اخبار ارز دیجیتال

دادگاه شنیده است که روش فریدمن می‌تواند در دعوی حقوقی گروهی Tether «نمایش جانبی» ایجاد کند

وکیل کایل روش از سمت وکیل در چندین دعوای دسته جمعی ارزهای دیجیتال، از جمله دعوای ارزهای دیجیتال Tether و Bitfinex استعفا داده است.

تأثیر ویدیوی لو رفته کایل روش این است که دو شرکت حقوقی اسنادی را به دادگاه ارسال کرده اند و شرکت حقوقی او، روشه فریدمن، را به عنوان ذینفع موقت دعوای رمزنگاری Tether و Bitfinex منصوب می کنند. به عنوان کارگردان مشترک حذف شد.

Roche Freedman وکالت شاکیان را در یک دعوی حقوقی دسته جمعی که در سال 2019 آغاز شد، به این ادعا که Tether و Bitfinex بازار کریپتو را با صدور USDT بدون پشتوانه دستکاری کرده اند، بر عهده دارد.

Kirby McInerney LLP (Kirby) و دفاتر حقوقی Ladis (Ladis) نیز که وکالت سه شاکی در این اقدام هستند، در 5 سپتامبر درخواست اخراج Roche Freeman را به دادگاه ارائه کردند.

در اسناد، شرکت‌ها استدلال می‌کنند که باید به عنوان مشاور اصلی جایگزین شوند زیرا روش فریدمن توجه دادگاه را از ادعاهای سرمایه‌گذار منحرف کرده و «حقوق طبقه مفروض را پیش‌داوری می‌کند».

“یک ساختار رهبری جدید برای جلوگیری از نمایش های جانبی در مورد کفایت و انگیزه مشاور، طرح دعوی قضایی و استفاده از کشف مورد نیاز است.”

این جنجال پس از انتشار عمومی CryptoLeaks آغاز شد. CryptoLeaks ادعا کرد که به طور گسترده ای منتشر شده است مبنی بر اینکه ویدیویی نشان می دهد که Kyle Roche و Ava Labs توافق نامه ای محرمانه امضا کرده اند تا از این شکایت برای آسیب رساندن به یک رقیب استفاده کنند.

بر اساس سوابق دادگاه منتشر شده در 31 آگوست، کایل روش به عنوان وکیل در چندین دعوای دسته جمعی ارزهای دیجیتال، از جمله دعوای ارزهای دیجیتال Tether و Bitfinex استعفا داده است.

روشه فریدمن پاسخی را در 6 سپتامبر ارائه کرد، و اقدام برای پس گرفتن آن یک “تسکین ویژه” بر اساس “سوابق یک وکیل بود که متعاقباً سوگند یاد کرد که این اظهارات نادرست یا گمراه کننده هستند.” من با آن تماس گرفتم.

ما همچنین اقدامات مناسبی را برای جلوگیری از نامناسب نشان دادن انجام داده ایم.»

روشه فریدمن اعلام کرده است که «از این دعوی مستثنی شده است» و «هیچ بخشی از درآمد حاصل از این دعوی را دریافت نخواهد کرد».

او استدلال کرد که این باید پایان کار باشد، زیرا این “پنج شاکی نامبرده هستند که در واقع شرکت را در اختیار دارند و در صورت از دست دادن وکیل انتخابی خود بیشترین ضرر را خواهند دید.”

مربوط: تتر خواستار اخراج روش فریدمن از دعوای دسته جمعی است

تتر یکی از متهمان این دعوی، دفتر حقوقی روشه را به طور کامل حذف کرده، کلیه اسناد صادره از سوی متهمان را مسترد کرده یا معدوم کرده و گواهی می دهد که آنها را با اشخاص ثالث به اشتراک نگذاشته است، من قبلاً آن را درخواست کرده ام.

نویسنده: Stephen Katte

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا