اخبار ارز دیجیتال

اسناد دادگاه جزئیاتی را در مورد هزاران مشتری سلسیوس نشان می دهد

داده‌های هزاران مشتری سلسیوس که در دادگاه فاش شد، شامل مدیرانی نیز می‌شود که نشان می‌دهند میلیون‌ها نفر از این پلت‌فرم در هفته‌های قبل از آفلاین شدن خارج شده‌اند.

اسناد دادگاه در دسترس عموم مربوط به روند ورشکستگی سلسیوس، اطلاعات هزاران مشتری را در یک فرم افشای مالی که در ۵ اکتبر ثبت شد، نشان داد.

این سند شامل بیش از ۱۴۵۰۰ صفحه است و اگرچه آدرس‌های مشتری اصلاح شده است، نام مشتری، مبلغ، نوع، شرح و زمان تراکنش‌ها در پلتفرم و سایر جزئیات مورد استفاده در میان سایر جزئیات، شامل مبلغ به دلار آمریکا و نوع آن است. از ارز دیجیتال

جامعه ارزهای دیجیتال از اطلاعات عمومی موجود در اسناد دادگاه ناراحت است.

Henry de Valence، بنیانگذار Web3 استارتاپ Penumbra Labs، در تاریخ ۶ اکتبر، ۹۰۰۰ دنبال کننده توییتر خود را با تطبیق تاریخ ها و مبالغ تراکنش های مربوط به بلاک چین خطاب کرد، اما او گفت که می تواند “تمام فعالیت های زنجیره ای” کاربران سلسیوس را منتشر کند. داده ها.

این پرونده همچنین نشان می‌دهد که مدیران سلسیوس بیش از ۱۷ میلیون دلار ارز دیجیتال را در هفته‌های قبل از مسدود شدن برداشت‌ها در این پلتفرم برداشته‌اند.

مدیرعامل سابق و یکی از بنیانگذاران الکس ماشینسکی در ماه می حدود ۱۰ میلیون دلار از این پلتفرم برداشت کرد، در حالی که بنیانگذار و مدیر ارشد استراتژی سابق دانیل لئونگ حدود ۷ میلیون دلار برداشت کرد و مدیر ارشد فناوری فعلی است. طبق گزارش ها، نوک گلدشتاین حدود ۵۵۰۰۰۰ دلار در توکن سلسیوس (CEL) برداشت کرده است. )، دلار آمریکا. سکه (USDC)، بیت کوین (BTC)، اتر (ETH).

مربوط: DOJ با طرح‌های سلسیوس برای از سرگیری برداشت‌ها و فروش استیبل کوین‌ها مخالف است

سخنگوی Mashinski قبلاً گفته بود که خروج وی از قبل برنامه ریزی شده بود و برای پرداخت مالیات بر درآمد حاصل از بازده تولید شده توسط ملک استفاده می شد و خانواده او هنوز ۴۴ میلیون دلار ارز دیجیتال در این پلتفرم دارند. گفت که مسدود شده است.

سلسیوس در ماه ژوئیه پس از تعلیق برداشت ۱.۷ میلیون مشتری در ماه ژوئن، برای فصل ۱۱ اعلام ورشکستگی کرد. این به این دلیل است که شرایط بازار کریپتو باعث ایجاد شکاف ۲.۸۵ میلیارد دلاری در ترازنامه شرکت شده است.نویسنده: Jesse Coghlan

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا