اخبار ارز دیجیتال

پذیرش کریپتو در ایرلند در سال گذشته بیش از ۱۶ درصد کاهش یافت

بزرگسالان ایرلندی با کاهش اندکی علاقه به ارزهای رمزنگاری شده مواجه شدند و مالکیت آنها از ۱۲ درصد به ۱۰ درصد در سال گذشته کاهش یافت.

بر اساس داده‌های اخیر Finder.com، به نظر می‌رسد تعداد سرمایه‌گذاران ایرلندی کریپتو در سال گذشته اندکی کاهش یافته است.

این گزارش نشان می دهد که پذیرش ارزهای دیجیتال در این کشور جزیره ای حدود ۱۶.۶ درصد در سال گذشته کاهش یافته است. از میان کاربران بزرگسال اینترنت ایرلندی مورد بررسی، ۱۰ درصد صاحب ارزهای دیجیتال هستند، در حالی که این رقم در سال ۲۰۲۱، ۱۲ درصد بود.

جیمز ادواردز، متخصص ارزهای دیجیتال فایندر، اظهار داشته است که چنین کاهش کوچکی در واقع یک شوک مثبت با توجه به شرایط نزولی بازار است.

ما شاهد کاهش قابل توجهی در قیمت بیت کوین در ماه می و اوایل ژوئن بودیم که باعث کاهش تعداد افرادی شد که دارای ارزهای دیجیتال هستند، اما نه به شدت مورد انتظار.

ادواردز گفت که داده‌ها نشان می‌دهد که علیرغم فروش، کاهش کمتر دارندگان هم نشان‌دهنده خریدار با قیمت‌های تخفیف‌دار است.

این مطالعه همچنین نشان داد که ۷۲ درصد از دارندگان مورد بررسی مرد بودند، که نشان می‌دهد تعداد سرمایه‌گذاران مرد در ایرلند از سرمایه‌گذاران زن بیشتر است. این شکاف جنسیتی با واقعیت صنعت کریپتوکارنسی تحت سلطه مردان به عنوان یک کل سازگار است.

با ادامه ادغام فضا با صنایع مختلف جهانی، این به آرامی در حال تغییر است. بر اساس گزارش ۲۰۲۱ BTCM Study Investor Study، تعداد سرمایه گذاران زن وارد این فضا ۱۲۶ درصد افزایش یافته است.

سرمایه گذاران ایرلندی بیشترین علاقه را نسبت به بیت کوین (BTC) با مالکیت ۳۵ درصدی در میان کاربران محلی دارند. پس از آن Dogecoin (DOGE) (26٪) و اتر (ETH) (23٪) قرار دارند.

مربوط: Dogecoin به روز رسانی های جدیدی را برای بهبود امنیت و کارایی راه اندازی می کند

به طور کلی، ایرلند یک حوزه قضایی دوستانه برای شرکت‌های ارزهای دیجیتال است. در واقع، بایننس سه شرکت تابعه در ایرلند در اکتبر ۲۰۲۱ و چهارمین شرکت را در نوامبر راه اندازی کرده است.

صرافی ارزهای دیجیتال Gemini در ۲۰ ژوئیه سال جاری به عنوان یک ارائه دهنده دارایی رمزنگاری در ایرلند مجوز دریافت کرده است. Kraken و Ripple دو شرکت دیگر متمرکز بر رمزارز هستند که ایرلند را به عنوان مقر اروپایی خود انتخاب کرده اند.

نویسنده: Savannah Fortis

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا