اخبار ارز دیجیتال

گزارش: رمزگذاری و تمرکززدایی می تواند بر رأی دهندگان در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ ایالات متحده تأثیر بگذارد

هاون ونچرز گفت: «رای دهندگان کمتر از نامزدهایی حمایت می کنند که به نظر می رسد در مسیر اینترنت غیرمتمرکز قرار می گیرند.

یک نظرسنجی از ۸۰۰ رای دهنده بالقوه در چهار ایالت میدان نبرد در ایالات متحده نشان داد که اکثریت قریب به اتفاق از ایده تمرکززدایی حمایت می کنند که بسیاری از آنها HODLers بودند.

بر اساس گزارش ۲۹ سپتامبر از شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Haun Ventures در نظرسنجی انجام شده توسط شرکت هوش تجاری Morning Consult، حدود یک نفر از هر پنج رأی دهنده ای که در نیوهمپشایر، نوادا، اوهایو و پنسیلوانیا مورد بررسی قرار گرفتند، گفتند که آنها صاحب ارزهای دیجیتال یا توکن های غیرقابل تعویض هستند. علاوه بر این، ۹۱ درصد از پاسخ دهندگان طرفدار اینترنت هستند که “مالک جامعه، تحت کنترل جامعه” باشد و “به مردم کنترل بیشتری بر اطلاعاتشان بدهد.”

رای ۸۰۰ رای دهنده ایالت میدان نبرد که دارایی های دیجیتالی دارند.منبع: Horn Ventures

هاون ونچرز گفت: “به عبارت دیگر، از آنجایی که هر دو طرف در نظر دارند که سیاست Web3 چقدر به سیاست خوب تبدیل می شود، ارزش Web3 این است که رای دهندگان می خواهند توسط مقامات منتخب حمایت شوند. این یک چیز است و مانعی نمی کند.”

بر اساس این نظرسنجی، رأی دهندگان اندکی به سمت دموکراتیک گرایش داشتند، اما به نظر می رسد ترویج اینترنت غیرمتمرکز و دموکراتیک یک موضوع دو حزبی باشد، و هر دو طرف گفتند که «اعتماد محدودی به توانایی دولت برای تنظیم وب ۳ دارند.» هاون ونچرز گزارش داد که ۵۵ درصد رأی دهندگان شرکت‌کنندگان در نظرسنجی کمتر به نامزدهای سیاسی مخالف سیاست‌های تمرکززدایی اینترنت رای می‌دادند و ۷۲ درصد از HODLers که در نظرسنجی شرکت کردند، گفتند که دارایی‌های دیجیتالی دارند. و برای افراد بیشتری کار کنید. ”

این نظرسنجی نشان می‌دهد که در این ایالت‌های میدان نبرد، رای‌دهندگان Web3 اکنون نماینده گروه قابل توجهی از رای دهندگان طبقه متوسط ​​هستند، جوان‌تر و متنوع‌تر از کل جمعیت.

منبع: Horn Ventures

مربوط: قانونگذاران ایالات متحده به دنبال آرای جمهوری خواهان در انتخابات میان دوره ای ۲۰۲۲ در مورد سیاست رمزنگاری هستند

این نظرسنجی در نوامبر ۲۰۲۲ انجام شد و افرادی را هدف قرار داد که قصد شرکت در انتخابات میان دوره ای ایالات متحده را داشتند، زمانی که نامزد در ژانویه روی کار آمد. Morning Consult این نظرسنجی را از ۱۵ تا ۲۰ سپتامبر انجام داد. کیتی هاون، یکی از اعضای هیئت مدیره Coinbase و عضو سابق هیئت مدیره OpenSea، در ماه مارس ۱.۵ میلیارد دلار جمع آوری کرد تا Haun Ventures را برای سرمایه گذاری در Web3 تأسیس کند.نویسنده: Turner Wright

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا