اخبار ارز دیجیتال

کارشناسان: هزینه تبلیغات ارزهای دیجیتال ممکن است کاهش یابد، اما شناخت همچنان مهم است

در حالی که هزینه تبلیغات در تلویزیون های کریپتو در حال کاهش است، شرکت های ارز دیجیتال همچنان هزینه تبلیغات را برای حفظ ارتباط برند در طول رکود بازار ضروری می دانند.

دو شرکت ارز دیجیتال به کوین تلگراف می گویند که طبق گزارش ها، هزینه تبلیغات تلویزیونی کریپتو از صخره ای در ایالات متحده سقوط کرده است که منعکس کننده شرایط فعلی بازار است، اما این بهانه ای برای استراحت نیست.

گزارش ۱۷ اوت بلومبرگ نشان داد که هزینه تبلیغات تلویزیونی برای بزرگترین شرکت تجارت ارزهای دیجیتال به کمترین میزان خود در بیش از یک سال گذشته رسیده است.

هزینه تبلیغات ۸۴.۵ میلیون دلاری در جریان Super Bowl ایالات متحده به دست آمد، زمانی که Crypto.com، FTX US، و Coinbase برای افزایش آگاهی از خدمات خود، از تبلیغات پرمخاطب استفاده کردند.

با این حال، علیرغم گزارش‌هایی مبنی بر کاهش هزینه‌های تبلیغات تلویزیونی، برخی از شرکت‌های ارزهای دیجیتال، مانند شرکت مدیریت دارایی دیجیتال مستقر در سنگاپور، IDEG Limited، مبالغ زیادی را صرف تبلیغات برای حفظ آگاهی از برند کرده‌اند.

مارکوس تیلن، مدیر اجرایی IDEG، به کوین تلگراف گفت که شرکت او در زمینه سرمایه گذاری در ارزهای رمزنگاری شده “بسیار محافظه کار” است و “جایی برای ایستادن در موقعیت بسیار خوبی می دهد.” […] برای استفاده از این کندی فعلی. ”

تیلن می گوید که تبلیغات به دلایل زیادی مهم است، به ویژه در ایجاد آگاهی از برند.

ما بر این باوریم که آموزش، کمک به جامعه، ساختن برند ما و ارائه حمایت عمومی، همه بخشی از وظایف ما هستند.

در همین حال، Apurva Chilanewala، مدیر کل پلتفرم سرمایه گذاری ارز دیجیتال مستقر در استرالیا براک ایرنر، ماه گذشته به کوین تلگراف گفت که این شرکت تلاش های بازاریابی خود را در بحبوحه مزارع برنج “FUD” در بازار نزولی فعلی کاهش داده است.

با این حال، او به کوین تلگراف گفت که شرکت او در عوض به ابتکاراتی روی آورده است که شامل آموزش بازار می شود.

به جای پرداخت هزینه برای حذف FUD بازار، […] ایجاد و پاسخ به سوالات و تمرکز بر آموزش بازار. ”

بیل دادی به بلومبرگ گفت که اگر شرکت های بزرگ دیگر تصمیم بگیرند دوباره در تلویزیون تبلیغ کنند، این پیام احتمالاً تغییر خواهد کرد. Daddy، رئیس آژانس بازاریابی Daddy Brand Communications، گفت که تبلیغات قبلی بر هدایت FOMO متمرکز بود، اما با بهبودی کاربران جدید و فعلی از بازار نزولی جاری، شرکت‌ها به دنبال آموزش هستند. او گفت که می‌تواند به

مربوط: هیوستون تگزاس اولین تیم NFL شد که مجموعه بازی را با ارز دیجیتال به فروش رساند

هزینه تبلیغات تلویزیونی ممکن است کاهش یابد، اما تبلیغات از طریق مشارکت های ورزشی همچنان قوی است. Financial Review در ۱۰ آگوست گزارش داد که شرکت‌های ارزهای دیجیتال مانند Binance Holdings، OKX و FTX بیش از ۲.۴ میلیارد دلار در بازاریابی ورزشی در ۱۸ ماه گذشته هزینه کرده‌اند. آنها ۱۲ میلیون دلار برای همکاری با تیم ورزشی من سیتی و ۱۳۵ میلیون دلار برای نامگذاری یک استادیوم ورزشی NBA در فلوریدا هزینه کردند.

نویسنده: Brian Newar

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا