🚨 اخبار ارز دیجیتال

به زودی: ETH Developers Advance Merge Date

حرکت اتریوم به Proof-of-Stake پس از توافق توسعه‌دهندگان در مورد یک تاریخ آزمایشی برای ادغام شبکه اصلی، نزدیک‌تر و نزدیک‌تر می‌شود.

ادغام اتریوم ممکن است زودتر از زمان برنامه ریزی شده انجام شود، زیرا توسعه دهندگان اصلی تاریخ ادغام آزمایشی را در ۱۵ سپتامبر اعلام کردند. این کار بلاک چین را به سمت اثبات سهام منتقل می کند.

تاریخ ادغام شبکه اصلی اتریوم توسط توسعه دهندگان اصلی مانند تیم بیکو و ترنس تسائو، یکی از بنیانگذاران آزمایشگاه های پریزماتیک، در کنفرانس توسعه دهندگان ۱۱ آگوست اعلام شد، زمانی که میزان سختی ترمینال (TTD) به ۵۸۷۵۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ ۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ جمعو جمعگان بالا جمع شد.

این در یک پست Github با عنوان “Tentative mainnet TTD” توسط Beiko در ۱۱ آگوست تایید شد.

در حالی که تاریخ‌های دقیق و TTD‌ها هنوز در معرض تغییر هستند، ادغام موفقیت‌آمیز شبکه‌های آزمایشی مختلف نشانه امیدوارکننده‌ای است که شبکه اصلی اتریوم با خیال راحت به اجماع اثبات سهام (PoS) در ماه آینده منتقل می‌شود. این می‌تواند یک علامت باشد.

زمان‌بندی رسمی جدید حداقل سه روز زودتر از تاریخ ۱۹ سپتامبر است که توسط تیم بیکو، توسعه‌دهنده هسته اتریوم پیش‌بینی شده بود.

عدد طولانی ارائه شده، کل سختی پایانه (TTD) نامیده می شود و مشخص می کند که اثبات کار (PoW) به پایان می رسد و اثبات سهام (PoS) آغاز می شود. TTD کل سختی مورد نیاز برای بلوک نهایی استخراج شده قبل از انتقال به PoS است.

قبل از اینکه ادغام کامل شود، باید یک فورک Bellatrix را اجرا کنیم که نرم‌افزار لازم برای اجرای لایه توافقی را برای کلاینت پیاده‌سازی می‌کند.این هست برنامه در ۶ سپتامبر، حدود ۱۰ روز قبل از ادغام اتفاق می افتد.

در ۱۲ آگوست، شبکه آزمایشی Goerli به آخرین شبکه آزمایشی تبدیل شد که پس از ادغام Sepolia در ۷ جولای و Ropsten در ۹ ژوئن، انتقال موفقیت آمیز خود را به PoS انجام داد.

پس از ادغام، انتظار می رود مصرف انرژی شبکه اتریوم بیش از ۹۹.۹۹ درصد کاهش یابد که به توقف حملات به شبکه و بهبود مقیاس پذیری کمک می کند.

ماینر PoW برای نگه داشتن

با این حال، بسیاری از استخراج‌کنندگان اتر (ETH) به درآمدی که از پاداش‌های بلاک PoW به دست می‌آورند متکی هستند و شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه آنها به اجرای نسخه اصلی PoW اتریوم برای حفظ پتانسیل درآمد خود ادامه خواهند داد.

چندلر گوئو، ماینر بیت کوین (BTC) و اتریوم اتریوم و فرشته کریپتو سرمایه گذار، به وضوح از طرفداران زنجیره PoW است، با استخراج کنندگانی که شبکه اتریوم را برای ایجاد زنجیره اتریوم PoW (ETHW) انشعاب می کنند. من درخواست می کنم که به نظر می رسد گوئو فکر می کند که فضای زیادی برای دو نوع اتریوم در صنعت وجود دارد و مجموعه ای از اظهارات را در حمایت از این ایده بازتوییت کرده است.

او متعهد شده است که کد لازم برای اجرای یک چنگال ETH PoW که از بمب دشواری جلوگیری می کند را آزاد کند.

مربوط: آیا انتظار افزایش چشمگیر قیمت اتریوم قبل و بعد از ادغام احمقانه است؟

ETHW در پولونیکس به ۷۲.۵ دلار رسیده است که نسبت به روز گذشته حدود ۷.۵ درصد کاهش داشته است. در همین حال، بر اساس CoinGecko، ETH در ۲۴ ساعت گذشته ۱.۵ درصد افزایش یافت و به ۱۸۸۱.۵۴ دلار رسید.نویسنده: Brian Newar

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا