اخبار ارز دیجیتال

Crypto Biz: رویکردی آینده نگر به Crypto

کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین ۲۰۲۲ در تورنتو، کانادا این هفته به پایان رسید. پذیرش سازمانی DeFi و کریپتو در دستور کار قرار داشت.

اگر نمی دانستید، کانادا بی سر و صدا در حال تبدیل شدن به یک بازیگر اصلی در فضای بلاک چین و کریپتو است. اتریوم ریشه های قوی کانادایی دارد و ۳iQ مستقر در تورنتو اولین صندوق قابل معامله بیت کوین (BTC) در آمریکای شمالی را راه اندازی کرده است. درصد دارندگان رمزارز فعال در کشور طی دو سال گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است.

در این پس‌زمینه، من از شرکت در کنفرانس آینده‌پژوهی بلاک چین امسال در تورنتو خوشحال شدم. در آنجا، او دو پانل در مورد تغییر شکل سیستم مالی با Web3 و راه اندازی موج بعدی کاربران کریپتو را مدیریت کرد. این رویداد یادآور این بود که با وجود شرایط فعلی بازار، بهترین و باهوش ترین افراد در این صنعت همچنان در حال توسعه محصولات عالی هستند. ممکن است کلیشه ای به نظر برسد، اما اگر تنظیمات زمان کم را اتخاذ کنید، دارایی های دیجیتال خود را کاهش نخواهید داد.

اولین روز از کنفرانس آینده پژوهان بلاک چین ۲۰۲۲، تورنتو، انتاریو، کانادا.

Ripple exec می‌گوید DeFi به یک «برنامه قاتل» نیاز دارد تا آن را به سطح بعدی برساند

بدون صحبت در مورد امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) نمی توانید گفتگوی مناسبی در مورد آینده دارایی های دیجیتال داشته باشید. یکی از هیجان‌انگیزترین پانل‌های Futurist، “آینده امور مالی غیرمتمرکز”، شامل مدیر بازار DeFi، بنیانگذار Teller Finance و مدیران Aventus Ventures و FLUIDEFI بود. به گفته بوریس آلرگانت از ریپل لبز، پذیرش سازمانی DeFi نزدیک به آینده است، اما نه قبل از اینکه صنعت «برنامه قاتل» بعدی را ایجاد کند تا واقعاً جلب توجه کند.

مدیران ثروت و VCها پذیرش رمزارز توسط سرمایه گذاران نهادی را هدایت می کنند – مدیران مالی موج

بازار نزولی ارزهای دیجیتال ترس زیادی را در سرمایه‌گذاران خرد ایجاد کرده است. با این حال، موسسات و صندوق های خطرپذیر شاهد افزایش پذیرش هستند. Futurist این فرصت را داشت که با دو مدیر اجرایی شرکت مدیریت ثروت Wave Financial مصاحبه کند. آنها توضیح دادند که افراد دارای ارزش خالص بالا و سرمایه گذاران نهادی در حال افزایش قرار گرفتن در معرض دارایی های دیجیتال هستند. در طول آخرین بازار نزولی، آژانس پرسید: آیا این پایان کریپتو است؟ خب، مشکل نزدیکتر به نظر می رسد. آیا این زمان مناسب برای ورود است؟

Coinbase 1.1 میلیارد دلار ضرر در سه ماهه دوم به دلیل رکود “خشونت آمیز” کریپتو منتشر کرد

همه ما می دانیم که تجارت صرافی ارز دیجیتال در سه ماهه دوم از بازار نزولی ضربه سختی خورد. همانطور که به نظر می رسد، صرافی برتر رمزارز Coinbase بدتر از حد انتظار عمل کرده است. درآمد نیز نسبت به سه ماهه ۴۵.۱ درصد و نسبت به سال قبل ۱۵۳.۱ درصد کاهش داشته است. قیمت ارزهای دیجیتال در ماه گذشته نسبتاً بهبود یافته است، اما میزان بهره خرده‌فروشی و حجم معاملات همچنان پایین است. این بدان معنی است که ممکن است در کوتاه مدت درد بیشتری برای کوین بیس وجود داشته باشد.

در میان Miner Surrender، Hut 8 “استراتژی HODL” BTC را در ماه جولای حفظ کرد.

برخی از بزرگترین ماینرهای بیت کوین جهان، کیف های خود را برای جمع آوری پول در بازار نزولی فروختند، اما هات ۸ این کار را نکرد. یک شرکت معدنی کانادایی که در بورس اوراق بهادار نزدک و تورنتو فهرست شده است، در ماه جولای یک دست الماس به عنوان بیت کوین در اختیار داشت. ذخیره به ۷۷۳۶ بیت کوین افزایش یافته است. هات ۸ یک “استراتژی HODL” فعال دارد که شامل ذخیره تمام بیت کوین های استخراج شده توسط خود است. عزم این شرکت با توجه به کاهش سریع و سخت قیمت بیت کوین واقعاً چشمگیر است.

از دستش نده! آیا SOL شما ایمن است؟

سولانا در یک حمله هماهنگ دیگر در این ماه پس از سرقت حدود ۸ میلیون دلار ارز دیجیتال توسط هکرها از کیف پول اکوسیستم Slope مورد هدف قرار گرفت. سولانا در طول سال گذشته هدف سوء استفاده های متعددی قرار گرفته است، احتمالاً به دلیل طراحی جاه طلبانه و مبادلات امنیتی برای دستیابی به توان عملیاتی بالاتر. این منجر به یک سوال مهم می شود: آیا سولانا (SOL) شما واقعاً ایمن است؟ در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.

نویسنده: Sam Bourgi

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا