اخبار ارز دیجیتال

به گفته مدیران، کارت‌های رمزنگاری برای اتصال دارایی‌های دیجیتال به دنیای واقعی

Simone Binotto Torre توضیح داد که برخی از پارامترها، مانند جغرافیا، می‌تواند پذیرش گسترده کارت‌های رمزنگاری را دشوار کند.

در اجلاس Blockchain Economy Dubai Summit 2022، کوین تلگراف با سیمون بینوتو توره، مدیر عامل Codego درباره کارت های رمزنگاری شده صحبت کرد. در طول صحبت، مدیران استدلال کردند که یکی از کاتالیزورهای پذیرش گسترده‌تر، توانایی ساده برای خرید ارز دیجیتال از طریق کارت‌های اعتباری یا نقدی است.

به گفته Torre، توانایی استفاده از ارز مجازی برای خرید در فروشگاه‌ها و فروشگاه‌های واقعی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های کاربردی برای دارایی‌های دیجیتال است، حتی اگر موارد استفاده Web3 بر این فضا غالب باشد.

سیمون بینوتو توره در اجلاس اقتصاد بلاک چین دبی 2022

مدیران بر اهمیت اجازه دادن به مالکان برای خرید آسان کالاها و خدمات با ارزهای دیجیتال تاکید کردند و ساخت یک پلتفرم بانکی که در آن کارت‌ها می‌توانند رمز ارز را به‌طور خودکار به فیات تبدیل کنند برای جامعه ضروری است. او گفت این چیزی است که تیم آنها می‌خواست روی آن تمرکز کند.

“این مهم است زیرا کاربران احتمالاً در زندگی واقعی پول خرج می کنند. […] البته، ما پلی بین دنیای رمزنگاری مجازی و دنیای واقعی ایجاد می کنیم. ”

علاوه بر کارت های رمزنگاری، مدیر اجرایی همچنین در مورد وضعیت فعلی فضای رمزنگاری اظهار نظر کرد و جامعه را تشویق کرد که در این مدت صبور باشند. او توضیح داد:

“به نظر من، مفهوم اصلی کریپتو مانند سرمایه گذاری و سپس نگه داشتن کمی از بین رفته است. بنابراین مردم دوست دارند حدس و گمان کنند، اما برای من اکنون زمان سرمایه گذاری و صبور بودن است.”

هنگامی که از توره در مورد وضعیت فعلی ارائه دهندگان کارت های رمزنگاری شده در فضای بلاک چین سوال شد، پاسخ داد که هنوز محدودیت های زیادی وجود دارد. او توضیح داد که برخی از پارامترها، مانند جغرافیا، می تواند گسترش کارت های رمزنگاری را دشوار کند.

مربوط: آخرین مشارکت مسترکارت برای کمک به بانک ها در توزیع کارت های رمزنگاری شده

این مدیر اجرایی همچنین بر اهمیت پشتیبانی کارت‌های رمزنگاری از ارزهای دیجیتال کوچکتر به جای تمرکز بر نام‌های بزرگی مانند بیت‌کوین (BTC)، اتر (ETH) و سولانا (SOL) تاکید کرد. Torre معتقد است که این به کاربران این امکان را می دهد که از رمزهای کمتر شناخته شده استفاده کنند و رمزهای محبوب تری را که نمی خواهند از آنها جدا شوند را حفظ کنند.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا