🚨 اخبار ارز دیجیتال

هشدار پاداش مهم SHIB برای انجمن شیبا اینو صادر شد

تصویر جلد از طریق www.freepik.com

سلب مسئولیت: نظرات بیان شده توسط نویسندگان ما متعلق به خود آنها است و دیدگاه های U.Today را نشان نمی دهد. اطلاعات مالی و بازار ارائه شده در U.Today فقط برای اهداف اطلاعاتی است. U.Today مسئولیتی در قبال خسارات مالی وارد شده در طی معاملات ارزهای دیجیتال ندارد. قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری، تحقیقات خود را با تماس با کارشناسان مالی انجام دهید. ما معتقدیم که تمام محتوا تا تاریخ انتشار دقیق است، اما برخی از پیشنهادات ذکر شده ممکن است دیگر در دسترس نباشند.

در یک توصیه مهم، ShibArmy Scam Alerts هشداری را به جامعه Shiba Inu در مورد گسترش طرح‌های کلاهبرداری نویدبخش پاداش SHIB صادر کرده است.

هشدار واضح و فوری است: هیچ توزیع رسمی درمان SHIB توسط تیم Shiba Inu وجود ندارد. این اعلامیه بسیار مهم است، به خصوص در حال حاضر، زیرا بسیاری از وب سایت ها و پلتفرم ها ادعا می کنند که پاداش های SHIB را ارائه می دهند.

همانطور که محبوبیت شیبا اینو همچنان در حال افزایش است، کلاهبرداران به طور فزاینده ای جامعه را با پیشنهادات فریبنده مانند جوایز SHIB هدف قرار می دهند. این طرح‌های کلاهبرداری اغلب کاربران ناآگاه را تشویق می‌کنند که کیف پول خود را به وب‌سایت‌های غیرقانونی مرتبط کنند، که در نتیجه خسارات مالی قابل توجهی به همراه دارد و امنیت را به خطر می‌اندازد.

ShibArmy Scam Alerts، an

ShibArmy Scam Alerts نوشت: “هیچ گونه توزیع پاداش SHIB توسط ما وجود ندارد، بنابراین لطفا قبل از اتصال کیف پول خود به هر سایتی برای برنده شدن این جوایز هوشمند باشید. Shibarmy را ایمن نگه دارید و چشمان خود را باز نگه دارید.”

انجام تحقیقات کامل قبل از پیوستن به هر پلتفرم یا وب‌سایتی که وعده پاداش‌های SHIB را می‌دهد، ضروری است، زیرا عمدتاً توسط بازیگران بدی نگهداری می‌شوند که از کاربران می‌خواهند کیف پول‌های خود را ببندند تا چنین جوایزی را ببرند.

مرتبط با

پیوند دادن کیف پول به سایت های تایید نشده می تواند منجر به عواقب بدی شود. این پلتفرم‌ها ممکن است سایت‌های فیشینگ باشند که برای سرقت اطلاعات حساس یا بدتر از آن، دسترسی مستقیم به منابع مالی طراحی شده‌اند.

در حالی که وعده غذاهای رایگان ممکن است وسوسه انگیز باشد، جامعه شیبا اینو اهمیت آگاه ماندن و هوشیاری را یادآوری می کند. تنها راه محافظت از سرمایه گذاری ها و اطلاعات شخصی آنها این است که مراقب باشند و نسبت به پیشنهادهایی که بیش از حد سخاوتمندانه به نظر می رسند شک داشته باشند. اگر چیزی بیش از حد جادویی به نظر می رسد که درست باشد، احتمالاً اینطور نیست.

منبع: U.Today

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا