اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com تأییدیه جدید نظارتی را در فرانسه دریافت کرد

پلتفرم دارایی دیجیتال عمدتاً بر خریدها و معاملات حمایت مالی که توسط بازار صعودی هدایت می شد تمرکز می کرد، اما اکنون به نظر می رسد تمرکز به سمت گسترش، به ویژه در اروپا، تغییر کرده است.

پلتفرم دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور Crypto.com تأییدیه اصلی نظارتی را در فرانسه کسب کرده است. پلتفرم دارایی دیجیتال برای ثبت به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال (DASP) توسط تنظیم کننده بازار سهام Autorité des marchés financiers (AMF) تایید شده است. این تایید پس از دریافت مجوز از تنظیم کننده مالی کشور، Autorité de Controle Prudentiel et de Resolution (ACPR) اعطا شد.

تأییدیه نظارتی به پلتفرم دارایی دیجیتال کمک می کند تا طیف وسیعی از محصولات و خدمات را به مشتریان فرانسوی ارائه دهد که با مقررات محلی مطابقت دارند. این پلتفرم انتظار دارد آخرین تأییدیه ها برای گسترش خدمات خود در اروپا باشد.

پلتفرم مبادله دارایی دیجیتال اولین موبایل قادر است در سال 2022 به بیش از 6 تأییدیه نظارتی دست یابد و در سراسر آمریکای شمالی، آسیا و اروپا پخش شده است.

اوایل ماه جولای سال جاری، Crypto.com توانست دو تاییدیه نظارتی در اروپا دریافت کند. یکی قبرس و دیگری ایتالیا. در آن زمان، کریس مارزالک، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل پلتفرم، گفت که این شرکت به ویژه بر روی گسترش در اروپا متمرکز است.

یک ماه بعد، در ماه آگوست، پلتفرم دارایی دیجیتال برای «بعضی از فعالیت‌های ارزهای دیجیتال» از قانون‌گذاران بریتانیا مجوز دریافت کرد. به غیر از اروپا، پلتفرم دارایی دیجیتال در دبی، انتاریو کانادا، جزایر کیمن، سنگاپور و کره جنوبی نیز تاییدیه های نظارتی عمده ای را به دست آورده است.

مربوط: کرونوس Crypto.com شتاب دهنده 100 میلیون دلاری را برای DeFi و Web3 راه اندازی کرد

تصویب مقررات در فرانسه نیز برای پلتفرم دارایی دیجیتال ویژه است، زیرا تنها دو ماه پس از شکست حمایت مالی فرمول 1 (F1) صورت می گیرد. در ابتدای ماه جولای، چندین تیم مسابقه بین‌المللی F1 برند و لوگوی حامیان مالی مرتبط با رمزنگاری خود، از جمله Crypto.com را حذف یا پوشش دادند.

در حالی که پلتفرم دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور در درجه اول بر معاملات حمایت مالی و خرید از طریق بازارهای گاو نر متمرکز شده است، این پلتفرم توجه خود را به گسترش خدمات خود به مناطق جدید در طول بازارهای نزولی برنج معطوف کرده است.

نویسنده: Prashant Jha

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا