اخبار ارز دیجیتال

Crypto Lender Hodlnaut به دنبال کنترل قضایی برای جلوگیری از انحلال اجباری است

قانون سنگاپور محافظت موقتی را در برابر دعاوی و دعاوی حقوقی ارائه می‌کند، که این شرکت معتقد است فضای مهلتی برای تمرکز بر برنامه‌های بازیابی خود فراهم می‌کند.

Hodlnaut، یک پلتفرم وام‌دهی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور، به دنبال کنترل قضایی برای مدیریت بحران نقدینگی جاری خود و جلوگیری از انحلال اجباری دارایی‌ها در طول بازار نزولی فعلی است.

وام دهنده ارز دیجیتال در روز سه شنبه در اطلاعیه ای به کاربران اطلاع داد که از دادگاه عالی سنگاپور درخواست کرده است تا تحت کنترل قضایی قرار گیرد. این شرکت گفت:

“هدف ما این است که از انحلال اجباری دارایی ها جلوگیری کنیم زیرا این بهترین راه حل برای کاربرانی نیست که نیاز به فروش ارزهای رمزنگاری شده خود مانند BTC، ETH و WBTC در قیمت های فعلی کاهش یافته دارایی دارند. در عوض، ما معتقدیم که دریافت کنترل قضایی بهترین شانس را ارائه می دهد. بهبود.”

مدیریت قضایی قانونی در سنگاپور است که به شرکت های دارای مشکل مالی اجازه می دهد تا خود را بازسازی کنند. طبق این قانون، دادگاه ها افسرانی به نام مدیران قضایی را برای شرکت های مشکل دار منصوب می کنند تا فعلاً مسئولیت را از مدیران شرکت بگیرند. انتصاب یک مدیر قضایی می تواند چندین ماه طول بکشد. تا زمانی که دادگاه تأیید کند، شرکت می‌تواند درخواست انتصاب یک مدیر موقت قضایی را برای انجام موقت در همان سمت بدهد.

Hodlnaut، تام چی چونگ، مدیر مشاور مالی Kairos Corporate Advisory را به عنوان مدیر حقوقی موقت و بعدی توصیه کرد. به گفته وام دهنده ارزهای دیجیتال، چونگ نزدیک به ۴۰ سال تجربه در زمینه مشاوره مالی شرکت ها دارد و نقش های مدیر حقوقی را در شرکت های مختلفی که تحت بازسازی قرار گرفته اند، داشته است. در این اطلاعیه آمده بود:

“با تجربه و سوابق او، ما معتقدیم که او قادر خواهد بود طرح چرخش ما را اجرا کند و به طور موثر کسب و کار ما را بازسازی کند.”

این درخواست هنوز در دادگاه رسیدگی نشده است و شرکت ۱۹ آگوست را به عنوان تاریخ بعدی برای تجدید بیشتر درخواست کنترل قضایی مهلت داده است.

این قانون، در صورت تصویب، به Hodlnaut حفاظت موقت در برابر ادعاها و دادرسی‌های قانونی می‌دهد و به آن «فضای تنفسی می‌دهد تا روی یک برنامه بهبود تمرکز کند تا شرکت دوباره روی پای خود بازگردد».

مربوط: گزارش سکه شبکه سلسیوس شکاف موجودی ۲.۸۵ میلیارد دلاری را نشان می دهد

Hodlnaut طعمه اپیدمی کریپتو شده است که با فروپاشی Terra-USD (UST) آغاز شد و باعث فروپاشی Three Arrow Capital، یک صندوق تامینی چند میلیارد دلاری ارزهای دیجیتال شد. یکی از وام دهندگان شد. این وام دهندگان کریپتو وام دهندگان کریپتو در ۸ آگوست به دلیل شرایط بازار و بحران نقدینگی، تمامی فعالیت های تجاری همراه با سپرده ها و برداشت ها را به حالت تعلیق درآوردند.

Hodlnaut از قرار گرفتن در معرض ۳AC اجتناب کرد، اما گزارش های متعدد و داده های زنجیره ای نشان می دهد که این شرکت در یک مقطع حدود ۱۵۰ میلیون دلار در UST نگهداری می کرد. Hodlnaut به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر در زمان مطبوعات پاسخ نداد.

نویسنده: Prashant Jha

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا