اخبار ارز دیجیتال

حراج کریپتو بیز: وویجر دیجیتال به پایان رسید. حالا چی؟

FTX US پیشنهاد دهنده موفق حراج Voyager بود. با این حال، یکی از منابع داخلی صنعت به کوین تلگراف گفت که این معامله بهترین منافع سپرده گذاران را در ذهن نداشت.

وویجر دیجیتال در ماه جولای پس از قرار گرفتن در معرض سرمایه سمی Three Arrows که منجر به سقوط نهایی آن شد، برای فصل 11 ورشکستگی کرد. شایعات مربوط به حراج Voyager Digital در این هفته منتشر شد و Cointelegraph این ماجرا را در بعدازظهر 26 سپتامبر پس از تایید یک منبع مورد اعتماد طرفین درگیر فاش کرد. چند ساعت بعد، برنده اعلام شد – صرافی کریپتو FTX US. اما همه متقاعد نشده‌اند که سپرده‌گذاران وویجر از این کار مراقبت کنند.

کریپتو بیز این هفته مناقصه گرانی را که در مزایده Voyager Digital شرکت کرده اند را شرح می دهد. همچنین داستان استعفای رئیس ناراضی کریپتو و یک طرح بزرگ جمع آوری کمک مالی از یک صندوق تامینی متمرکز بر بلاک چین است.

FTX US برنده مزایده دارایی های Voyager Digital شد

کوین تلگراف این هفته گزارش داد که صرافی‌های ارزهای دیجیتال FTX، بایننس و کراس تاور در حال رقابت برای به دست آوردن دارایی‌های وام‌دهنده ارزهای دیجیتال وویجر دیجیتال هستند. چند ساعت بعد، تایید شد که FTX US یک پیشنهاد برنده تقریباً 1.3 میلیارد دلاری را تضمین کرده است. این خرید به این معنی است که کاربران فعلی وویجر می‌توانند از طریق FTX US به وجوه خود دسترسی داشته باشند، پس از پایان دادخواست فصل 11 وام‌دهنده کریپتو. وویجر تنها یکی از شرکت‌های ارز دیجیتال است که در بازار نزولی امسال شکست خورده است. این سرنوشت با سقوط فاجعه بار Three Arrows Capital گره خورد که نتوانست 650 میلیون دلار به وام دهندگان خود بازپرداخت کند.

مقام مالی موج ادعا می کند که حراج سفر به نفع سپرده گذاران نبود

به گفته مقامات Wave Financial، ممکن است FTX US برنده مزایده دارایی های Voyager شده باشد، اما نتیجه به نفع سپرده گذاران نبود. در یک مصاحبه اختصاصی با کوین تلگراف، نماینده شرکت مدیریت دارایی مستقر در لس آنجلس تأیید کرد که Wave نیز برای خرید دارایی‌های Voyager شرکت داشته است. از پیشنهاد آنها به عنوان هدف آنها “بازیابی ارزش توکن VGX از طریق ابزارهای جدید و بهبودیافته، صرفه جویی 200 میلیون دلاری در بودجه و توزیع مجدد دارایی ها به مشتریان فعلی وویجر.” ادعا می شود که بهتر است. آفرین، Wave مطمئناً یک پیشنهاد قانع کننده ارائه کرد.

Pantera قصد دارد 1.25 میلیارد دلار در صندوق بلاک چین دوم جمع آوری کند: گزارش

صندوق تامینی Pantera Capital متمرکز بر رمزارز در دارایی های دیجیتال بسیار صعودی است. به گفته دن مورهد، مدیر عامل شرکت، این شرکت “در 10 یا 20 سال آینده بسیار صعودی است” و مایل است به صورت شفاهی پول پرتاب کند. این شرکت این هفته فاش کرد که قصد دارد 1.25 میلیارد دلار برای دومین صندوق بلاک چین خود جمع آوری کند. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، صندوق تا ماه می 2023 به هدف خود خواهد رسید. اگر به دارایی های دیجیتالی مانند بیت کوین (BTC) و Morehead متعهد هستید، 6 تا 12 ماه آینده مطمئناً عزم شما را آزمایش خواهد کرد.

الکس ماشینسکی، مدیرعامل سلسیوس استعفا داد

هر چه خیزش سریعتر باشد، سقوط سخت تر است. شبکه سلسیوس، یک صنعت محبوب CeFi با بیش از 20 میلیارد دلار دارایی در اوج خود، در ماه جولای اعلام ورشکستگی کرد. مدیرعامل آن، الکس ماشینسکی، روز سه شنبه رسما از سمت خود کناره گیری کرد. Mashinsky تلاش کرده است که شرکت را از طریق بازسازی مجدد احیا کند، اما ادعا می کند که حضور او بیش از هر چیز دیگری به عنوان یک “حواس پرتی” عمل کرده است.

قبل از رفتن: سقوط پوند انگلیس چگونه بر کریپتو تاثیر می گذارد؟

پوند انگلیس در این هفته به پایین ترین حد خود در برابر دلار آمریکا سقوط کرد. سرمایه گذاران صنعت کریپتو در مورد اینکه چرا پوند انگلیس به شدت سقوط کرده است گیج شده اند. آنها حتی بیشتر کنجکاو هستند که این برای بیت کوین و دارایی های دیجیتال به طور کلی به چه معناست. ما در حال تجزیه و تحلیل هستیم که چگونه ممکن است تأثیر بگذارد. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا