اخبار ارز دیجیتال

سرمایه گذار ارزهای دیجیتال BlockFi در دادگاه با بازپرداخت مشتریان موافقت می کند

این تصویب به عنوان یک لحظه مهم برای بیش از 100000 طلبکار BlockFi، که مدتها منتظر بازپرداخت هستند، تلقی می شود.

پلتفرم وام‌دهی ارزهای دیجیتال ورشکسته BlockFi پس از تایید طرح انحلال آن توسط دادگاه فدرال ورشکستگی در نیوجرسی، یک قدم به پرداخت پول به مشتریان خود نزدیک‌تر شده است.

قاضی ورشکستگی، Michael A. Kaplan، برنامه سوم اصلاح شده فصل 11 BlockFi را در جلسه دادگاه در 26 سپتامبر، با توجه به پرونده های مربوط به همان روز، تأیید کرد.

26 سپتامبر: BlockFi یک پرونده ورشکستگی در دادگاه تشکیل داد.منبع: کرول

میزان بازپرداختی که طلبکاران بدون تضمین BlockFi دریافت می کنند تا حد زیادی به موفقیت BlockFi در نبردهای قانونی خود با FTX و سایر شرکت های رمزنگاری ورشکسته بستگی دارد.

طرح انحلال BlockFi پس از آن تصویب شد که این شرکت اختلاف طولانی مدت با کمیته طلبکاران خود را بر سر مدیریت ارشد خود حل کرد.

علیرغم نگرانی کمیته اعتباردهندگان در مورد رابطه BlockFi با FTX و مدیر عامل سابق آن سام بنکمن فرید، پلتفرم وام دهی که اکنون ورشکسته شده است می گوید شکست FTX شکست خود آن است. او ادعا کرد که این به دلیل

مربوط: BlockFi از دادگاه اجازه می‌خواهد تا دارایی‌های تجاری را به استیبل کوین تبدیل کند

طبق برآوردها، BlockFi تا 10 میلیارد دلار به بیش از 100000 طلبکار، از جمله 1 میلیارد دلار به سه طلبکار بزرگ خود و سه بدهی به سه صندوق سرمایه گذاری رمزنگاری ورشکسته، بدهکار است. شامل 220 میلیون دلار به Arrows Capital.

این یک داستان در حال توسعه است و با در دسترس قرار گرفتن اطلاعات بیشتری اضافه خواهد شد.

مجله: صرافی های کریپتو در واقع با پول شما چه می کنند؟

نویسنده: Brayden Lindrea
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا