اخبار ارز دیجیتال

شرکت Crypto ATM Depot بیت کوین قصد دارد در سال ۲۰۲۳ از طریق معامله ۸۸۵ میلیون دلاری SPAC فهرست شود.

بیت کوین دپو، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خودپرداز ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی، قصد دارد سهام خود را در سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ در نزدک فهرست کند.

بیت کوین دیپو، یک ارائه دهنده پیشرو خودپرداز ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، قصد دارد از طریق ادغام با یک شرکت خرید با هدف ویژه (SPAC) به صورت عمومی عرضه شود.

این شرکت روز پنجشنبه رسما اعلام کرد که Depot بیت کوین مستقر در آتلانتا به توافقی قطعی برای ادغام با SPAC GSR II Meteora (GSRM) در یک معامله ۸۸۵ میلیون دلاری دست یافته است.

این ترکیب تجاری بیت کوین Depot را به یک شرکت عمومی تبدیل می کند و شرکت ترکیبی (به نام Bitcoin Depot Inc.) در نزدک تحت نماد جدید BTM معامله خواهد کرد.

این ادغام به اتفاق آرا توسط تیم رهبری انبار بیت کوین و هیئت مدیره GSRM تصویب شده است و انتظار می رود تا سه ماهه اول سال ۲۰۲۳ پایان یابد. ترکیب های تجاری مشمول تاییدیه های نظارتی و ذینفعان و سایر شرایط مرسوم بسته شدن هستند.

طبق گزارش ها، GSR II Meteora SPAC حدود ۳۲۰ میلیون دلار خواهد داشت که انبار بیت کوین می تواند از آن برای رشد استفاده کند، اما سرمایه گذاران SPAC می توانند وجوه خود را قبل از تکمیل ادغام برداشت کنند. Depot بیت کوین می تواند با یک دور سرمایه گذاری که همزمان با تراکنش ادغام تکمیل می شود، ادامه دهد.

گاس گارسیا، یکی از مدیران اجرایی GSRM و بانکدار سابق بانک آمریکا SPAC، گفت که به دلیل رشد مداوم شرکت، به گزینه های تامین مالی بیت کوین دیپو اطمینان دارد.

“ما معتقدیم که Depot بیت کوین با ردپای قابل توجه BTM، روابط استراتژیک کلیدی و برنامه تلفن همراه با ویژگی های غنی، موقعیت خوبی برای ورود به بازار بسیار پراکنده BTM در داخل و بین المللی دارد.

مرتبط: Galaxy Digital به دلیل نقض قرارداد، خرید BitGo را فسخ کرد

بیت کوین دیپو که در سال ۲۰۱۶ تأسیس شد، یکی از بزرگترین ارائه دهندگان خودپرداز ارزهای دیجیتال در آمریکای شمالی است که بیش از ۷۰۰۰ مکان کیوسک را اداره می کند. به گفته مدیرعامل براندون مینتز، شرکت علیرغم ادامه بازار نزولی ارزهای دیجیتال، به رشد خود ادامه می‌دهد و مورد استفاده رو به رشد برای پرداخت‌های رمزنگاری و حواله‌های جهانی را برجسته می‌کند. من اینجا هستم.

او گفت: “صرف نظر از بازار، ما در حال حاضر عملکرد خوبی داریم.” مینتز همچنین خاطرنشان کرد که Depot بیت کوین قصد دارد پس از عرضه عمومی، خریدهای خود را دنبال کند.

نویسنده: Helen Partz

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا