🚨 اخبار ارز دیجیتال

Coinbase NFT Pushing “Wise Crypto Policy” جامعه کریپتو را تقسیم می کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

کاربران توییتر نسبت به تأثیر NFTها ابراز تردید کردند، اما اعتراف کردند که احساس می کنند کاری انجام داده اند.

صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase مجموعه‌ای از توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را راه‌اندازی کرده است تا حمایت جامعه را به دست آورد و در عین حال برای ایجاد یک محیط نظارتی معقول در فضای رمزنگاری تلاش کند. با این حال، همه از این حرکت هیجان زده نیستند، و برخی حتی مطمئن نیستند که آیا اصلاً تأثیری خواهد داشت یا خیر.

در ۲۵ آوریل، کوین بیس پس از طرح دعوی قضایی در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) برای پاسخ به درخواست قوانین خود، یک کمپین NFT به نام “Stand With Crypto” راه اندازی کرد. به گفته کوین بیس، NFTها نشان دهنده موقعیت جامعه برای محافظت و ارتقای پتانسیل ارزهای دیجیتال هستند و به نمادی برای فراخوانی برای “سیاست ارز دیجیتال خردمندانه” تبدیل می شوند.

واکنش‌ها به کاهش NFT همگی مثبت نبوده است، علی‌رغم اینکه به نظر می‌رسد دلیل آن یک اقدام نجیب است که به نفع جامعه ارزهای دیجیتال است. دیگران این حرکت را تحسین کردند و NFT ایجاد کردند، در حالی که دیگران کمی انتقاد کردند.

به گفته وندی او، اینفلوئنسر رمزارز، اتحادیه معامله‌گران ارز دیجیتال «همان کار را انجام داد»، با اشاره به فشار برای مقررات ارز دیجیتال پیش از Coinbase.یوتیوبر بیت کوین اصرار کرد مبادله ای که به جای تکه تکه شدن و مبارزه برای خرده فروشی به جای فشار آوردن، شامل متحد شدن است.

در همین حال، یکی از اعضای جامعه درباره تأثیر NFT ها ابراز تردید کرد، اما اعتراف کرد که احساس می کند کاری انجام داده اند. آنها توییت کردند:

اشتون ادیسون میزبان نمایش کریپتوکوین انتقاد کرد کمپینی که از اعضای انجمن می‌خواهد یک شکلک سپر در کنار نام نمایشی توییتر خود اضافه کنند.

مربوط: مدیر عامل Coinbase به دنبال اطلاعیه SEC Wells خواستار اقدام برای انتخاب قانونگذاران طرفدار کریپتو شد

در زمان نگارش این مقاله، Coinbase’s Stand With Crypto NFT طرفداران قابل توجهی دارد، با بیش از ۱۵۰۰۰ ضرابخانه و بیش از ۷۰۰۰ مالک بر اساس بازار NFT OpenSea.

صرافی های ارزهای دیجیتال به طور مداوم در تلاش هستند تا سیاست هایی را اعمال کنند که از ارزهای دیجیتال در ایالات متحده پشتیبانی می کند. در ۲۸ فوریه، Coinbase یک کمپین مردمی برای ایجاد سیاست هایی برای حمایت از پیشرفت ارزهای دیجیتال و Web3 راه اندازی کرد. این صرافی پیوندی برای رای دهندگان برای ثبت نام و مشاهده اطلاعات در مورد سیاست های رمزنگاری سیاستمداران محلی فراهم کرد.

مجله: کریپتو وندی درباره تخریب SEC، تبعیض جنسی و نحوه برنده شدن افراد ضعیف صحبت می کندنویسنده: Ezra Reguerra

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا