🚨 اخبار ارز دیجیتال

شرکت سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال CoinShares بخش تامین مالی را برای سرمایه گذاران آمریکایی باز می کند

یک شرکت تابعه از CoinShares و یک کارگزار-نماینده ثبت شده در FINRA ایالات متحده، فعالیت های بازاریابی را برای بخش صندوق های تامینی جدید در ایالات متحده انجام خواهند داد.

CoinShares، یک شرکت بزرگ مدیریت دارایی ارزهای دیجیتال اروپایی، علیرغم محیط نظارتی سخت‌گیرانه ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، یک بخش تامین مالی در ایالات متحده راه‌اندازی خواهد کرد.

CoinShares به طور رسمی این خبر را در ۲۲ سپتامبر اعلام کرد و اظهار داشت که این شرکت برای اولین بار این سرویس را برای سرمایه گذاران واجد شرایط ایالات متحده ارائه می کند.

بخش جدید که CoinShares Hedge Fund Solutions نام دارد، پاسخ این شرکت به تقاضای فزاینده برای محصولات مبتنی بر ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین (BTC) است.

لوئیس فراس، رئیس راه‌حل‌های صندوق تامینی CoinShares می‌گوید: «ارزهای رمزنگاری پر از وعده‌های زودگذر و موفقیت‌های موقتی قبل از پذیرش انبوه هستند. او خاطرنشان کرد که الزامات سرمایه گذاران نهادی کریپتو “به طور مداوم با تغییر چشم انداز ریسک در حال تغییر است.”

بخش جدید صندوق های تامینی دارای محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال با هدف اتصال سرمایه گذاران سنتی با صنعت دارایی دیجیتال است. اگرچه این اطلاعیه محصولات رمزنگاری دقیقی را مشخص نکرد، اما به تعدادی از محصولات در حال راه اندازی در ایالات متحده اشاره کرد و گفت:

CoinShares با ارائه طیف گسترده ای از محصولات متنوع با ترکیبی بین استراتژی های بتا و آلفا، ایجاد یک سبد رمزنگاری متعادل و بهینه شده، نیازهای منحصر به فرد هر موسسه را برآورده می کند. هدف ما ترویج این است.

CoinShares Capital، یک شرکت تابعه کاملاً تحت مالکیت CoinShares و یک دلال کارگزار ثبت شده در سازمان تنظیم مقررات صنعت مالی ایالات متحده، قصد دارد تلاش‌های بازاریابی را برای محصولات CoinShares Hedge Fund Solutions برای سرمایه‌گذاران واجد شرایط ایالات متحده انجام دهد.

مربوط: خروج دارایی های رمزنگاری شده در ۹ هفته به نزدیک به ۵۰۰ میلیون می رسد – CoinShares

CoinShares که دفتر مرکزی آن در جرسی واقع شده است، یکی از بزرگترین شرکت های سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در جهان است و تعدادی از محصولات مبادلات ارز دیجیتال را ارائه می دهد. این شرکت اولین ETP بیت کوین را در سال ۲۰۱۵ معرفی کرد و Ether (ETH) ETP را در سال ۲۰۱۷ راه اندازی کرد. CoinShares همچنین یک بخش تحقیقاتی گسترده متمرکز بر تجزیه و تحلیل بازارهای دارایی دیجیتال و انتشار گزارش‌های هفتگی جریان دارایی‌های رمزنگاری منظم دارد.

ورود CoinShares به بازار ایالات متحده در بحبوحه عدم اطمینان در مورد محیط نظارتی این کشور انجام می شود.

Coinbase و Binance.US در حال حاضر توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به اتهام ارائه اوراق بهادار ثبت نشده مورد شکایت قرار گرفته اند. در میان مسائل نظارتی داخلی، Coinbase به شدت در حال توسعه جهانی در بازارهای خارج از ایالات متحده، از جمله اتحادیه اروپا و بریتانیا است. بر اساس برخی گزارش ها، کوین بیس همچنین در تلاش برای گسترش تجارت مشتقات خارج از کشور خود، اقدام به خرید FTX Europe کرد.

CoinShares بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مجله: مجله: مقررات رمزنگاری – آیا رئیس SEC، گری جنسلر، حرف آخر را می‌زند؟


نویسنده: Helen Partz
منابع:
Cointelegraph | CoinDesk | U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا