اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز هات بیت می گوید که وجوه مشتریان خود را به دلیل روابط مجرمانه مشکوک کارمندان عادی مسدود کرده است.

هنوز مشخص نیست که چگونه فعالیت مجرمانه ادعایی کارمند سابق منجر به مسدود شدن وجوه کاربران توسط مجریان قانون شده است.

روز پنجشنبه، صرافی هات بیت، صرافی ارزهای دیجیتال اعلام کرد که «قابلیت‌های معاملات، سپرده‌گذاری، برداشت و جمع‌آوری سرمایه خود را به حالت تعلیق درآورده است»، بدون اینکه هیچ بازه زمانی برای بازگشایی آن وجود نداشته باشد. هات بیت در توضیح این تصمیم گفت:

“ناشناخته هات بیت، یک کارمند سابق مدیریت هات بیت که در آوریل امسال بازنشسته شد، در پروژه ۲۰۲۱ شرکت داشت. در نتیجه، تعدادی از مدیران ارشد هات بیت احضار شدند و مجریان قانون برخی از وجوه هات بیت را مسدود کردند و باعث شد هات بیت اشکال در عملکرد.”

این شرکت همچنین ادعا می کند که کارمندان باقیمانده آن در این پروژه شرکت نداشته اند و از فعالیت های غیرقانونی ادعا شده چیزی نمی دانند.

“همه دارایی های کاربران در هات بیت ایمن است. هات بیت خدمات عادی خود را به محض مسدود شدن دارایی ها از سر می گیرد. تمام دارایی ها و داده های کاربران در هات بیت امن و صحیح است. با این حال، ما فعالانه با مجریان قانون همکاری می کنیم، ما همچنان به تحقیق کنید و از طریق وکلای ما با آنها در تماس مداوم هستیم تا برای آزادسازی وجوه درخواست کنیم.”

دفتر مرکزی هات بیت در حال حاضر در هنگ کنگ است. در نتیجه توقف معاملات، تمام سفارش‌های تکمیل نشده لغو می‌شوند و تمام موقعیت‌های ETF دارای اهرم نقد می‌شوند. در همین حال، هات بیت ادعا می کند که درآمد محصول سرمایه گذاری کاربران طبق معمول توزیع می شود و با بازگشایی وب سایت، «طرح جبران خسارت» برای کاربران منتشر خواهد شد. در ۲۴ ساعت گذشته، هات بیت ۲۵.۶ میلیون دلار تراکنش دارایی دیجیتال را پردازش کرده است.

نویسنده: Zhiyuan Sun

منبع

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا