اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com 145 میلیون دلار در مقر جدید اروپایی سرمایه گذاری می کند

صرافی ارز دیجیتال مستقر در سنگاپور پس از اخذ مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال فرانسه در ماه سپتامبر، پاریس، فرانسه را به عنوان مقر منطقه ای خود اعلام کرد.

صرافی دارایی دیجیتال Crypto.com پاریس، فرانسه را به عنوان مرکز مقر اروپایی خود انتخاب کرده و 145.7 میلیون دلار در این کشور سرمایه گذاری کرده است تا عملیات های جدید ایجاد کند.

صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در سنگاپور روز چهارشنبه گفت که دفتر مرکزی جدید منطقه‌ای آن نشان‌دهنده “تعهد بلندمدت به فرانسه” است و استعدادهای محلی را برای پشتیبانی از عملیات اروپایی خود استخدام خواهد کرد. منابع اضافی برای بهبود حضور برند Crypto.com از طریق تعامل با مشتری و ابتکارات آموزشی اختصاص داده خواهد شد.

Crypto.com پایتخت فرانسه را به عنوان پایگاه اروپایی خود تنها چند هفته پس از تایید صرافی از سوی تنظیم کننده های این کشور انتخاب کرد. در 28 سپتامبر، Crypto.com به طور رسمی به عنوان یک ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال توسط Autorité des Marchés Financiers، تنظیم کننده بازار فرانسه شناخته شد. در همان ماه، صرافی همچنین مجوزی از Autorité de Controlle Prudentiel et de Résolution، مسئول نظارت بر عملیات بانکی و بیمه در کشور دریافت کرد.

Crypto.com که در سال 2016 تأسیس شد، با بیش از 50 میلیون کاربر به یکی از بزرگترین مبادلات دارایی دیجیتال در جهان تبدیل شده است. رابط اصلی صرافی یک اپلیکیشن موبایل است که به کاربران این امکان را می دهد تا به راحتی ارزهای رمزنگاری شده را مستقیماً در رمپ آنلاین فیات بخرند و بفروشند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Crypto.com در سال جاری به چندین نقطه عطف نظارتی دست یافته است، از جمله تضمین تاییدیه ها در بریتانیا، ایتالیا، قبرس، کره جنوبی و دبی. در اوج بازار صعودی 2021، صرافی قراردادهای حمایت مالی با لیگ برتر انگلیس، بخش فرمول یک نسکار و استون مارتین را اعلام کرد.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا