اخبار ارز دیجیتال

مدیر عامل Covalent: یک “بازگشت حل نشده” از نقش های داده Web3 وجود دارد که برآورده نشده است

گانش سوامی از Covalent گفت: تقاضا برای تحلیلگران زنجیره ای حتی بیشتر خواهد شد زیرا داده های Web3 در 20 تا 30 سال آینده از داده های Web2 پیشی می گیرند.

گانش سوامی، مدیر عامل جمع‌آوری داده‌های بلاک چین Covalent، می‌گوید که همچنان یک «تقاضای قوی» برای تحلیل‌گران داده‌های زنجیره‌ای وجود دارد که هنوز برآورده نشده است.

سوامی در صحبت با کوین تلگراف گفت که تحلیلگران “بسیار مورد تقاضا” هستند زیرا “نیاز واقعی” برای متخصصان داده وجود دارد که داده های زنجیره ای را “درک” کنند.

“مجموعه‌ای از نقش‌های داده‌محور برآورده نشده وجود دارد. این گواه چیزی است.”

سوامی گفت که تقاضا برای تحلیلگران داده های زنجیره ای هنوز از تحلیلگران Web2 فراتر نرفته است، اما رشد استفاده از استیبل کوین، وام دهی و محصولات مالی غیرمتمرکز (DeFi) در 18 ماه گذشته تقاضا برای این نقش را افزایش داده است. توضیح دادم که تقاضا در حال افزایش است

سوامی گفت که مشابه تحلیلگران سنتی داده های صنعت، می توان از تحلیلگران داده های زنجیره ای انتظار داشت که معیارهای “دسترسی، حفظ و درآمد” یک شرکت را تجزیه و تحلیل کنند.

به عنوان مثال، برای پروژه‌های NFT، سوامی توضیح داد که «دسترسی» به «تعداد افرادی که توکن‌های شما را ضرب کرده‌اند» می‌پردازد و «حفظ» به «متوسط ​​دوره نگهداری این توکن‌ها» مربوط می‌شود. دریابید که آیا سرمایه‌گذاران از اینها برای «تغییر سریع» استفاده می‌کنند یا «آنها را درازمدت نگه دارند».

“درآمد” در مورد فروش است و به تحلیلگران بلاک چین اجازه می دهد تا تعیین کنند که آیا فروش “متمرکز در تعداد انگشت شماری از فروش ها است یا در چندین مجموعه توزیع شده است.”

اما این نقش وجود ندارد. سوامی گفت: «برای ایجاد یک پروتکل بهتر و ارائه خدمات بهتر به کاربرانمان.» می‌توانید کاربران را با “خرده های نان تاریخی”.

سوامی همچنین گفت که در 20 تا 30 سال آینده، “داده های Web3 از داده های Web2 پیشی می گیرند” و تجزیه و تحلیل داده های Web3 “بسیار بزرگتر از بازار فعلی هوش تجاری خواهد بود که در حال حاضر صدها میلیارد دلار ارزش دارد. ” من پیش بینی کردم. دلار “

برای رفع کمبود کنونی تحلیلگران زنجیره‌ای، کووالنت یک «کمپ آموزشی کیمیاگر داده‌ها» چهار هفته‌ای را در 19 اکتبر راه‌اندازی می‌کند.

سوامی گفت: “تنها پیش نیاز شرکت در بوت کمپ دیتا کیمیاگر، تمایل به یادگیری در مورد Web3 است. با آن همراه باشید و ما برای یادگیری به شما پول خواهیم داد.”

مربوط: 6 نکته برای شرکت های Web3 که به دنبال تحلیلگران برتر داده هستند

با این حال، سوامی گفت که در کوتاه‌مدت، تحلیلگران زنجیره‌ای احتمالاً فرصت‌های شغلی بیشتری در شرکت‌های Web2 که وارد Web3 می‌شوند نسبت به پروژه‌های بومی Web3 پیدا می‌کنند.

برای شرکت‌های Web2 با صدها میلیون بازیکن و کاربر، افزودن تجربه‌های Web3 سریع‌تر و بهتر خواهد بود. ما یک تجارت Web2 هستیم و تجربیات Web3 را اضافه می‌کنیم.»

او افزود: «شرکت‌هایی مانند آدیداس و سامسونگ دارای دپارتمان‌های دانشمند داده و تحلیلگر متاورس هستند که داشبورد و مدیریت متریک را ارائه می‌دهند.

نویسنده: Brayden Lindrea

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا