اخبار ارز دیجیتال

لایحه کریپتو نیاز به توضیح در مورد “کالاهای دیجیتال” دارد – شیلا وارن

شیلا وارن، مدیر عامل CCI می گوید با توجه به تغییر احتمالی رهبری پس از انتخابات میان دوره ای 2022، “پنجره بسیار تنگ” برای تصویب لایحه ارزهای دیجیتال وجود دارد.

شیلا وارن، مدیر عامل شورای نوآوری رمزارز، گفت: قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال که در حال حاضر توسط قانونگذاران ایالات متحده در نظر گرفته شده است، “گامی مهم” در دستیابی به وضوح نظارتی است. اما تغییراتی را برای تعیین نقشی که مقامات با احترام ایفا خواهند کرد توصیه کرد. به دارایی های دیجیتال

وارن در شهادت کتبی در جلسه روز چهارشنبه درباره این لایحه با کمیته کشاورزی سنا گفت که قانون پیشنهادی به جای واگذاری این موضوع به قانون‌گذاران و دادگاه‌های ایالات متحده، بر «کالاهای دیجیتال» و امنیت تمرکز می‌کند. من گفتم باید بهتر تعریف شود. به گفته مدیر عامل شورای رمزارز، قانون حمایت از مصرف کننده کالاهای دیجیتال روشن نمی کند که چه فعالیت های تجاری بر اساس “به راحتی دستکاری” مجاز است، بنابراین کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) می تواند تفسیر خود را داشته باشد. برخلاف کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC).

وارن گفت: «این لایحه تعیین اینکه آیا دارایی های دیجیتالی غیر از بیت کوین و اتر اوراق بهادار هستند یا خیر، به سازمان های دولتی و دادگاه ها واگذار می شود. “تا به امروز، این رویکرد جواب نداده است و تاثیر قابل توجهی بر مصرف کنندگان داشته است، به همین دلیل است که صنعت برای مقررات فعال و نه اجباری فشار می آورد.”

وارن در صحبت با کوین تلگراف گفت که این لایحه در صورت تصویب، به CFTC اختیارات گسترده ای در بازار ارزهای دیجیتال نقطه ای می دهد. او گفت که احتمالاً فرآیندهای قانونی و نظارتی اضافی برای روشن شدن نقش کمیسیون مستقل انتخابات مورد نیاز است و با توجه به اینکه ممکن است رهبری پس از انتخابات میان دوره ای 2022 تغییر کند، چنین حرکتی بعید است. چنین قانونی انتخاب.

“من به شدت احساس می کنم که قانون ارزهای دیجیتال باید ماهیت دو حزبی داشته باشد.”

وارن در بیانیه‌ای اضافه کرد که CCI مقرراتی را در قانون با هدف ایجاد استانداردهای حمایت از مصرف‌کننده، از جمله الزامات شفافیت برای ابزارها و محصولات مالی در فضای ارزهای دیجیتال و بلاک چین تأیید کرده است. این قانون همچنین گزارش در مورد جوامع محروم درگیر در دارایی های دیجیتال را الزامی می کند.

مربوط: استثناگرایی ایالات متحده ممکن است با پیدا کردن دارایی های دیجیتال در سراسر جهان مورد آزمایش قرار گیرد – شیلا وارن

وارن به عنوان رئیس سابق داده، بلاک چین و دارایی های دیجیتال در مجمع جهانی اقتصاد، ارزهای دیجیتال بانک مرکزی را بررسی کرده و پذیرش فناوری بلاک چین را ترویج کرده است و در ماه فوریه مدیرعامل شورای کریپتو برای نوآوری می شود. حامیان CCI که در آوریل 2021 تأسیس شد عبارتند از Coinbase، Gemini، Fidelity Digital Assets، Paradigm، Ribbit Capital، Andreessen Horowitz و Block. این سازمان بر حمایت از مسائل مربوط به استفاده از ارزهای دیجیتال و هماهنگ کردن مقررات مربوطه در ایالات متحده و اروپا متمرکز شده است.

نویسنده: Turner Wright

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا