اخبار ارز دیجیتال

کریپتو بیز: ورود بانک 470 میلیارد دلاری به ارز دیجیتال – احتمالاً چیزی نیست؟

یکی دیگر از مؤسسات مالی بزرگ قصد خود را برای ارائه خدمات بیت کوین و اتر به مشتریان خود نشان داده است.

بزرگترین موسسات مالی جهان در حال ایجاد زمینه برای پذیرش انبوه رمزارزها هستند زیرا معامله گران رمزارز بحث می کنند که آیا بیت کوین (BTC) ابتدا به 25000 دلار یا 15000 دلار خواهد رسید. در حالی که بعید است پیش از اینکه ایالات متحده یک چارچوب نظارتی واضح برای ارزهای دیجیتال ارائه کند، سیل‌های ضرب المثل باز شوند، تنظیم‌کننده‌ها و بازیگران صنعت انتظار دارند تا اوایل سال 2023 راهنمایی ارائه شود. من مطمئن هستم که وجود دارد. در همین حال، مگابانک هایی مانند BNY Mellon که ریشه های خود را به سال 1784 بازمی گرداند، در حال ورود به این حوزه هستند.

Crypto Biz این هفته تاریخچه حمله BNY Mellon به دارایی های دیجیتال، آزمایش های مداوم فناوری بلاک چین JP Morgan و مقر جدید Crypto.com در اروپا است.

قدیمی ترین بانک آمریکا BNY Mellon خدمات ارزهای دیجیتال را راه اندازی کرد

رومن رگلمن، مدیر عامل بخش خدمات اوراق بهادار و بخش دیجیتال بانک، شاید بزرگترین داستان هفته، خبر ورود یک موسسه مالی دیگر به فضای ارزهای دیجیتال بود. ، گفت: برای اینکه تصوری از میزان بزرگی BNY Mellon به شما بدهیم، بانک ها تا سال 2021 بیش از 470 میلیارد دلار دارایی دارند.

اقدام سوئیفت: جی پی مورگان و شریک ویزا در پرداخت های بین مرزی بلاک چین

جی پی مورگان به آزمایش فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال ادامه می دهد، حتی پس از اینکه مدیر عامل آن سعی کرد این بخش را به عنوان یک طرح پونزی رد کند. ساده کردن استفاده از بلاک چین های خصوصی برای پرداخت های فرامرزی. این همکاری حول محور بلاک چین Liink JP Morgan است که به طور خاص برای انتقال پول برون مرزی طراحی شده است، و Visa’s B2B Connect، یک شبکه پرداخت فرامرزی برای بانک ها. همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، این دو امیدوارند جایگزینی برای SWIFT، شبکه جهانی پیشرو برای پیام رسانی و تراکنش های امن ایجاد کنند.

Crypto.com 145 میلیون دلار در مقر جدید اروپایی سرمایه گذاری می کند

سال 2021 سال حمایت مالی برای Crypto.com بود. در حال حاضر سال 2022 به عنوان سال تأیید نظارتی شکل می گیرد. با توجه به کشش نظارتی در اروپا، صرافی ارزهای دیجیتال این هفته اعلام کرد که پاریس، فرانسه مقر جدید اروپایی آن خواهد بود. این شرکت تقریباً 145.7 میلیون دلار برای تثبیت حضور خود در فرانسه هزینه خواهد کرد. منابع اضافی برای افزایش حضور صرافی در سراسر منطقه تخصیص خواهد یافت. به نظر می رسد Crypto.com خود را برای بازار صعودی بعدی قرار می دهد. اکثر کاربران خرده فروشی معمولی احتمالاً تا آن زمان برنامه را باز نخواهند کرد.

بنیاد توسعه استلار صندوق 100 میلیون دلاری را برای حمایت از پذیرش قراردادهای هوشمند بومی راه اندازی می کند

Stellar ممکن است به اندازه حباب ارزهای دیجیتال در سال 2017 زمان پخش زیادی نداشته باشد، اما این شبکه همچنان برای تقویت پذیرش و نوآوری پلت فرم قرارداد هوشمند Soroban کار می کند. این هفته، بنیاد توسعه استلار (SDF)، سازمان غیرانتفاعی توسعه شبکه استلار، از راه اندازی یک صندوق ۱۰۰ میلیون دلاری برای تشویق توسعه دهندگان به ساخت چرتکه خبر داد. تایمر ولر، معاون استراتژی فناوری در SDF، به کوین تلگراف گفت که چرتکه برای غلبه بر “اصطکاک” شبکه های بلاک چین موجود ساخته شده است.

قبل از رفتن: 25000 دلار یا 15000 دلار بیت کوین – کدام یک اول است؟

قیمت بیت کوین به طرز وحشتناکی شبیه به “فاصله از جهنم” در سال 2018 است. همه ما می دانیم که پس از آن چه اتفاقی افتاد (BTC در نهایت از 6000 دلار به حدود 3200 دلار کاهش می یابد و پایان نهایی چرخه را نشان می دهد). در گزارش بازار این هفته، با بنتون یاون به بحث در مورد مسیر قیمت بیت کوین و تاثیر آخرین داده های تورم CPI بر بازار پرداختیم. در ادامه می توانید بازپخش کامل را تماشا کنید.

Crypto Biz نبض هفتگی شما در تجارت پشت بلاک چین و رمزارز است که هر پنجشنبه مستقیماً به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود.نویسنده: Sam Bourgi

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا