اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: بزرگترین مشکل DeFi آن چیزی نیست که شما فکر می کنید

تامین مالی غیرمتمرکز هنوز راه درازی برای جذب سرمایه نهادی در پیش دارد. در همین حال، Fireblocks به یک شرکت ۹ رقمی درآمد زا تبدیل شده است.

پس از اینکه کوین رپسو، مدیر سابق مورگان استنلی، پلتفرم جدیدی را برای امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) راه اندازی کرد، ارز دیجیتال یکی دیگر از کهنه‌کارهای وال استریت را تغییر داد. شرکت جدید او، Infinity Exchange، تزریق خوبی از سرمایه اولیه دریافت کرده است تا پذیرش DeFi را در بین موسسات هدایت کند. لپسو در قول خود برای کمک به ساخت “DeFi 2.0” یکی از بزرگترین نقاط دردناک DeFi 1.0 را توضیح داد. به هر حال، اگر می‌خواهید موسسه شما محصول یا خدمات شما را بپذیرد، باید مجموعه‌ای از محصولاتی که با آن‌ها آشنا هستند را به آنها ارائه دهید. تا آن زمان، DeFi پیشنهاد ارزشی را ارائه می دهد که با خطرات و ناکارآمدی ها پوشانده شده است.

خبرنامه این هفته Crypto Biz راه حل Lepsoe برای خطرات DeFi را بررسی می کند. ما همچنین آخرین اخبار در مورد MicroStrategy و Fireblocks را تجزیه و تحلیل می کنیم.

مدیر سابق بانکی می گوید: نرخ های ثابت برای ایجاد DeFi 2.0 برای مؤسسات

صرافی Infinity Lepsoe 4.2 میلیون دلار برای ادامه ساخت پروتکل درآمد ثابت سازمانی خود جمع آوری می کند. این مفهوم نرخ بهره متغیر با پیشنهاد صفر را معرفی می کند. به عبارت دیگر، Infinity Exchange به دنبال آوردن مکانیسم‌های نرخ بهره و شیوه‌های مدیریت ریسک مالی سنتی به DeFi است. به گفته لپسو، دسترسی سرمایه‌گذاران نهادی به مجموعه محصولات با نرخ کامل که شامل نرخ‌های ثابت تا شناور است، می‌تواند کلیدی برای پذیرش DeFi باشد. بسیاری از ما در مورد چرخه های رونق و رکود DeFi می دانیم، اما لپسو گفت بزرگترین چالش این بخش، قطع ارتباط بین بازارهای شناور و نرخ ثابت است. این دقیقاً شهودی نیست، اما یک دیدگاه قانع کننده است.

MicroStrategy فروش سهام ۵۰۰ میلیون دلاری را مجدداً در بیت کوین سرمایه گذاری می کند: پرونده SEC

شرکت هوش تجاری MicroStrategy مایکل سیلر قصد دارد حتی بیت کوین (BTC) بیشتری بخرد که در این مرحله هیچ کس را شگفت زده نخواهد کرد. بایگانی اخیر در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نشان می دهد که MicroStrategy با مشارکت نمایندگان Cowen and Company و BTIG، ۵۰۰ میلیون دلار از طریق فروش سهام جمع آوری کرده است که از درآمد آن برای خرید BTC استفاده می شود. یک شرکت هوش تجاری با وجود از دست دادن بیش از یک میلیارد دلار در موقعیت فعلی خود، استراتژی بیت کوین خود را دو برابر می کند. با توجه به افزایش قیمت بیت کوین در حدود ۲۰۰۰۰ دلار و تحلیلگران انتظار کاهش بیشتر آن در کوتاه مدت، آیا MicroStrategy واقعاً این افت را خریداری می کند یا پس از خرید کاهش قیمت ادامه خواهد یافت؟

سرمایه گذاران نهادی در حال رفتن به نقطه اوج کریپتو: آپولو کپیتال

به یاد داشته باشید زمانی که سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال به عنوان یک “ریسک شغلی” تلقی می شد؟ اکنون به نظر نمی رسد سرمایه‌گذاری در دارایی‌های دیجیتال بیشترین خطر اعتبار را در بین همه دارد. یک سال چه تفاوتی ایجاد می کند! به گفته هنریک اندرسون، مدیر عامل شرکت آپولو کاپیتال، سرمایه گذاران نهادی می توانند به زودی رویکرد محافظه کارانه خود را نسبت به دارایی های دیجیتالی تغییر دهند. در مصاحبه ای اختصاصی با کوین تلگراف، مدیر صندوق ارزهای دیجیتال گفت که علاقه سازمانی به دارایی های دیجیتال به آرامی در حال افزایش است. برخی از موسسات بزرگ، مانند صندوق های بازنشستگی، ممکن است منتظر اقدامات دیگری باشند. اما به محض باز شدن دریچه ها، عدم تخصیص به عنوان یک خطر شغلی بزرگ تلقی می شود.

Fireblocks بیش از ۱۰۰ میلیون دلار درآمد اشتراک در میان بازار نزولی ثبت می کند

صنعت کریپتو در طول دو سال گذشته ده‌ها یونیکورن به دست آورده است، اما چه تعداد از این شرکت‌ها مدل‌های تجاری مناسبی دارند؟ ارائه‌دهنده زیرساخت بلاک‌چین Fireblocks اعلام کرد که درآمد تکراری سالانه امسال بیش از ۱۰۰ میلیون دلار بوده است. استارت‌آپ‌های Web3، ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت، برندهای مصرف‌کننده و شرکت‌های بازی، همگی در معامله بزرگ Fireblocks مشارکت داشتند و علیرغم بازار نزولی، علاقه ثابتی به صنعت بلاک چین نشان دادند. من اینجا هستم.

از دستش نده! آیا ادغام اتریوم تاریخچه کریپتو را تغییر خواهد داد؟

ادغام اتریوم به عنوان یک رویداد تاریخی در صنعت بلاک چین توصیف شده است زیرا بزرگترین پلتفرم قراردادهای هوشمند تغییرات عمده ای را در ساختار حاکمیت خود آغاز می کند. اکثر معامله گران به قیمت اتر (ETH) پایبند هستند، اما بیشتر در خطر است. آیا این ادغام مسیر صنعت کریپتو را که به شدت به اتریوم متکی است تغییر خواهد داد یا در بلندمدت تاثیر ناچیزی خواهد داشت؟مارسل پچمن، بنتون یاون و جو هال دقیقاً به این موضوع پرداختند. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا