اخبار ارز دیجیتال

توسعه دهندگان کریپتو باید با SEC کار کنند تا زمینه مشترک پیدا کنند

توسعه‌دهندگان، سرمایه‌گذاران و تنظیم‌کننده‌ها با همکاری یکدیگر می‌توانند بهترین شیوه‌ها را ایجاد کنند و کیفیت توسعه ارزهای دیجیتال را بهبود بخشند.

تنظیم کننده ها وظیفه دارند بین حمایت از مصرف کنندگان و ایجاد محیطی که در آن کارآفرینان و بخش خصوصی بتوانند رشد کنند، تعادل ایجاد کنند. مقررات می تواند نقش مهمی در زمانی که بازارها با اعوجاج مواجه می شوند، شاید به دلیل عوامل خارجی یا عدم تقارن اطلاعاتی، ایفا کند.

اما مقررات همچنین می تواند کارآفرینی و شکل گیری کسب و کار را خفه کند و جامعه و مردم را حتی بدتر کند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده به ویژه با شرکت ها و کارآفرینان ارزهای دیجیتال خصمانه است. برای مثال، گری جنسلر، رئیس SEC، بیت‌کوین (BTC) را یک کالا می‌داند، اما گفت بسیاری دیگر از «دارایی‌های مالی مجازی دارای ویژگی‌های مهم اوراق بهادار هستند».

در مقاله انفجاری ۱۹ اوت برای وال استریت ژورنال، او استدلال کرد که «سایر دارایی‌ها می‌توانند جایگزین «کریپتو» شوند.

اما، همانطور که برخی از علاقه مندان به رمزارزها آن را چارچوب بندی کرده اند، یک استراتژی بهتر از “تنظیم از طریق سرمقاله” این است که توسعه دهندگان، سرمایه گذاران و تنظیم کننده ها (مانند SEC) حداقل باید کیفیت ارزهای دیجیتال را در نظر بگیرند. را می توان بالا برد. کل پروژه را گرد هم بیاورید و بهترین شیوه هایی را ایجاد کنید که کل جامعه شرکت کنندگان Web3 از آن بهره مند شوند.

مربوط: گزارش شده است که SEC بررسی معاملات خودی در بورس ها را آغاز کرده است

کوری ویلتون، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه Mirai به کوین تلگراف گفت: «تنظیم‌کننده‌ها زمانی مؤثر هستند که در کنار مبتکران و سازندگان صنعت باشند.

این به معنای گفتگوی آزاد و آزاد بین تنظیم کننده ها و توسعه دهندگان است. «توسعه‌دهندگان باید درک خوبی از بهترین شیوه‌های «مشتری خود را بشناسید» (KYC)، فروشندگان در دسترس، نحوه ادغام خدمات KYC آنها و نحوه مدیریت نقش‌های کاربر را داشته باشند. [and] Simon Grunfeld، معاون Cogni در Web3، گفت:

تعریف اوراق بهادار

تقریباً هر مقاله ای در مورد مقررات ارزهای دیجیتال به آزمون کلاسیک هاوی اشاره می کند که بر اساس یک سابقه دادگاه عالی در سال ۱۹۴۶ که سابقه ای را برای تعریف اوراق بهادار ایجاد کرد. اما Gensler بر آنچه مسلماً مهمترین معیار است تمرکز می کند: سرمایه گذاران بازده می خواهند.

در واقع، بسیاری از پروژه‌های توکن غیرقابل تعویض (NFT) راه‌اندازی شده‌اند و بنیان‌گذاران آن‌ها به سرمایه‌گذاران وعده بازدهی قابل‌توجهی داده‌اند، اما معلوم می‌شود که یا آشکارا اشتباه است یا حداقل اغراق‌آمیز است. اما مشکل این پروژه‌ها این نیست که NFT‌ها باید به عنوان اوراق بهادار طبقه‌بندی شوند، بلکه این است که این بنیان‌گذاران در بازاریابی فریبنده شرکت می‌کنند و ادعا می‌کنند که به سادگی نمی‌توان آن‌ها را انجام داد.

طبق آزمون هاوی، «قرارداد سرمایه‌گذاری» زمانی وجود دارد که از (۱) سرمایه‌گذاری پول، (۲) سرمایه‌گذاری در یک شرکت به طور کلی، (۳) انتظار سود، و (۴) سود حاصل شود. انجام دادن. تلاش دیگران اما چه اتفاقی می‌افتد وقتی تست هوی را برای خانه‌ای اعمال می‌کنید، یک خانواده را می‌توان یک کسب‌وکار عمومی در نظر گرفت، به خصوص اگر یک کسب‌وکار خانوادگی دارید و همه صاحبان خانه سرمایه‌گذاری می‌کنند به این امید که قیمت خانه افزایش یابد.

یکی از ایرادها این است که خانوارها برای تشکیل سرمایه گذاری مشترک بسیار کوچک هستند. اما خطوط روشن کجا هستند؟اگر خانواده پرجمعیتی داشته باشید چه؟ یا اگر خانواده اصلی منابع مالی نداشته باشند و اقوام به تأمین مالی خانه کمک کنند، چه می‌شود؟ و قصد اجاره کردن در Airbnb برای مسافرت یا گذراندن وقت در جای دیگر را داشته باشند؟ برای این موقعیت طراحی شده است.

متأسفانه، فقدان یک خط مشخص بین اوراق بهادار و کالاها در فضای دارایی دیجیتال، خطرات نظارتی قابل توجهی را برای کارآفرینان و شرکت‌های Web3 ایجاد می‌کند و باعث می‌شود بسیاری از آنها فعالیت‌های خود را به خارج از کشور منتقل کنند. با توجه به ناشناس بودن ذاتی در جامعه Web3، به خصوص که مربوط به تاسیس شرکت است، هیچ تخمین کمی در دسترس نیست، اما هر کسی که وقت خود را صرف صحبت با افراد Web3 می کند باید بداند که آنها در ایالات متحده هستند. فوراً بدانید که بیرون هستید

اما حتی در این صورت هم کاربران (مخصوصا GameFi) و هم دارندگان باید مراقب باشند. گرونفلد گفت: “من معتقدم هیچ راهی برای تنظیم کننده های ایالات متحده برای ردیابی افرادی که در سایت های غیرقانونی بازی کرده اند وجود ندارد. تا زمانی که شما کار غیرقانونی انجام نمی دهید.”

مربوط: توسعه دهندگان GameFi ممکن است با جریمه ها و سختی های سنگینی روبرو شوند

وی افزود: در غیر این صورت، افراد در معرض خطر واریز وجوه قرار خواهند داشت. در بسیاری از موارد، این پلتفرم‌ها می‌توانند افراد را فریب دهند تا فکر کنند مشمول مقررات ایالات متحده هستند. ثانیاً، ریسک نظارتی همه بر عهده پلتفرم است. مسئولیت، و هنگام افتتاح حساب برای افراد مستقر در ایالات متحده، خطر لمس کردن وجود دارد. بازوی بلند وزارت خزانه داری ایالات متحده.»

Web3 مصالحه

استانداردها نقش مهمی در بازار دارند. آنها آستانه قابل پیش بینی پایین ترین کیفیت را ایجاد می کنند. بهترین انواع استانداردها به طور ارگانیک در نتیجه تقاضا و هماهنگی در جامعه پدیدار می‌شوند، جایی که اعضا تشخیص می‌دهند که همه با رعایت مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌ها وضعیت بهتری دارند. مجموعه ای رایج از استانداردهای منبع باز و ارگانیک شاید به بهترین شکل توسط استانداردهای W3C نشان داده شود که طیف توسعه برنامه را پوشش می دهد.

به‌ویژه، استانداردهای W3C برای اعتبارنامه‌های قابل تأیید و هویت‌های غیرمتمرکز ثابت شده‌اند که منابع اصلی هماهنگی و پذیرش در آموزش جهانی هستند. سازمان‌هایی که از دولت‌ها گرفته تا شرکت‌های بزرگ سهامی عام نیاز دارند، به فناوری‌های قابل تعاملی نیاز دارند که به فروشندگان یا سیستم‌های خاصی که می‌توانند خطرات غیرضروری ایجاد کنند، وابسته نباشند. برای پذیرش واقعی جهانی؛ بدون آنها، فناوری های پیشگام سفارشی باقی می مانند و هرگز به مقیاس نمی رسند.

ما برای هر کسی، در هر کجای دنیا، فرصتی فراهم می‌کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که استانداردهای منبع باز برای موارد استفاده آموزشی تحت بررسی دقیق فناوری و آزمایش‌های دقیق برای حفظ حریم خصوصی، امنیت و قابلیت همکاری قرار گرفته‌اند. وضوح و راحتی برای شرکای سازمانی بزرگ که می توانند فناوری جدید را به توده ها بیاورند.

ارائه آموزش Web3 به توده‌ها بدون ستون فقرات مستحکم و مبتنی بر استاندارد غیرممکن است… تمام نوآوری‌هایی که در صنعت ما اتفاق می‌افتد در نهایت جایگزین سیستم‌های متمرکز گذشته خواهد شد. کریس پوریفوی، رئیس بنیاد اقتصاد یادگیری گفت.

مربوط: CFTC و SEC تغییراتی را در قوانین گزارش‌دهی برای صندوق‌های تامینی بزرگ با توجه به قرار گرفتن در معرض ارزهای دیجیتال پیشنهاد می‌کنند

سوالی که برای ما در فضای ارزهای دیجیتال مطرح است این است که آیا می‌توانیم مجموعه‌ای از استانداردهای مشابه استانداردهای W3C را برای اعتبارنامه‌های قابل تأیید در بازار آموزش توسعه دهیم؟ چنین استانداردهایی نه تنها قابلیت همکاری را به ارمغان می‌آورند، بلکه هنجارها و بهترین شیوه‌ها را نیز تضمین می‌کنند که حداقل کیفیت را تضمین می‌کنند. به طور کلی کیفیت بالاتر پروژه‌ها و بروز بسیار کمتر «کشش تأخیر» باری را بر دوش رگولاتورها کاهش می‌دهد تا به NFT و دیگر پروژه‌های رمزنگاری نگاه کنند.

در اینجا هیچ راه حل ساده ای وجود ندارد، اما هر دو طرف باید مواضع یکدیگر را بهتر درک کنند. این فقط زمانی اتفاق می افتد که آنها در راه خود ملاقات کنند.

کریستوس آ. ماکریدیس او مدیر عملیات و مدیر ارشد فناوری Living Opera است، یک استارتاپ چندرسانه‌ای Web3، و دارای مسئولیت‌های آکادمیک در دانشکده بازرگانی کلمبیا و دانشگاه استنفورد است. او دارای مدرک دکترای اقتصاد و علوم مدیریت از دانشگاه استنفورد است.

نظرات بیان شده نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود.

نویسنده: Christos Makridis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا