اخبار ارز دیجیتال

Crypto.com قرارداد حمایت مالی ۴۹۵ میلیون دلاری با لیگ قهرمانان اروپا را برداشت: گزارش:

پس از اینکه لیگ قهرمانان اروپا شرکت انرژی دولتی گازپروم روسیه را کنار گذاشت، صرافی‌های کریپتو به عنوان حامیان مالی بالقوه وارد عمل شدند.

صرافی Cryptocurrency Crypto.com گزارش شده است که از قرارداد ۵۰۰ میلیون دلاری حمایت مالی با کنفدراسیون لیگ قهرمانان اروپا اتحادیه فوتبال اروپا خارج شده است.

طبق گزارش روز چهارشنبه SportBusiness، Crypto.com قرارداد ۴۹۵ میلیون دلاری با اتحادیه اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) را پس گرفت. پادشاهی، فرانسه، ایتالیا. اگر این معامله انجام شود، برند Crypto.com به مدت پنج فصل در لیگ قهرمانان اروپا وجود داشت که حدود ۱۰۰ میلیون دلار در هر فصل هزینه داشت و در سال ۲۰۲۷ به پایان می رسید.

یک رسانه خبری ورزشی گزارش داد که Crypto.com پس از خروج شرکت انرژی دولتی گازپروم روسیه در لیگ قهرمانان اروپا در واکنش به تجاوز این کشور به اوکراین، به عنوان حامی مالی احتمالی وارد عمل شد.بسیاری از بخش‌های اروپا اعلام کرده‌اند که قصد دارند از عرضه ملی نفت و گاز مستقل شوند. تا در طول جنگ به اقتصاد خود کمک نکنند.

Crypto.com قبلاً حمایت های مالی بزرگی را برای مکان ها و تیم های ورزشی اعلام کرده بود و میلیون ها دلار به عنوان دلار تبلیغات پرداخت کرده بود. این شرکت بازیگر مت دیمون را در یک تبلیغ تلویزیونی به نام “Fortune Takes the Brave” که در ماه اکتبر پخش شد، انتخاب کرده است.

برای سال ۲۰۲۱، این صرافی با فرمول ۱ در سری اسپرینت شریک خواهد شد، که قبلاً با اسپانسر تیم استون مارتین در مسابقات مسابقه‌ای موافقت کرده بود و یک قرارداد ۲۰ ساله به مبلغ ۷۰۰ میلیون دلار برای تغییر نام مرکز استیپلز لس‌آنجلس به کریپتو منعقد شد. عرصه دات کام. در سال ۲۰۲۲، صرافی قراردادی ۲۵ میلیون دلاری برای حمایت مالی ۵ ساله با لیگ فوتبال استرالیا امضا کرد و آن را به یکی از حامیان رسمی جام جهانی فوتبال در قطر تبدیل کرد.

مربوط: Crypto Winter حامیان ورزشی شرکت‌های دارایی دیجیتال را مسدود می‌کند

در میان رکود اخیر بازار، کریس مارشالک، مدیرعامل Crypto.com در ماه ژوئن اعلام کرد که این شرکت ۲۶۰ نفر یا ۵ درصد از نیروی کار خود را اخراج می کند. مشخص نیست که آیا کاهش قیمت ارزهای دیجیتال بر معاملات اسپانسری بلندمدت این پلتفرم تأثیر منفی خواهد گذاشت یا خیر.

Cointelegraph با Crypto.com تماس گرفت، اما در زمان انتشار پاسخی دریافت نکرد.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا