اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com ثبت نام در بریتانیا را برای “فعالیت های رمزنگاری” ایمن می کند

همانطور که توسط FCA تعریف شده است، “فعالیت ارزهای دیجیتال” شامل هر چیزی است که شامل مبادله یک رمزارز با دیگری، یا کریپتو با ارز فیات یا بالعکس باشد.

بر اساس یک ورودی در تاریخ ۱۶ اوت در ثبت خدمات مالی FCA، “FORIS DAX UK LIMITED” برای انجام “فعالیت‌های ارزهای دیجیتال خاص” ثبت شده است و همچنین وضعیت نظارتی پولشویی را به دست آورده است.

FORIS DAX UK LIMITED به عنوان یک نام تجاری ثبت شده در بریتانیا در Crypto.com ذکر شده است.

جزئیات ثبت نام در زمان نگارش این مقاله ناشناخته بود و Crypto.com و FCA هنوز اظهار نظری نکرده‌اند، اما وب‌سایت FCA اعلام کرد که شرکت‌هایی که فعالیت‌های ارزهای دیجیتال در بریتانیا دارند باید از پولشویی پیروی کنند. پیشنهاد می‌کند که باید در این سایت ثبت نام کنید. تامین مالی تروریسم و ​​کنترل انتقال وجوه.

فعالیت‌های ارزهای دیجیتال، همانطور که توسط FCA تعریف شده است، شامل مبادله ارز دیجیتال با پول یا ارز دیجیتال، خودکارسازی ماشین‌ها برای مبادله ارز دیجیتال، و مبادله ارز دیجیتال با ارز دیجیتال است.

در همین حال، FCA همچنین فهرستی از ۲۴۸ شرکت بریتانیایی را تهیه کرده است که گمان می‌رود فعالیت‌های ارزهای دیجیتال را انجام می‌دهند که در FCA برای اهداف مبارزه با پولشویی ثبت نشده‌اند.

کسب‌وکارهای موجود در بریتانیا باید تا ۹ ژانویه ۲۰۲۱ در FCA ثبت نام کنند تا به فعالیت خود ادامه دهند، و ثبت‌نام موقت برای کسب‌وکارهایی که درخواست داده‌اند اما هنوز در حال پردازش درخواست‌های خود هستند، در دسترس خواهد بود. مجاز است.

FCA دارای اختیارات اجرایی است و می تواند شرکت هایی را که از آنها پیروی نمی کنند تحقیق و جریمه کند.

Crypto.com، یک صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور که در سطح جهانی با بیش از ۵۰ میلیون کاربر فعال است، اخیراً نقاط عطف نظارتی را با سرعت سرسام آوری دنبال کرده است.

ثبت نام در بریتانیا به دنبال درخواست پیش ثبت نام پلت فرم معاملات ارز دیجیتال برای تایید نظارتی در کانادا در روز دوشنبه و تایید به عنوان ارائه دهنده خدمات ارز دیجیتال در جزایر کیمن در ۱۱ اوت انجام می شود.

در ۸ آگوست، صرافی اعلام کرد که پس از خرید ارائه‌دهنده خدمات پرداخت «PnLink Co., Ltd.» و ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های رمزنگاری «OK-BIT» به یک ارائه‌دهنده خدمات دارایی‌های رمزنگاری و تأمین‌کننده مالی الکترونیکی در کره جنوبی تبدیل خواهد شد. ما همچنین ثبت قانون تجارت را به دست آورده ایم.

با این و سایر نقاط عطف نظارتی اضافی، Crypto.com به نظر می رسد تلاش می کند تا به عنوان یک صرافی مطمئن و قابل اعتماد در بازار دارایی های دیجیتال دیده شود، و مدیر عامل آن کریس مازارک گفت: ما در مورد پیشرفت خود صادق هستیم.

صرافی دارایی های دیجیتال Crypto.com پس از دریافت تاییدیه ثبت نام از اداره رفتار مالی (FCA) در روز سه شنبه برای “برخی فعالیت های ارزهای دیجیتال” در بریتانیا چراغ سبز نشان داده است.نویسنده: Luke Huigsloot

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا