اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: Tether FUD را نمی توان متوقف کرد

در خبرنامه کریپتو بیز این هفته: وال استریت ژورنال مدل کسب و کار تتر را زیر سوال می برد. سرمایه گذاران خطرپذیر، ارزهای رمزپایه را در پایین ترین سطح خود به دست می آورند.

در دنیای رمزارز، FUD نشان دهنده ترس، عدم اطمینان و شک است. اغلب عمداً برای جلب توجه منفی به یک پروژه یا تجارت خاص ایجاد می شود. یکی از ماندگارترین میراث ارزهای دیجیتال، FUD ثابت پیرامون Tether است. عمدا یا نه، وال استریت ژورنال مقاله‌ای را در این هفته منتشر کرد که ادعا می‌کرد تتر در آستانه ورشکستگی فنی قرار دارد و زمان زیادی طول نمی‌کشد تا صادرکننده استیبل کوین را به خطر بیاندازد. البته، تتر آن را ساکت نپذیرفت و به سرعت پاسخی به آنچه که یک کمپین “اطلاعات نادرست” توسط ژورنال می‌دانست، صادر کرد.

صرف نظر از اینکه در کدام سمت بحث هستید، واضح است که یک سوگیری رسانه ای قوی علیه Tether وجود دارد. در واقع، ژورنال چند ماه پیش مقاله‌ای منتشر کرد که در آن ادعا می‌کرد که صندوق‌های تامینی بیشتری روی استیبل کوین‌ها شرط‌بندی می‌کردند، در همان زمان که کل بازار ارزهای دیجیتال در حال سقوط بود.

خبرنامه کریپتو بیز این هفته بحث تتر را تجزیه و تحلیل می کند و به روز رسانی در مورد وضعیت سرمایه گذاری خطرپذیر و توکن های غیرقابل تعویض (NFT) ارائه می دهد.

پاسخ تتر به “اطلاعات نادرست” وال استریت ژورنال

در مقاله ای که در 27 آگوست منتشر شد، وال استریت ژورنال گفت که حتی کاهش 0.3 درصدی دارایی های تتر می تواند باعث شود که صادرکنندگان استیبل کوین آن را “از لحاظ فنی ورشکسته” بدانند. این ژورنال به آخرین افشای وب سایت تتر اشاره کرد که نشان می داد دارایی ها به طور جزئی از بدهی ها فراتر رفته است. تتر ژورنال را به مشارکت در FUD غیر ضروری متهم کرد. تتر گفت. “شاید WSJ تتر را با رقبای خود اشتباه گرفته باشد.” اگر نگران Tether FUD هستید، خود را خسته نکنید. صادرکنندگان استیبل کوین حداقل از سال 2017 تحت حملات مداوم رسانه های جریان اصلی بوده اند.

«همه چیز برای فروش است:» بنیانگذار Reddit، کهکشان و مدیر جنسیس درآمدهای زیادی به دست می آورند

علیرغم هیاهوی زمستان کریپتو، سرمایه گذاری خطرپذیر همچنان به صنعت بلاک چین سرازیر می شود. الکسیس اوهانیان، یکی از بنیانگذاران Reddit، این هفته اعلام کرد که شرکت مخاطره‌آمیز او Seven Seven Six به دنبال جذب 177.6 میلیون دلار برای سرمایه‌گذاری در استارت‌آپ‌های مختلف ارزهای دیجیتال و بلاک چین است. اگر به اندازه کافی در این صنعت بوده اید، اکنون زمان خرید است. Seven Seven Six احتمالاً در دستیابی به اهداف سرمایه گذاری خود موفق خواهد شد، بنابراین منتظر داستان های سرمایه گذاری بزرگ بیشتری از دنیای بلاک چین باشید.

متا اعلام می کند که کاربران فیس بوک و اینستاگرام می توانند NFT ها را از کیف پول دیجیتال خود ارسال کنند

متای مارک زاکربرگ نتوانست استیبل کوین خود را راه‌اندازی کند، اما این غول رسانه‌های اجتماعی همچنان از فناوری بلاک چین به روش‌های دیگر استقبال می‌کند. تقریباً 2.9 میلیارد کاربر فیس بوک می توانند NFT ها را با اتصال مستقیم کیف پول دیجیتال خود به برنامه های رسانه های اجتماعی خود به اشتراک بگذارند. این اعلامیه کمتر از یک ماه پس از آن منتشر شد که متا ادغام NFT اینستاگرام را در بیش از 100 کشور فعال کرد. کاملاً مشخص نیست که متا چگونه از ادغام NFT خود درآمدزایی خواهد کرد. سرمایه‌گذاران احتمالا امیدوارند NFT مانند بخش Metaverse شرکت او سوراخی در جیب زاکربرگ ایجاد نکند.

“بیشتر ارزهای دیجیتال هنوز آشغال هستند” و موارد استفاده ندارند – رئیس بلاک چین جی پی مورگان

پس از سال‌ها مبارزه با بیت‌کوین (BTC)، جی‌پی مورگان یک بخش اختصاص داده شده به دارایی‌های دیجیتال را ایجاد کرد. این به وضوح نشان می دهد که بانک های بزرگ ارزش پیشنهادی بلندمدت این بخش را تشخیص می دهند. عمر فاروق، رئیس دارایی‌های دیجیتال در جی پی مورگان، اخیراً به یک پانل گفت که اکثر پروژه‌های ارزهای دیجیتال «چرند» هستند و ارزش آن را ندارند که به عنوان سرمایه‌گذاری دنبال شوند. سمینار گرین شات مرجع پولی. فکر می‌کنم اکثر سرمایه‌گذاران موافق هستند که اکثر پروژه‌های ارزهای دیجیتال آینده‌ای ندارند. مشکل توافق بر سر این است که کدام پروژه‌های غیر از بیت‌کوین و اتر (ETH) ناخواسته نیستند.

از دستش نده! سقوط بازار کریپتو – آیا تمام شده است یا آغاز سقوط مگا بعدی است؟

زمستان کریپتو در حال تبدیل شدن به یک توقف سریع برای ارزهای دیجیتال است زیرا بیت کوین، اتر و آلت کوین ها همگی در این هفته سقوط کردند. آیا قیمت‌های ارزهای دیجیتال به پایین‌ترین حد خود رسیده است، یا دردسرهای بیشتری برای کاهش امسال وجود دارد؟ در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا