اخبار ارز دیجیتال

Immunefi پلتفرم Bounty Bug Crypto 24 میلیون دلار به رهبری Framework Ventures جمع آوری کرد

رشد مالی غیرمتمرکز (DeFi) صنعت بلاک چین را به ویژه در برابر کلاهبرداری و حملات آسیب پذیر کرده است.

Immunefi، یک پلتفرم خدمات امنیتی و پاداش باگ Web3، دور سرمایه گذاری سری A را به ارزش 24 میلیون دلار تکمیل کرده است و آن را در مسیر توسعه ظرفیت خود در میان آسیب پذیری های گسترده در صنعت بلاک چین قرار داده است.

دور تامین مالی توسط شرکت سرمایه گذاری Framework Ventures مستقر در سانفرانسیسکو با مشارکت Electric Capital، Polygon Ventures، Samsung Next، P2P Capital و دیگران هدایت شد. Immunefi گفت که از سرمایه برای استخدام کارمندان استفاده خواهد شد، زیرا برای پاسخگویی به تقاضای فزاینده برای امنیت بلاک چین و خدمات پاداش باگ، افزایش می یابد.

Immunefi ادعا می کند که در کمتر از دو سال پیش از زمان تأسیس خود در مجموع 60 میلیون دلار جایزه پرداخت کرده است. این پلتفرم در حال حاضر از بیش از 300 پروژه در سراسر اکوسیستم کریپتو پشتیبانی می کند، از جمله Chainlink، MakerDAO و Compound. برای تشویق هکرهای کلاه سفید، Immunefi برای کشف آسیب‌پذیری‌های امنیتی در پروتکل‌های اصلی بلاک چین، جوایز و جوایزی ارائه می‌کند.

همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، Immunefi در اکتبر گذشته 5.5 میلیون دلار بودجه برای تقویت بیشتر قابلیت های امنیتی خود جمع آوری کرد. در آن زمان، این شرکت 7.5 میلیون دلار جایزه پرداخت می کرد.

مربوط: تأثیر هک Wintermute ممکن است شدیدتر از 3AC، Voyager، و سانتیگراد بوده باشد. در اینجا دلیل آن است.

بخش مالی غیرمتمرکز (DeFi) به ویژه در معرض آسیب‌پذیری‌های امنیتی است. طبق تحقیقات انجام شده توسط Immunefi، تنها در سال 2021، کلاهبرداری و سوء استفاده هایی که پروتکل های DeFi را هدف قرار می دهند، بیش از 10.2 میلیارد دلار برای صنعت هزینه در بر داشت. DeFi همچنان در سال 2022 یک عامل اصلی حمله برای کلاهبرداران خواهد بود. این امر با بهره برداری 160 میلیون دلاری اخیر توسط سازنده بازار ارزهای دیجیتال Wintermute نشان می دهد.

یکی از بزرگترین سوء استفاده های DeFi در آوریل امسال اتفاق افتاد، زمانی که پل رونین Axie Infinity با بیش از 600 میلیون دلار هک شد. Axie سه ماه بعد پل رونین را بازگشایی کرد.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا