اخبار ارز دیجیتال

بحث های جامعه که چرا تورم افراد بیشتری را به سمت ارزهای دیجیتال سوق نمی دهد

یکی از اعضای انجمن بحثی را در مورد r/cryptocurrency شروع کرد که چرا تورم افراد بیشتری را به فضای رمزنگاری سوق نداده است.

در حالی که برخی انتظار دارند تورم به طور طبیعی افراد بیشتری را به سمت ارزهای دیجیتال سوق دهد، واقعیت بسیار با آنچه برخی از اعضای جامعه انتظار داشتند فاصله دارد. بحثی در مورد زیرردیت r/cryptocurrency بر این موضوع تاکید کرد و روشن کرد که چرا تورم فزاینده باعث جذب افراد بیشتری به دنیای ارزهای دیجیتال نمی شود.

به گفته کاربران Reddit، با توجه به رویدادهایی مانند چاپ پول بیشتر توسط فدرال رزرو ایالات متحده و هزینه بیشتر و بیشتر از سوی دولت، یکی از عملکردهای آن محافظت در برابر تورم است. یک redditor پست کرد که ما به این نتیجه رسیده ایم که وارد ارزهای دیجیتال شویم. در subreddit به امید اینکه افراد بیشتری همین کار را انجام دهند. با این حال، اعضای جامعه متحیر هستند که چرا اینطور نیست.

در پاسخ به یک موضوع Reddit، یکی از اعضای انجمن اشاره کرد که افزایش تورم به این معنی است که قیمت تمام شده کالاها در حال افزایش است. به همین دلیل، Redditor معتقد است که مردم «چیزهای کمتری برای سرمایه‌گذاری دارند»، و این نشان می‌دهد که مردم نیازهای اساسی را به سرمایه‌گذاری پول در ارزهای دیجیتال ترجیح می‌دهند. کاربر دیگری با این ایده موافقت کرد و گفت که مردم ترجیح می دهند در زمستان برای گرم نگه داشتن بنزین بسوزانند تا اینکه پول را با “شیت کوین های خشن” بسوزانند.

Redditor در بحث مشارکت دارد منبع: reddit.com

در همین حال کاربر دیگری گفت که دلار آمریکا (USD) در طول سال عملکرد بسیار خوبی داشته است. به گفته کاربران، حتی بیت کوین (BTC) نیز امسال ارزش خود را در برابر دلار آمریکا از دست داده است. علاوه بر این، یکی از کاربران معتقد است که عدم تمایل افراد به پرش به کریپتو با نوسانات کریپتو، عدم استفاده از موارد و فضایی که با کلاهبرداری‌های فراوان، عقب‌نشینی‌ها و هک‌ها مواجه است، ارتباط دارد.

با وجود افکار منفی، کسانی نیز بودند که از رمزگذاری حمایت کردند. هنگامی که نوسانات به میان می آید، اعضای جامعه تاکید کردند که بیت کوین امسال نسبت به برخی از سهام فناوری نوسان کمتری داشته است. از نظر موارد استفاده، کاربران ادعا کردند که موارد استفاده زیادی در کریپتو وجود دارد، مانند تراکنش‌های مرزی آسان‌تر و قراردادهای هوشمند. او با استناد به یک طرح هرمی، گفت که کلاهبرداری در همه جا وجود دارد.

مربوط: معامله گران بیت کوین برای گزارش CPI داغ آماده بودند، اما نزولی بیت کوین همچنان حاکم است

نایجل فاراژ، سیاستمدار در 13 اکتبر به کوین تلگراف تاکید کرد که یکی از جذابیت های بیت کوین، عرضه پایدار آن است که قابل افزایش نیست. به گفته فاراژ، در دو تا سه سال آینده تغییرات زیادی به وجود خواهد آمد که بیت کوین به زودی به یک وسیله مبادله قابل اعتماد در اروپا تبدیل خواهد شد.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا