اخبار ارز دیجیتال

پرونده های دادگاه نشان می دهد که درجه سانتیگراد تا ماه اکتبر تمام خواهد شد

شبکه سلسیوس از زمان اعلام ورشکستگی در ماه ژوئیه دچار مشکل شده است.

طبق آخرین سند فصل ۱۱ این شرکت، وام دهنده رمزارز تحت محاصره Celsius Network احتمالاً تا ماه اکتبر تمام خواهد شد.

سلسیوس که در ۱۴ آگوست در دادگاه ورشکستگی ناحیه جنوبی نیویورک ثبت شد، تاکید کرد که انتظار می‌رود تا اکتبر ۲۰۲۲ به نقدینگی منفی تقریباً ۳۴ میلیون دلاری برسد.

پلتفرم وام دهی که اعتماد بسیاری را در سراسر جهان به دلیل پس انداز و مزایای بازنشستگی خود جلب کرده است، در ماه ژوئیه مشخص شد که وضعیت مالی بسیار بدتری نسبت به آنچه در ابتدا پیشنهاد شده بود، دارد.

اسناد دادگاه این هفته نشان داد که پیش‌بینی‌های سه ماهه جریان نقدی سلسیوس که کاهش شدید نقدینگی را نشان می‌دهد، نشان می‌دهد که نقدینگی حدود ۸۰ درصد از آگوست تا سپتامبر کاهش یافته است.

پیش‌بینی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که درجه سلسیوس به گزارش جریان نقدی منفی ادامه می‌دهد و تا اکتبر کاملاً از نقدینگی خارج می‌شود. انتظار می رود طی سه ماه آینده، این شرکت جریان نقدی خالص منفی ۱۳۷.۲ میلیون دلاری را جمع کند.

طبق اسناد دادگاه قبلی، سلسیوس “یکی از بزرگترین شرکت های معدنی در ایالات متحده را اداره می کند” برنامه توسعه ای برای انجام داشت.

این یافته‌ها پس از ماه گذشته رویترز به دست آمد که پلتفرم وام‌دهی کریپتو با مشکل توسط قاضی ورشکستگی ایالات متحده، مارتین گلن، برای ساخت یک مرکز جدید استخراج بیت‌کوین با استفاده از حداکثر ۳.۷ میلیون دلار سرمایه موجود تأیید شد و پس از گزارشی مبنی بر تایید ۱.۵ میلیون دلار اضافی به دست آمد. این هزینه صرف «تعرفه‌های سکوهای استخراج بیت‌کوین وارداتی» شد.

بر اساس این اسناد، سلسیوس حدود ۱۴.۲ بیت کوین در روز استخراج می کرد و ۸۰۸۵۰ سکوی ماینینگ در اختیار داشت که از این تعداد ۴۳۶۳۲ دستگاه در حال بهره برداری بودند. علیرغم اعداد خیره‌کننده‌ای که پیش‌بینی‌های جریان نقدی آنها نشان می‌دهد، میزان بیت‌کوینی که شرکت انتظار دارد هر سال استخراج کند امیدوارکننده‌تر است. بیش از ۱۰۱۰۰ بیت کوین استخراج کرده است و انتظار می‌رود در سال ۲۰۲۳ به طور پیوسته به ۱۵۰۰۰ بیت‌کوین افزایش یابد.

علی‌رغم ادامه فعالیت‌های ماینینگ، سلسیوس کسب درآمد از بیت‌کوین‌های تولید شده پس از تشکیل دادخواست فصل ۱۱ را متوقف کرده است و این شرکت اکنون «محدودیت مالی دارد».

سلسیوس هنوز بیانیه ماهانه ای را در وب سایت خود منتشر نکرده است. آخرین بیانیه این شرکت که در ۱۳ ژوئیه منتشر شد، افشایی بود که “تیم قوی و با تجربه” شرکت به طور داوطلبانه برای فصل ۱۱ ارائه کرد. از تثبیت کسب و کار تا به حداکثر رساندن ارزش برای همه ذینفعان.

واکنش‌ها در شبکه‌های اجتماعی متفاوت بود و برخی از افراد در توییتر ماندگار شدند امیدوار کننده طرح بازیابی درجه سانتیگراد برای کاربران و دیگران “بسیار جذاب” است و نشان می دهد که قیمت CEL ممکن است کاهش یابد. ۱۰۰ دلار برخی قاطعانه بر این باورند که علیرغم آنچه که جریان نقدی نشان می دهد، درجه سانتیگراد می تواند بهبود یابد. ۱ کاربر سلسیوس اعلام کرد که ماهانه ۸.۵ میلیون دلار از بیت کوین درآمد کسب می کند و افزود که درجه سلسیوس “قوی تر باز خواهد گشت.”

مربوط: گزارش سکه شبکه سلسیوس شکاف موجودی ۲.۸۵ میلیارد دلاری را نشان می دهد

در میان گمانه‌زنی‌های فراوان در مورد آینده سلسیوس و خریداران بالقوه، رویترز هفته گذشته گزارش داد که ریپل لبز «علاقه‌مند به خرید احتمالی دارایی‌های وام‌دهنده ارز دیجیتال ورشکسته Celsius Network» است.

کوین تلگراف با آزمایشگاه ریپل تماس گرفت تا اثبات ادعاهای آنها را به دست آورد. با این حال، آزمایشگاه ریپل تنها گزارش قبلی را تایید کرد و گفت که این شرکت “می‌خواهد در مورد درجه سانتیگراد و دارایی‌های آن و اینکه آیا آنها ممکن است به کسب و کار ما مرتبط هستند، بیاموزد.”

ریپل لبز افشا نکرده است که آیا سلسیوس را به دست خواهد آورد یا خیر، اما این شرکت “به رشد تصاعدی خود از طریق بازنشانی بازار ادامه می دهد و فعالانه به دنبال فرصت های M&A برای گسترش استراتژیک شرکت است.” این بر این واقعیت تأکید دارد که ما به دنبال آن هستیم.

طبق یک مقاله در ۲۴ ژوئن، گلدمن ساکس در حال “در نظر گرفتن” کمک به سرمایه گذاران برای جمع آوری سرمایه مورد نیاز برای خرید دارایی های دیجیتال مرتبط با وام دهندگان مضطرب است.

با این حال، یک منبع تاکید کرد که گلدمن قصد ندارد دارایی های دیجیتالی داشته باشد، بلکه در عوض قصد دارد از طرف سرمایه گذاران به عنوان یک کارگزار عمل کند.نویسنده: Ciaran Lyons

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا