اخبار ارز دیجیتال

ارزهای دیجیتال و سهام در آستانه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ضعیف می شوند، اما XRP، ALGO، LDO “جالب” به نظر می رسند.

ارزهای دیجیتال و بازارهای سهام به تعدیل ادامه می دهند، اما این بدان معنا نیست که همه فرصت های سرمایه گذاری از بین رفته اند.

در حالی که معامله گران منتظر اظهارات جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در مورد بزرگی افزایش بعدی نرخ بهره هستند، قیمت ها در سراسر بازارها پایین می مانند.

در حال حاضر، اجماع بازار برای افزایش 0.75 واحدی در ثانیه است و برخی از تحلیلگران امیدوار به 1٪ هستند.

به نظر می رسد سهام نیز در پایان به قرمز پایان می رسد زیرا داو 0.75% سقوط کرد و S&P 500 و Nasdaq 0.79% و 0.64% زیان کردند. در حالی که بیت کوین همچنان به چیزی شبیه به یک نبرد شکست خورده در مرز 19000 دلار ادامه می دهد، اتر (ETH) با رسیدن به پایین ترین سطح روزانه در 1329 دلار، اندکی عمیق تر به افت پس از ادغام خود می پردازد.

بیت‌کوین، اتر و آلت‌کوین‌ها هیچ جهش قابل توجهی در روند نزولی فعلی نداشته‌اند، اما پیشرفت‌های جالبی از نظر ساختار بازار و تحلیل تکنیکال وجود دارد.

اکنون که گرمای تجارت ادغام کاهش یافته است، Lido (LDO) در کنار اتریوم اصلاح شده است، اما برخی می گویند که دارایی در حال حاضر یک پرچم صعودی است. گاوها و معامله‌گران ETH ممکن است از موقعیت‌های طولانی اتر خود سود برده باشند، اما ادغام موفقیت‌آمیز بود، سهامداران و اعتباردهندگان همچنان از آلت‌کوین‌ها بازدهی کسب می‌کنند، و سرمایه‌گذاران نسبت به اتر صعودی هستند. اصول اساسی هنوز وجود دارد.

در حالت ایده‌آل، اگر DApp‌های اتر و کاربران فعال همچنان به رشد خود ادامه دهند و معامله‌گران به انباشته شدن ادامه دهند، بازده باید به یک آهنربای سرمایه در بازاری در حال سقوط تبدیل شود؟

نمودار 1 روزه LDO/USDT.منبع: Trading View

از دیدگاه ساختار بازار، ریپل (XRP) جالب به نظر می رسد. این روزها چت های اجتماعی زیادی در مورد آن در توییتر وجود دارد. اعضای ارتش XRP پیشنهاد کرده‌اند که اگر XRP شکایت SEC را شکست دهد و به عنوان یک امنیت در نظر گرفته نشود، به‌عنوان یک وثیقه در نظر گرفته نمی‌شود، اعضای ارتش XRP پیشنهاد کرده‌اند.

البته، مبانی مستحکم و نشانه‌های رشد از آدرس‌های جدید و مناسب بودن بازار محصولات پرتقاضا باید سرمایه‌گذاری را هدایت کند، اما بدون آن، ساختار بازار جالب به نظر می‌رسد.

نمودار روزانه XRP/USDT.منبع: Trading View

اساساً، در پایین گرد تا حدودی شبیه به آنچه در 137 روز گذشته دیده‌ایم، یک سابقه پیش از صعودی برای یک فاز تثبیت طولانی مدت وجود دارد. با افزایش حجم و شکستن قیمت از خط روند نزولی بلندمدت که در طول تاریخ به عنوان یک مقاومت عمل کرده است، می توان نتیجه گرفت که از نظر ساختار بازار HTF XRP، کف قیمتی پیدا شده است.

با احتیاط، هیاهو و انتظارات باعث افزایش حجم می شود. چه SEC تصمیم بگیرد که XRP یک اوراق بهادار است یا بالعکس، هیجان سرمایه‌گذار کاهش نمی‌یابد و قیمت برای همیشه یا تا زمانی که «بازار صعودی بعدی» معامله شود، در همان محدوده جانبی باقی می‌ماند.

مربوط: تجزیه و تحلیل قیمت 9/19: BTC، ETH، BNB، XRP، ADA، SOL، DOGE، DOT، MATIC، SHIB

نمودار 2 روزه ALGO/USDT.منبع: Trading View

ساختار بازار Algorand (ALGO) نیز جالب است. قیمت به طور کامل یک صعود کامل بازار گاوی را معکوس کرده است و اکنون در همان محدوده سال های 2019 و 2020 معامله می شود. جهش های گاه به گاه در حجم خرید به اندازه کافی برای کاهش سطح 0.40 دلار حفظ نشده است، اما چند جهش روزانه متوالی می تواند وضعیت را تشدید کند. در بالای این منطقه بسته شد و تست 200-MA در 0.48 دلار رخ داد.

اگر بازار گسترده‌تر شروع به ادغام کند و حجم خرید ALGO حفظ شود، معکوس شدن این میانگین متحرک به سمت حمایت می‌تواند منجر به حرکت تا 0.69 دلار شود و اگر بسته روزانه به بالای 0.80 دلار برسد، افزایش قابل توجهی خواهد داشت. تنظیم شود و روند معکوس تایید شود.

به عنوان یک سلب مسئولیت، این نمودارها صرفاً دارایی هایی را منعکس می کنند که ما آنها را “جالب” می دانیم. در حال حاضر، بازار به شدت نزولی است و سرمایه‌های بزرگی مانند BTC و ETH هنوز به پایین‌ترین حد خود نرسیده‌اند.

در نهایت، این فدرال رزرو است که تعیین می کند با دارایی های پرخطر مانند ارزهای دیجیتال چه اتفاقی می افتد. بنابراین این عکس های فوری را با کمی نمک بگیرید و با احتیاط ادامه دهید.

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا صرفاً متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph.com نیست. تمام حرکات سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است. هنگام تصمیم گیری باید تحقیق خود را انجام دهید.

نویسنده: Ray Salmond

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا