اخبار ارز دیجیتال

CryptoBiz: Coinbase و Rebalancing Circle، Binance Fiat Hurdle، Shopify USDC

در Crypto Biz این هفته، ما جدیدترین‌ها را در مورد رمپ و خارج از رمپ جهانی بایننس، تنظیم مجدد Coinbase و Circle، برداشت Shopify در مورد USDC و تبادل داده بلاک چین بررسی می‌کنیم.

چشم انداز نظارتی جهانی یک بار دیگر ثابت کرده است که یک نقطه عطف برای شرکت های ارزهای دیجیتال است و آنها را ملزم می کند که دائماً برای حرکت در آب های نظارتی کم عمق در سراسر جهان، به ویژه در ایالات متحده، سازگار شوند.

در جدیدترین توسعه، Coinbase و Circle تصمیم گرفته اند کنسرسیوم مرکز را در یک سازماندهی مجدد استراتژیک که به دلیل تقاضا برای شفافیت بیشتر مقرراتی در مورد استیبل کوین ها، احتمالاً در انتظار قوانین آتی کنگره ایالات متحده است، منحل کنند.

Binance.US همچنین در حال بررسی جایگزین های قانونی برای ادامه عملیات در این هفته بود. این صرافی همکاری با MoonPay را اعلام کرده است که تتر (USDT) را به عنوان «دارایی پایه» جدید برای همه معاملات نشان می‌دهد و به کاربران امکان می‌دهد در عین اجتناب از موانع قانونی احتمالی، به دلار آمریکا پرداخت کنند.

در همین حال، بایننس جهانی همچنان با چالش‌های داخل و خارج از رمپ مواجه است. تقریباً ۳۰ روز قبل از پایان پشتیبانی Paysafe از تراکنش‌های فیات در اروپا، کاربران در منطقه مشکلاتی را در زمینه برداشت فیات گزارش می‌کنند.

در این محیط، سازگاری سریع فقط یک استراتژی نیست، بلکه یک مهارت بقا است. در حال حاضر، شرکت‌های رمزارز با آهنگ‌هایی می‌رقصند که هنوز نوشته نشده‌اند.

در Crypto Biz این هفته، ما جدیدترین‌ها را در مورد رمپ و خارج از رمپ جهانی بایننس، تنظیم مجدد Coinbase و Circle، برداشت Shopify در مورد USDC و تبادل داده بلاک چین بررسی می‌کنیم.

بایننس برداشت های اروپایی را به دلیل مشکلات پردازشگر پرداخت محدود می کند

مشتریان صرافی ارز دیجیتال Binance به دلیل مشکلات مربوط به نقل و انتقالات منطقه پرداخت واحد یورو (SEPA) با مشکل برداشت فیات در اروپا مواجه هستند. این خبر ماه‌ها پس از آن منتشر می‌شود که بایننس به کاربران اطلاع داد که شریک یوروبانکی آن Paysafe Payment Solutions پشتیبانی از صرافی‌های ارزهای دیجیتال را تا ۲۵ سپتامبر پایان خواهد داد. پس از این تاریخ، کاربران باید اطلاعات بانکی خود را به روز کنند و ممکن است از آنها درخواست پذیرش جدید شود. صرافی اعلام کرد که شرایط خدمات را برای ادامه استفاده از سرویس SEPA دارد. در همین حال، در ایالات متحده، Binance.US شراکت جدیدی با شرکت پرداخت ارزهای دیجیتال MoonPay اعلام کرده است که تتر (USDT) را به “دارایی پس‌زمینه” جدید برای همه تراکنش‌ها تبدیل می‌کند و به کاربران اجازه می‌دهد با دلار آمریکا معامله کنند. . . Binance.US اخیراً با بانک شریک داخلی خود از هم پاشید و سپرده های فیات در صرافی ها از ژوئن در دسترس نبود.

Coinbase با تعطیل شدن کنسرسیوم مرکز، سهام Circle را به دست می آورد

Coinbase و Circle رابطه خود را در بحبوحه بسته شدن کنسرسیوم مرکز در ایالات متحده به دلیل “روشن کردن مقررات استیبل کوین” بازتعریف کردند. این دو سازمان به طور مشترک استیبل کوین USD Coin (USDC) را در سال ۲۰۱۸ راه اندازی کردند و از آن زمان تاکنون این توکن را از طریق یک کنسرسیوم مرکزی مدیریت می کنند. با از بین رفتن این سازمان، Coinbase سهام Circle را به دست خواهد آورد، در حالی که Circle مسئولیت های بیشتری مانند نگه داشتن کلیدهای قرارداد هوشمند و پیروی از مقررات را بر عهده خواهد گرفت. سود بهره همچنان بین دو شرکت بر اساس دارایی های استیبل کوین تقسیم می شود. با هدف گسترش دامنه دسترسی به زنجیره، USDC همچنین وارد شبکه های Polkadot، Optimism، Near، Arbitrum و Cosmos خواهد شد.

Shopify پرداخت USDC را با Solana می پذیرد

غول تجارت الکترونیک Shopify Solana Pay را به مجموعه گزینه‌های پرداخت خود اضافه کرده است و به میلیون‌ها تاجر اجازه می‌دهد تا از این پلتفرم برای پذیرش تراکنش‌های ارزهای رمزپایه و ثابت USD Coin (USDC) استفاده کنند. این کار با پرداخت سکه شروع می‌شود. طبق گزارش‌ها، سولانا قصد دارد در ماه‌های آینده آلت‌کوین‌های دیگری از جمله توکن SOL (SOL) بومی و توکن میم Bonk (BONK) را به پلتفرم خود اضافه کند. Shopify تخمین می زند که ۱۰٪ از کل معاملات تجارت الکترونیک ایالات متحده، یا ۴۴۴ میلیارد دلار از بازار تجارت الکترونیک جهانی، از طریق پلت فرم آن انجام می شود. شبکه به طور متوسط ​​۰.۰۰۰۲۵ دلار در هر تراکنش است، با هزینه های کارت اعتباری از ۱.۵٪ تا ۳.۵٪. در دوره گذشته، کاربران سولانا میانگین کارمزد تراکنش ۰.۰۰۰۰۰۹۶۶۴ SOL را پرداخت کردند.

چین تبادل داده را با استفاده از بلاک چین آغاز کرد

مقامات دولت چین از یک تبادل داده جدید با فناوری بلاک چین خبر دادند که بیش از ۳۰۰ شرکت از جمله Alibaba Cloud و Huawei به اولین صرافی پیوستند. بر اساس گزارش‌های خبری محلی، تبادل اطلاعات جدید هانگژو تجارت داده‌های فناوری اطلاعات شرکت‌ها را تسهیل می‌کند و تضمین می‌کند که مبادلات مبادله تغییرناپذیر و قابل ردیابی هستند. علیرغم سرکوب شرکت‌های خصوصی بلاک چین در بیشتر سال، چین در حمایت از طرح Web3 تحت کنترل دولت قاطعانه است.

Crypto Biz منبع هفتگی شما برای کسب و کار پشت بلاک چین و ارز دیجیتال است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا