردار بود و در طول دوران تصدی خود، محبوبیت سلطنتی را در حدود 90 درصد حفظ کرد.

نویسنده: Brian Quarmby

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا