اخبار ارز دیجیتال

CryptoBiz: Binance هزینه ها را کاهش می دهد، Ripple برای بازگشت بانک های ایالات متحده و سرمایه مخاطره آمیز Crypto آماده می شود


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

در Crypto Biz این هفته، تلاش‌های مستمر بایننس برای مهار کاهش سود، امید ریپل به اینکه بانک‌های ایالات متحده ممکن است به زودی XRP را اتخاذ کنند و اولین نشانه‌هایی که سرمایه‌گذاری خطرپذیر در حال بازگشت به ارزهای دیجیتال است را پوشش می‌دهیم.

به نظر می رسد سرکوب شرکت های ارزهای دیجیتال توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) تأثیر جدی بر تجارت Binance داشته است. در چند هفته گذشته، گزارش شده است که صرافی ارزهای دیجیتال بیش از 1000 کارمند خود را اخراج کرده و برخی از مزایا را کاهش داده است.

به گفته بایننس، “بازار فعلی و محیط نظارتی” باعث کاهش درآمد شده است که نشان می دهد کاهش بیشتر ممکن است در دست بررسی باشد. یک سخنگوی به کوین تلگراف گفت که این شرکت در پاسخ به نگرانی‌های تجاری و نظارتی، «برخی محصولات، واحدهای تجاری، مزایا و سیاست‌های کارکنان» را کاهش خواهد داد.

بایننس هنوز در دادگاه حاضر نشده یا با 13 کیفرخواستی که کمیسیون SEC علیه این شرکت ارائه کرده است یا نتیجه تحقیقات وزارت دادگستری ایالات متحده در مورد فعالیت ها و مدیران آن، مواجه نشده است.

با وجود دورنمای ابری، بایننس با بیش از 63 میلیارد دلار دارایی، محبوب‌ترین صرافی متمرکز ارزهای دیجیتال در جهان است. بر اساس تفکیک توکن توسط DefiLlama، اکثر دارایی‌های موجود در بایننس شامل تتر (USDT) (27.55%)، بیت کوین (BTC) (26.95%)، BNB (BNB) (12.82%) و Wrapped Ether (10.08%) است.

Changpeng Chao، مدیر عامل صرافی، در اظهارنظرهای مربوط به سالگرد تاسیس بایننس در 14 جولای، یادآوری کرد که سفر شرکت “همه آرام نبود.”

در Crypto Biz این هفته، ما به تلاش‌های مستمر بایننس برای مهار کاهش سود، امیدواری‌های ریپل مبنی بر اینکه بانک‌های ایالات متحده ممکن است به زودی XRP (XRP) را اتخاذ کنند، و اولین نشانه‌ها مبنی بر بازگشت سرمایه‌های مخاطره‌آمیز به ارزهای دیجیتال را بررسی می‌کنیم.

Ripple CLO می‌گوید حکم دادگاه ممکن است بانک‌ها را به پذیرش XRP تشویق کند

استو آردروتی، مدیر ارشد حقوقی آزمایشگاه Ripple معتقد است که بانک‌های مستقر در ایالات متحده ممکن است پس از حکم اخیر دادگاه، برای تراکنش‌های فرامرزی به XRP مراجعه کنند. او در مصاحبه ای گفت: «امیدواریم در این سه ماهه گفتگوهای زیادی با مشتریان در ایالات متحده انجام شود و برخی از این گفتگوها به تجارت واقعی تبدیل شوند. با توجه به اینکه XRP دیگر به عنوان “امنیت” برچسب گذاری نمی شود، شراکت ریپل با بانک ها که به دلیل شکایت های SEC سرد شده است، می تواند جان تازه ای پیدا کند. بانک آمریکا در سال 2019 به شرکت بلاک چین توجه کرد و American Express برای اولین بار در سال 2017 با ریپل شریک شد.

بایننس مزایای کارکنان را به دلیل “کاهش سود” کاهش داد

صرافی جهانی ارز دیجیتال Binance برخی از مزایای کارکنان را در بحبوحه تلاش برای ارزیابی مجدد داخلی کاهش داده است. طبق گزارش‌ها، این شرکت بازپرداخت هزینه‌های خاصی مانند استفاده از تلفن همراه، تناسب اندام و کار از خانه را به کارمندان متوقف کرده است. بایننس به “بازار فعلی و محیط نظارتی” اشاره کرد که منجر به کاهش سود شد و نشان داد که ممکن است اقدامات کاهش هزینه بیشتری لازم باشد. این گزارش پس از کاهش مشاغل بزرگ در ماه ژوئن منتشر شد که بیش از 1000 کارمند در بورس را تحت تاثیر قرار داد. هر دو Binance و Zao توسط SEC به دلیل ارائه اوراق بهادار ثبت نشده در ایالات متحده مورد شکایت قرار گرفته اند.

سهامداران ماراتن علیه مدیریت شکایت کردند

شرکت استخراج ارز دیجیتال Marathon Digital با اتهامات دادگاه مبنی بر اینکه فرد تیل، مدیر عامل شرکت، به همراه سایر مدیران اجرایی، وظایف امانتداری را نقض کرده اند، به طور ناعادلانه ای ثروتمند شده اند و دارایی های شرکت را هدر داده اند، مواجه است. این شکایت ادعا می‌کند که مدیریت شرکت مشکلات آن را کم اهمیت جلوه داده، ارزش‌گذاری ماراتون را به طور مصنوعی افزایش داده، بیش از حد پرداخت کرده، فروش‌های داخلی مطلوبی انجام داده و پاداش‌های غیرمنصفانه بالایی بر اساس اظهارات نادرست و گمراه‌کننده دریافت کرده است.

Polychain Capital، Coinfund 350 میلیون دلار برای صندوق جدید کریپتو جمع آوری می کند

سرمایه‌گذاری‌های Web3 برای سرمایه‌گذاری‌های جدید در پروژه‌های رمزنگاری آماده می‌شوند، به طوری که Polychain Capital 200 میلیون دلار از صندوق‌های سرمایه‌گذاری جدید جمع‌آوری کرده است و Coinfund با تامین مالی 152 میلیون دلاری سرمایه اولیه. Polychain به جمع آوری 400 میلیون دلار برای صندوق جدید ادامه خواهد داد. در حال حاضر سه صندوق با حدود 2.6 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت را مدیریت می کند. در مورد CoinFund، مدیر عامل، جیک بورگمن، گفت که این شرکت هدف خود را جمع آوری 125 میلیون دلار تعیین کرده است، اما به دلیل علاقه مجدد به صنعت، موفق به کسب 27 میلیون دلار دیگر شد. مجموع سرمایه‌گذاری ریسک‌پذیر برای استارت‌آپ‌های ارزهای دیجیتال به دلیل بازار نزولی و آشفتگی صنعت، 76 درصد نسبت به سال قبل کاهش یافت.

قبل از رفتن: مارک یوسکو پیش بینی می کند که رالی بیت کوین در سال 2024 به “جهش سوداگرانه” منجر خواهد شد.

به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد سرمایه گذاری و بنیانگذار Morgan Creek Capital، برنامه BlackRock برای صندوق معامله شده در بورس بیت کوین نقطه شروع یک بازار صعودی جدید ارزهای دیجیتال است که در مقطعی با نزدیک شدن به نصف شدن برنامه ریزی شده در آوریل 2024، به شکل سهموی افزایش خواهد یافت.

Crypto Biz منبع هفتگی شما برای کسب و کار پشت بلاک چین و ارز دیجیتال است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Ana Paula Pereira

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا