اخبار ارز دیجیتال

Venture Dragonfly با تمرکز بر رمزارز، صندوق تامینی را خریداری می کند: بلومبرگ

صنعت ارزهای دیجیتال در بحبوحه بازار نزولی شدید بیت کوین، اتر و آلت کوین ها در حال تحکیم است.

دراگونفلای، سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال، یک صندوق سرمایه‌گذاری متمرکز بر دارایی‌های دیجیتال را به مبلغ نامشخصی خریداری کرده است. شریک مدیر، حسیب قریشی، گفت که این حرکت نشان دهنده روند ادغام گسترده در حال انجام در صنعت است.

بلومبرگ دوشنبه گزارش داد که Dragonfly MetaStable Capital، یک صندوق تامینی که توسط Naval Ravkiant در سال ۲۰۱۴ تأسیس شده بود را به مبلغ نامشخصی خریداری کرده است. با انجام این کار، Dragonfly کلمه “سرمایه” را از نام خود حذف کرده و تحت یک تغییر نام تجاری کامل قرار گرفت تا ماموریت رو به رشد خود را در فضای دارایی دیجیتال منعکس کند.

قریشی به بلومبرگ گفت که شرکت او در زمانی که سرمایه‌های سنتی به دلیل بازار نزولی کاملاً از دارایی‌های دیجیتال خارج می‌شدند «به ریشه‌های بومی رمزنگاری خود متعهد است». علیرغم روند نزولی، Dragonfly از طریق یک سری دور سرمایه گذاری خصوصی، قرار گرفتن در معرض بخش ارزهای دیجیتال را عمیق تر کرده است. در آوریل سال جاری، Dragonfly یک دور سرمایه گذاری ۶۵۰ میلیون دلاری را برای گسترش سبد سرمایه گذاری متمرکز بر رمزنگاری خود تکمیل کرد. همانطور که Cointelegraph در آن زمان گزارش داد، شرکت هایی از جمله Tiger Global، Sequoia China، Invesco و KKR در جمع آوری کمک مالی شرکت کردند.

مربوط: LidoDAO به فروش ۱۴.۵ میلیون دلار توکن LDO به Dragonfly Capital نه می گوید

متاستیبل قبل از خرید، استراتژی خود را به عنوان یک “سرمایه گذاری با ارزش بلندمدت” در بخش ارزهای دیجیتال توصیف کرد. از ۳۱ جولای، این شرکت بیش از ۴۰۰ میلیون دلار دارایی تحت مدیریت دارد.

سرعت سرمایه‌گذاری مخاطره‌آمیز کریپتو در ماه‌های اخیر کاهش یافته است، اما سال ۲۰۲۲ یک سال رکورد برای افزایش سرمایه است. بر اساس تحقیقات کوین تلگراف، استارت آپ های کریپتو در سه ماهه دوم ۱۴.۶۷ میلیارد دلار جذب کردند. این تقریباً برابر با ۱۴.۶۶ میلیارد دلاری است که در سه ماه اول سال جمع آوری کردیم.

در ماه‌های اخیر، استارت‌آپ‌ها در تقاطع پرداخت‌های بیت‌کوین (BTC)، امور مالی غیرمتمرکز و امنیت بلاک چین، توجه سرمایه‌گذاران خطرپذیر را به خود جلب کرده‌اند. پروژه های بازی Web3، Metaverse و بلاکچین نیز به طور گسترده توسط شرکت های VC پذیرفته شده اند.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا