اخبار ارز دیجیتال

جامعه از ربات‌ها دعوت می‌کند تا موضوعات توییتر ارزهای دیجیتال را اسپم کنند

یکی از اعضای جامعه رمزنگاری موضوع ربات توییتر را مطرح کرد و پلتفرم اجتماعی را به انجام کاری واداشت.

توییتر بستری برای اعضای جامعه است تا دیدگاه‌های مختلف را در مورد مسائل درون فضای رمزنگاری مورد بحث قرار دهند. اما بحث های سازنده اغلب با ارسال هرزنامه توسط ربات ها مختل می شود “چرا هیچ کس در مورد این صحبت نمی کند؟” اغلب با پیوندهایی به پروژه های مشکوک یا صفحات فرود کلاهبرداری ترکیب می شود. به همین دلیل، جامعه خشم خود را به طرق مختلف ابراز می کرد و برخی از طنز و هنر استفاده می کردند.

لارک دیویس، تحلیلگر رمزارز ارسال شده اسکرین شات رباتی که جعل هویت مدیر عامل بایننس، چانگپنگ ژائو است. دیویس او را در توییتر تگ کرد و از او خواست که مشکل را برطرف کند. یک تحلیلگر موضوع توییتر را به عنوان “زمین بایر ربات” توصیف کرد.

ژائو به‌عنوان فردی که جعل هویت یک ربات است، در مورد این موضوع اظهار نظر کرد و گفت که ربات‌ها باید اولویت بالایی در لیست کارهای توییتر داشته باشند. مدیر عامل بایننس اشتراک گذاری ویدئویی از بسیاری از جعل هویت های او که سیل تاپیک را فرا گرفته است.ژائو هم روشن شد او در مورد موضوعی که نشان داد اگر برای مردم واضح نبود نظری نداد.

به عنوان راهی برای اشاره به مشکل، معامله گر ارزهای دیجیتال اسکات ملکر گفت: ارسال شده یک کپی از کلمات هرزنامه با تمام حروف. از سوی دیگر هنرمندان، توییت های کلاهبرداری را به لباس های هنری دیجیتال تبدیل کرده اند تا اظهارات خود را بیان کنند.

اعضای انجمن نکات بسیار واضحی را بیان کردند، اما این موضوع مانع از آن نشد که ربات‌ها بار دیگر به شبکه‌های توییتر افرادی که به دنبال راه‌حل هستند سرازیر شوند.

مربوط: موسس Dogecoin علیه “memecoin” صحبت می کند

در ماه آوریل، ایلان ماسک، میلیاردر، در یک سخنرانی گفت که در صورت موفقیت در تصاحب توییتر، یکی از اولویت‌های اصلی او حذف ارتش ربات‌های کلاهبردار در بستر اجتماعی خواهد بود. به گفته ماسک، ربات‌ها پلتفرم را «بسیار بدتر» می‌کنند و این مشکل را برجسته می‌کنند.

در 21 آگوست، یک تحلیلگر امنیت سایبری موضوعی را با هدف کمک به کاربران بی تجربه ارزهای دیجیتال از کلاهبرداری های مبتنی بر توییتر منتشر کرد. تحلیلگران تاکید کرده اند که کلاهبرداران از بسیاری از تاکتیک ها مانند ایردراپ های جعلی، پروژه های جعلی و بدافزار استفاده می کنند.نویسنده: Ezra Reguerra

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا