اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com به دنبال کاهش کارکنان، بازسازی چند میلیون دلاری Staples Center را انجام می دهد.

یکی از کاربران Reddit در پاسخ به رندر این هنرمند از بازسازی گفت: “آنها شجاع هستند… شاید شانس به نفع آنها باشد.”

با وجود اعلام در ماه ژوئن مبنی بر کاهش حدود ۵ درصدی کارکنان و رکود اخیر بازار، صرافی ارزهای دیجیتال Crypto.com در حال تعطیل کردن محل برگزاری خود در لس آنجلس است که قبلا به نام Staples Center شناخته می شد. .

در یک توییت در روز دوشنبه، Crypto.com رهایی رندر یک هنرمند از برخی از تغییراتی که بسیاری از تیم های ورزشی بزرگ قصد دارند قبل از شروع بازی در اواخر سال ۲۰۲۲، در یک “کمپین چند میلیون دلاری” در این میدان نمادین اجرا کنند. بخشی از بازسازی شامل صفحه نمایش های جدید جامبو و پایه های امتیازی بود. همچنین یک تراس مشرف به منطقه مرکز شهر لس آنجلس وجود دارد.

صرافی ارزهای دیجیتال در نوامبر ۲۰۲۱ قراردادی ۷۰۰ میلیون دلاری با مالک آرنا AEG امضا کرد که به Crypto.com 20 سال حق نامگذاری برای محل برگزاری اعطا کرد. در اکتبر ۲۰۲۱، مت دیمون، ستاره هالیوود، این پلتفرم را در یک کمپین تبلیغاتی گنجاند. این بعداً ویروسی شد. با این حال، بسیاری از افراد در داخل و خارج از صنعت ارزهای دیجیتال از آن زمان ظاهر دیمون و شعار Crypto.com “Fortune favors the brave” را به سخره گرفتند.

در میان رکود بازار در ماه ژوئن، کریس مارسالک، مدیرعامل Crypto.com گفت: اعلام کرد این مبادله ۲۶۰ نفر از نیروی کار شرکت یا ۵ درصد از کل نیروی کار در آن زمان را کاهش می دهد. علاوه بر این، این شرکت در ماه مه اعلام کرد که پاداش های شرط بندی برای توکن های Cronos (CRO) را برای اکثر سطوح کارت های اعتباری VISA کاهش می دهد. علیرغم تجدید ساختار، این صرافی گام های بلندی برای کسب تاییدیه نظارتی در کره جنوبی، ایتالیا، قبرس و بریتانیا برداشته است.

واکنش‌های رسانه‌های اجتماعی آنجلنوس و کاربران ارزهای دیجیتال به آپدیت Arena متفاوت بود، برخی از آنها به ناامیدی از تصمیم شرکت برای کاهش پاداش‌ها و برخی دیگر به کمپین تبلیغاتی اشاره داشتند.

Redditor DadofHome گفت:

مربوط: Crypto.com یکپارچه سازی با Google Pay را ارائه می کند

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro، قیمت توکن CRO در هفت روز گذشته حدود ۱۶ درصد کاهش یافته است و در زمان انتشار به ۰.۱۲۵۷ دلار رسیده است.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا