اخبار ارز دیجیتال

خزانه داری ترکیبی که به مؤسسات اجازه می دهد از دارایی های دیجیتال به عنوان وثیقه هنگام استقراض USD یا USDC استفاده کنند.

به گفته این شرکت، مؤسسات معتبر می توانند USD یا USDC را از 6 درصد از APR وام بگیرند.

Compound Treasury، یک راه حل مدیریت نقدینگی برای مؤسسات دارای پروتکل ترکیبی، در تاریخ 14 سپتامبر برای مؤسسات معتبر برای استفاده از بیت کوین، اتریوم و دارایی های پشتیبانی شده ERC-20 در ماه آوریل در دسترس خواهد بود. ما اعلام کردیم که اکنون می توانید USD یا USDC را با قیمت ثابت وام بگیرید. نرخ بهره از 6 درصد شروع می شود. وثیقه

شرکت‌های دارای پشتوانه غیرقانونی با مشتریان برجسته مانند شرکت‌های ارزهای دیجیتال، موسسات فین‌تک و بانک‌ها به اشتراک می‌گذارند که تصمیمات در پاسخ به نوسانات اخیر بازار گرفته شده است که تقاضای قوی‌تری برای نقدینگی ایجاد کرده است.

رید کامین، معاون خزانه داری کامپوند، گفت: او اضافه کرد:

ما با معرفی استقراض، محصول مدیریت پول نقد خود را برای پاسخگویی به نیازهای بیشتر مشتریان خود گسترش می دهیم.

در بیانیه‌ای رسمی، این شرکت اعلام کرد تا زمانی که مشتریان شرکت‌کننده بیش از حد وثیقه داشته باشند، در وام‌گیری به مشتریان با «مدت نامحدود» و «بدون برنامه بازپرداخت» انعطاف‌پذیر خواهد بود. انتظار نمی رود وثیقه ارائه شده توسط موسسه وام گیرنده تحت کنترل خزانه داری مرکب باشد و در نتیجه شفافیت و امنیت وجوه افزایش یابد.

نقدینگی این برنامه توسط مشتریان Compound Treasury و Compound Protocol ارائه می شود که در حال حاضر دارایی بیش از 3 میلیارد دلار و حجم کل معاملات بیش از 285 میلیارد دلار از زمان تأسیس شرکت است.

این اعلامیه توسط Compound Treasury پس از دریافت رتبه اعتباری B- از سوی شرکت S&P Global در ماه مه 2022، شرکت تحت حمایت Defi منتشر شد و اولین شرکتی بود که از یک موسسه بزرگ رتبه اعتباری دریافت کرد.



نویسنده: Judith BannermanQuist

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا