🚨 اخبار ارز دیجیتال

زوجی که ۱۰.۵ میلیون دلار از Crypto.com ارسال کرده بودند، ادعا می کنند که فکر می کردند جایزه را برده اند

گفته می‌شود که این دو نفر ثروت زیادی را برای سرمایه‌های Crypto.com، خرید چهار خانه، ماشین، هنر، مبلمان و هدایا خرج کرده‌اند، اما اکنون ۷ میلیون دلار استرالیا را پس داده‌اند.

یک زوج ملبورنی که در سال ۲۰۲۱ به اشتباه ۱۰.۵ میلیون دلار استرالیا را از Crypto.com انتقال دادند، در دادگاه ادعا کردند که معتقدند این پول از طریق رقابت به دست آمده است.

Thevamanogari Manivel و همسرش Jatinder Singh در حال حاضر در دادگاه عالی ویکتوریا به اتهام دزدی پس از اینکه سال گذشته مبالغ هنگفتی را با سرمایه Crypto.com خرج کردند، در حال محاکمه هستند.

مانیبل و سینگ که در ۱۱ اکتبر از طریق لینک ویدیویی در دادگاه ملبورن ظاهر شدند، در مورد اتهامات مربوطه خود بی گناه بودند و سینگ معتقد بود که در مسابقه ای از Crypto.com و همسرش برنده شده است. من از خودم دفاع کردم و گفتم که به

وجوه در ابتدا در ماه می ۲۰۲۱ به حساب بانکی Manivel منتقل شد. میچی چان فورس، افسر انطباق در Crypto.com، به دادگاه گفت که این مشکل به دلیل وارد کردن جزئیات نادرست در صفحه گسترده اکسل توسط یک کارمند بلغاری ایجاد شده است.

خود حساب Crypto.com متعلق به سینگ بود، اما از آنجایی که او از کارت بانکی همسرش برای خرید ارز دیجیتال استفاده کرده بود، وجوه به حساب بانکی او منتقل شد. این شرکت تا یک حسابرسی در ماه دسامبر متوجه اشتباه خود نشد.

سینگ ادعا می‌کند که فکر می‌کرده است به این دلیل که قبلاً اخطاریه‌هایی درباره مسابقات از شرکت دریافت کرده بود، برنده شده است، اما فورس وجود چنین مسابقاتی را رد کرد و Crypto.com در مورد جوایز مسابقه به کاربران اطلاع داد. .

اتهامات آنها کمی متفاوت است، زیرا مانیبل به سرقت به دلیل برداشت وجوه از حساب های بانکی فدرال، برخورد سهل انگارانه با عواید مجرمانه و تلاش برای فرار از کشور متهم شده است.

در ماه مارس، مانیبل در فرودگاه ملبورن به ظن تلاش برای بازگشت به مالزی با حدود ۱۱۰۰۰ دلار استرالیا دستگیر شد.

در جلسه اخیر، او با شرایط سختی که باید پاسپورت خود را تسلیم کند وثیقه صادر کرد و از حضور در محل خروج منع شد.

وکیل مانیبل ادعا می کند که وی از اینکه زمانی که مانیبل قصد سفر به مالزی را داشت، اتهامات جنایی تشکیل شده بود، بی اطلاع بود.

سینگ در درجه اول به دلیل برداشت وجوه Crypto.com از بانک ها متهم به سرقت است. منیبل و سینگ اکنون قرار است در ۸ نوامبر یک جلسه استماع آموزشی در دادگاه شهرستان برگزار کنند.

هدر

یک افسر پلیس به دادگاه گفت که این وجوه ظاهراً برای خرید چهار خانه، یک خودرو، هدایایی برای بستگان، آثار هنری و مبلمان استفاده شده است، در حالی که ۴ میلیون دلار استرالیا نیز به حساب بانکی مالزی واریز شده است.

مربوط: پلیس فرانسه کلاهبردار را با استفاده از تحقیقات کارآگاه رمزنگاری توییتر دستگیر کرد

یکی از چهار خانه آنها شامل یک ملک پنج خوابه ۱.۳۵ میلیون دلاری استرالیا در کریگیبرن بود. دادگاه عالی ویکتوریا بلافاصله دستور فروش را صادر کرد و پول به Crypto.com بازگردانده شد.

ارزش ۱.۳۵ میلیون دلار استرالیا: ناین نیوز

در حال حاضر حدود ۷ میلیون دلار بازپرداخت شده و ۳ میلیون دلار هنوز پرداخت نشده است. بر اساس گزارش ها، یک دعوای مدنی برای مسدود کردن اموال و بازیابی وجوه باقی مانده در جریان است.

نویسنده: Brian Quarmby

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا