اخبار ارز دیجیتال

قانونگذار آمریکایی که در شاخص دو حزبی امتیاز منفی گرفت، می‌گوید ارزهای دیجیتال نباید جناحی باشند.

تام امر، نماینده مینه سوتا گفت: «این به معنای واقعی کلمه در مورد نگاه کردن به فرصت ها برای آمریکا و آمریکایی ها است.

تام ایمر، نماینده کنگره آمریکا، گفته است که تنظیم و تشویق نوآوری در فضای کریپتو نباید به پیروزی های سیاسی برای دموکرات ها و جمهوری خواهان منجر شود.

ایمر در مصاحبه‌ای که روز سه‌شنبه توسط برادی دیل، خبرنگار Axios منتشر شد، گفت که بسیاری از همکارانش در کنگره با ارزهای دیجیتال به‌عنوان یک ریسک احتیاطی به‌جای فرصت سرمایه‌گذاری برای مزرعه برنج ایالات متحده برخورد می‌کنند. قانونگذاران ایالات متحده با تشویق چهره هایی مانند سام بنکمن-فرید، مدیر عامل FTX به ماندن در کشور، به جای اجازه دادن به عدم قطعیت نظارتی، درهای بیشتری را به روی ساکنان باز می کنند.

بنا بر گزارش‌ها، ایمر با رویکرد «تنظیم از طریق اجرا» که توسط برخی سازمان‌های دولتی، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار اتخاذ شده است، مخالفت کرده و شکاف حزبی بین قوانین و سیاست‌های مرتبط با رمزارز را زیر سؤال برده است. من اینجا هستم. ایمر، یک جمهوری خواه، اتهامات سناتور دموکرات الیزابت وارن، یکی از سرسخت ترین منتقدان ارزهای دیجیتال در کنگره را به چالش کشید و لایحه ای را برای تعطیل کردن خدمات ارزهای دیجیتال ارائه شده توسط بانک و ترویج امور مالی غیرمتمرکز پیشنهاد کرد. به نام «خطرناک ترین بخش ارزهای دیجیتال» “. دنیای کریپتو» و سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال را با کلاهبرداری بدون حمایت از مصرف کننده برابر می داند.

“احساس می کنم [crypto] امر گفت. […] اگر سعی کنید تمام خطرات را از چنین چیزی دور کنید، خوب، فرصت های زیادی را از بین می برید. […] ممکن است در این کشور اتفاق بیفتد، ممکن است در هر جایی اتفاق بیفتد.”

یکی از قانونگذاران مینه سوتا گفت که او ممکن است بخواهد مقررات کریپتو جناحی نباشد، اما پس از حمله اوباش در ۶ ژانویه به ساختمان کنگره ایالات متحده، احتمالاً در سال ۲۰۲۱ بین دموکرات ها و جمهوری خواهان انشعاب ایجاد خواهد شد. همکاری کاهش یافت. طبق داده های مرکز روگر و مدرسه سیاست عمومی مک کورت، دانشگاه جورج تاون. ایمر با امتیاز منفی ۰.۲۶۹۵۵- به عنوان صد و پنجاه و ششمین عضو دو حزبی مجلس نمایندگان ۴۳۵ عضوی قرار گرفت. در رده‌بندی سنا، وارن حتی امتیاز کمتری به دست آورد و در ۰.۷۹۹۶۲- بود.

محققان گفتند: “نمره منفی نشان می دهد که عضو زیر میانگین گروه برای دوره پایه ۲۰ ساله است.” «نمرات بسیار پایین در شاخص دو حزبی نشان می‌دهد که اعضا در هنگام معرفی قوانین و تصمیم‌گیری‌های حمایتی فکر چندانی به همکاری با احزاب دیگر ندارند.»

مربوط: خطی در شن: کنگره ایالات متحده سیاست های حزبی را به ارزهای دیجیتال می آورد

ایمر تنها نبود: در سال ۲۰۲۱، بر اساس شاخص ها، حدود ۶۰ درصد از سناتورهای هر دو طرف امتیاز منفی خواهند گرفت و ۷۵ درصد از اعضای مجلس نیز امتیاز منفی خواهند گرفت. مگی حسن، سناتور دموکرات نیوهمپشایر، بالاترین رتبه را برای دو حزب خود دارد. سابقه، قبلاً در مورد استفاده از ارزهای دیجیتال در حملات باج افزار ابراز نگرانی کرده بود.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا