اخبار ارز دیجیتال

نظرسنجی شورای کریپتو برای نوآوری، رأی دهندگان کریپتو را نیرویی برای بررسی می بیند

داده‌های جدید نشان می‌دهد که مالکیت ارزهای دیجیتال با سایر دارایی‌ها، به‌ویژه در میان جوانان، برابری می‌کند. در برخی مناطق، ارزهای رمزپایه نسبت به بانک‌ها مطلوب‌تر دیده می‌شوند.

یک نظرسنجی انجام شده توسط شورای کریپتو برای نوآوری (CCI) نشان داد که موضع یک نامزد در مورد ارزهای دیجیتال می تواند بر نتیجه انتخابات میان دوره ای ایالات متحده تأثیر بگذارد. دو حزب قوی در جامعه ارزهای دیجیتال وجود دارد، به طوری که تعداد قابل توجهی از رای دهندگان نسبت به ارزهای دیجیتال مثبت هستند و مایلند که آنها به عنوان بخش مهم و موثر اقتصاد رفتار شوند.

بین 8 و 10 اکتبر، CCI از 1208 نفر خواست تا نگرش خود را نسبت به ارزهای دیجیتال و انتخابات آینده بررسی کنند. یک نظرسنجی نشان داد که 13 درصد از پاسخ دهندگان برنده ارزهای دیجیتال شده اند. این در راستای مالکیت 16 درصد سهام و 12 درصد مالکیت وجوه متقابل است، در مقایسه با 5 درصد از دارندگان اوراق.

کوری گاردنر، استراتژیست ارشد امور سیاسی CCI و سناتور سابق کلرادو، گفت که این اعداد به بلوکی اشاره دارد که می تواند بر انتخابات آتی تأثیر بگذارد. گاردنر به کوین تلگراف گفت:

«درصد اینجا و درصد آنجا می تواند چشم انداز انتخابات را تغییر دهد. […] به خصوص زمانی که در انتخابات می توان هزاران نفر پیروز شدند، نه صدها هزار نفر. “

افراد مستقل (17%)، آمریکایی های اسپانیایی تبار (18%)، آمریکایی های آفریقایی تبار (18%) و رای دهندگان جوان (20%) دارای درصد بالاتر از میانگین ارزهای دیجیتال بودند. اکثر پاسخ دهندگان آمریکایی لاتین و آفریقایی تبار، ارزهای دیجیتال و اتحادیه های اعتباری را بهتر از بانک ها دیدند. آماندا روسو، مدیر ارتباطات CCI به کوین تلگراف گفت:

بخش جدیدی از جمعیت وجود دارد که در آن به عنوان دروازه جدیدی برای دسترسی مالی و آزادی طنین انداز می شود.

یکی دیگر از نتایج قابل توجه این نظرسنجی این بود که پاسخ دهندگان رسانه های اجتماعی (36٪) را به رسانه های خبری سنتی (31٪) به عنوان منبع اطلاعات مالی ترجیح دادند. گاردنر می‌گوید: برای درک وظایف خود، تنظیم‌کننده‌ها باید بفهمند که مردم اطلاعات خود را از کجا می‌گیرند.

مطالب مرتبط: نزدیک به 50 درصد از نسل Z و هزاره ها رمزگذاری را برای بازنشستگی می خواهند: نظرسنجی

36 درصد از پاسخ دهندگان می خواهند که ارزهای دیجیتال به عنوان مکانیزمی برای تقلب و سوء استفاده رفتار شود، در حالی که 45 درصد از قانونگذاران می خواهند که ارزهای دیجیتال را به عنوان بخشی جدی و معتبر از اقتصاد تلقی کنند. 52 درصد معتقدند که ارزهای دیجیتال به مقررات بیشتری نیاز دارند. با این حال، تقسیم بین حامیان و مخالفان ارزهای دیجیتال بر اساس خطوط حزبی تقسیم نشده است. گاردنر گفت:

«حزب رمزی نه چپ است و نه راست. […] تحزب کریپتو رمزی است. ”

CCI قصد دارد این نظرسنجی را به صورت سه ماهه تکرار کند.

نویسنده: Derek Andersen

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا