🚨 اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: Crypto VC بازگشته است

شرکت‌های سرمایه‌گذاری خطرپذیر همچنان به سرمایه‌گذاری میلیاردها دلار به اقتصاد کریپتو ادامه می‌دهند. دو صندوق به ارزش مجموع ۵۰۰ میلیون دلار در این هفته راه اندازی شد.

حتماً این عبارت را شنیده اید، دنبال پول بروید. انجام این کار در دنیای سرمایه گذاری خطرپذیر مستقیماً به دارایی های رمزنگاری، بلاک چین و دیجیتال منجر می شود. پس از وقفه جزئی در تأمین مالی تابستانی، دو دور بزرگ به ارزش مجموع ۵۰۰ میلیون دلار در این هفته اعلام شد. این مبلغ ۵۰۰ میلیون دلار است که VCها به استارتاپ های متمرکز بر رمزارز در تقاطع Web3، زیرساخت بلاک چین و جوامع غیرمتمرکز اختصاص می دهند.

اگر فکر می کنید که معاملات تامین مالی در طول یک بازار نزولی متوقف شده است، دوباره فکر کنید. من در ابتدا گفتم “آرامش تابستان”، اما این به این معنی نیست که جمع آوری کمک های مالی متوقف شده است. در واقع، معاملات زیادی وجود دارد که ما مجبور شدیم سری دیگری به نام VC Roundup را فقط برای پیگیری راه اندازی کنیم. داده های Cointelegraph Research نشان داد که معاملات مالی در سه ماهه دوم به اندازه سه ماهه اول از نظر دلار بود.

Crypto Biz این هفته آخرین اخبار تامین مالی از دنیای بلاک چین را پوشش می دهد.

CoinFund صندوق سرمایه گذاری اولیه ۳۰۰ میلیون دلاری Web3 را راه اندازی می کند

شرکت سرمایه گذاری CoinFund صندوق سرمایه گذاری جدیدی را راه اندازی کرده است که به طور کلی به ارزهای دیجیتال اختصاص داده شده است. CoinFund Ventures 1 که به تازگی راه اندازی شده است، ۳۰۰ میلیون دلار در شرکت های در مراحل اولیه نوآوری در فضای بلاک چین، با تمرکز بر Web3، سرمایه گذاری خواهد کرد. CoinFund 83 میلیون دلار در بازار گاوی ۲۰۲۱ جمع آوری کرده است. آخرین معامله بیش از سه برابر بود و در اواسط زمستان کریپتو افزایش یافت. این احتمالاً نشان می‌دهد که سرمایه‌گذاران خطرپذیر فکر می‌کنند که بازار قبلاً به کف رسیده است یا در حال پایین آمدن است.

Blockchain VC Shima Capital با ۲۰۰ میلیون دلار صندوق Web3 شروع به کار کرد

Shima Capital، یک شرکت مخاطره‌آمیز که توسط Yida Gao، سرمایه‌گذار صندوق تامینی تأسیس شده است، با یک صندوق سرمایه‌گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری که استارت‌آپ‌ها را در سراسر اکوسیستم بلاک چین هدف قرار می‌دهد، شروع به کار کرد. صندوق سرمایه‌گذاری شیما I، با حمایت Dragonfly Capital، Animoca Brands و OKX، تا سقف ۲ میلیون دلار بودجه اولیه را به استارت‌آپ‌ها و نوآوران آینده‌دار ارائه می‌کند. برخی از امیدوارکننده‌ترین موضوعاتی که شیما شناسایی کرده است شامل هویت‌های غیرمتمرکز، رسانه‌های اجتماعی غیرمتمرکز، سازمان‌های مستقل غیرمتمرکز (DAO) و بازی‌های زنجیره بلوکی است.

سامسونگ فعال ترین سرمایه گذار در بلاک چین از ماه سپتامبر معرفی شد

VC های متمرکز بر رمزارز تنها کسانی نیستند که در بلاک چین سرمایه گذاری می کنند. برخی از بزرگترین شرکت‌های جهان از استارت‌آپ‌ها در تقاطع بازی‌های Web3، راه‌حل‌های زیرساخت بیت‌کوین (BTC) و ذخیره‌سازی دارایی‌های دیجیتال پشتیبانی می‌کنند. بر اساس گزارش Blockdata، سامسونگ فعال‌ترین بازیکن در این حوزه است که قبلاً در ۱۳ شرکت بلاک چین سرمایه‌گذاری کرده است. آلفابت، شرکت مادر گوگل، سرمایه گذاری های استراتژیک در Fireblocks، Dapper Labs، Voltage و Digital Currency Group انجام داده است. در همین حال، مورگان استنلی بر روی فیگمنت و گروه سرمایه گذاری دیجیتال نیویورک (NYDIG) تمرکز کرده است. و آیا مردم هنوز فکر می کنند که این بلاک چین فقط یک مد است؟

مدیران سابق JPMorgan و Barclays توضیح می دهند که چرا مشاغل کریپتو حتی در بازار نزولی جذاب هستند.

رمزارزها غیرقابل توقف هستند – حتی یک بازار نزولی. علیرغم یک کمپین گسترده FUD علیه صنعت، مدیران مالی سنتی همچنان به سمت مشاغل دارایی دیجیتال جذب می‌شوند. مورد مثال: ارائه‌دهنده صندوق مبادله ارز دیجیتال اروپایی ۲۱Shares اخیراً سه استخدام عمده را به عنوان بخشی از گسترش به فرانسه، آلمان و امارات متحده عربی اعلام کرد. . دو نفر از این افراد استخدام شده مدیران سابق جی پی مورگان و بارکلیز بودند. برای اطلاع از اینکه چرا آنها برای پیوستن به صنعتی که دو سوم ارزش بازار خود را در سال گذشته از دست داده است، هیجان زده اند، ادامه دهید.

از دستش نده! آیا بیت کوین از طلا محافظ تورم بهتری است؟

بیت کوین که بسیاری آن را “طلای دیجیتال” می نامند، در حال گشودن زمینه جدیدی در اقتصاد پوشش تورم است. اگر تورم بزرگترین نگرانی شماست، آیا باید بیت کوین را نگه دارید یا یک فلز گرانبها ۵۰۰۰ ساله؟ در ادامه می توانید مصاحبه کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا