اخبار ارز دیجیتال

کلرادو ارزهای دیجیتال را برای پرداخت مالیات می پذیرد – ممکن است یک سردرگمی یا یک مثال درخشان باشد

کلرادو در حال حاضر ارزهای رمزنگاری شده را برای پرداخت مالیات می پذیرد، اما در صورت استفاده از این گزینه ممکن است مقدار بدهی شما تغییر کند.

از اول سپتامبر، کلرادو ارزهای رمزنگاری شده را به عنوان پرداخت مالیات بدهی به ایالت می پذیرد. این نتیجه قولی بود که در اوایل سال جاری توسط جارد پولیس فرماندار کلرادو داده شد. .

قانونگذاران ایالتی در آریزونا، وایومینگ و یوتا قبلاً قوانینی را برای پذیرش پرداخت های مالیاتی به شکل ارز دیجیتال به درجات مختلف معرفی کرده بودند، بنابراین کلرادو اکنون مجاز است در ارزهای دیجیتال در داخل مرزهای خود سرمایه گذاری کند. این تنها ایالت نیست که تلاش می کند تشویق کند.

دستاوردهای اقتصادی زیادی برای کشورهایی که فناوری بلاک چین و بخش کریپتو را اتخاذ می کنند، وجود دارد. دولت‌های عاقل شروع به معرفی مناطق خود به‌عنوان مرکز بعدی اقتصاد رمزنگاری کرده‌اند، به این امید که کسب‌وکارهای جدید و حوزه‌ای هوشمند، جوان و ثروتمند در اطراف ارزهای دیجیتال را جذب کنند.

با این حال، مالیات دهندگان باید در مورد پیامدهای مالیاتی پرداخت با ارزهای دیجیتال هشدار داده شوند. زیرا انجام چنین پرداختی یک رویداد مشمول مالیات است که می تواند میزان مالیاتی را که باید پرداخت کنید افزایش دهد.

بیایید امیدوار باشیم که ایالت های بیشتری از کلرادو پیروی کنند، اما ما همچنین باید از جایی که ابتکارات کلرادو کوتاهی می کند بیاموزیم.

مشکلات هنگام پرداخت با کریپتو

ضربه بزرگی که به ایالت هایی که پرداخت مالیات به ارزهای دیجیتال را می پذیرند این است که استفاده از ارز دیجیتال برای پرداخت مالیات دولتی به عنوان یک قانون مالیات شخصی در نظر گرفته می شود.

IRS با ارزهای دیجیتال به عنوان دارایی رفتار می کند. این به این معنی است که اگر قیمت ارز دیجیتالی که برای پرداخت مالیات های ایالتی خود استفاده می کنید در طول زمان ارزش آن افزایش یابد، درآمد مشمول مالیات برابر با افزایش قیمت از زمانی که آن را خریده اید، کسب خواهید کرد.

دانستن این نکته ضروری است که پرداخت مالیات به ارز مجازی منجر به یک رویداد مالیاتی دیگر در سال مالیاتی بعدی خواهد شد.

به عنوان مثال، پس از محاسبه مالیات شما برای سال 2022، از ایالت محل سکونت شما 10000 دلار مالیات دریافت می شود. این مبلغ را در 10000 دلار بیت کوین (BTC) تا مهلت 15 آوریل 2023 بپردازید. اگر آن بیت کوین را به قیمت 2000 دلار خریداری می کردید، با دور انداختن آن بیت کوین، سود 8000 دلاری را به همراه داشتید. مالیات باید بر روی 8000 دلار درآمد برای سال مالیاتی 2023 پرداخت شود. این کار فقط با پرداخت مالیات به ارز مجازی تشکر شده انجام می شود.

مربوط: مالیات بر درآمدی که هرگز به دست نیاورده اید؟پس از ادغام اتریوم امکان پذیر خواهد بود

اکثر افرادی که به اندازه کافی سرمایه گذاری می کنند تا بخواهند از رمزنگاری به عنوان روش پرداخت اصلی خود استفاده کنند، به احتمال زیاد ثروت خود را در کریپتو افزایش می دهند. ممکن است در استفاده از ارزهای دیجیتال با ارزش بالا برای پرداخت مالیات های ایالت خود مردد باشید.

اگر افرادی که توانایی پرداخت مالیات خود را با ارزهای دیجیتال دارند، احتمال کمتری برای انجام این کار وجود دارد، ابتکارات ایالتی ممکن است نتوانند جذابیت مورد نظر خود را به دست آورند. ممکن است هزینه بیشتری داشته باشد.

چگونه ایالت ها می توانند پرداخت مالیات بر روی ارزهای رمزنگاری شده را عملی کنند

در حال حاضر، تنها راه پرداخت مالیات کلرادو با رمزنگاری، از طریق «Crypto Hub» PayPal است. این شامل استیبل کوین ها به عنوان وسیله پرداخت نمی شود. اگر ایالت ها تصمیم بگیرند که استیبل کوین ها را به عنوان وسیله پرداخت بپذیرند، پرداخت های رمزنگاری می تواند در سراسر کشور موفقیت آمیز باشد.

یک توکن ارز دیجیتال که با قیمت دلار آمریکا مرتبط است، هنگام پرداخت با استفاده از رمزنگاری، مالیات را از مکالمه حذف می کند. واگذاری این استیبل کوین ها باید در اظهارنامه های مالیاتی گزارش شود، اما ارزش استیبل کوین نوسان قابل توجهی نخواهد داشت.

سود یا زیان احتمالاً صفر یا حداکثر چند دلار خواهد بود و تأثیر قابل توجهی بر مالیاتی که پرداخت می کنید نخواهد داشت.

البته، تبدیل بیت کوین یا سایر ارزهای دیجیتال به استیبل کوین، خود یک معامله مشمول مالیات است. با این حال، با بلوغ اکوسیستم کریپتو، به احتمال بسیار زیاد برای بومیان کریپتو رایج خواهد شد که درصد بیشتری از استیبل کوین ها را در سراسر سبد خود نگه دارند.

این افراد بومی رمزارز به دنبال ارزهای دیجیتال و تامین مالی غیرمتمرکز به عنوان جایگزینی برای سیستم بانکی هستند. در این سیستم جایگزین، برای افراد عملی است که مقدار مشخصی از نقدینگی را برای انجام پرداخت‌ها، از جمله پرداخت مالیات دولتی در اختیار داشته باشند.

مربوط: بایدن 87000 کارمند جدید IRS را استخدام می کند – و آنها به دنبال شما هستند

اگر از استیبل کوین‌ها استفاده شود و صورت‌حساب مالیاتی نامربوط باشد، پرداخت مالیات دولتی در ارزهای رمزپایه دیگر تحت فشار سیستم مالیاتی قرار نخواهد گرفت و این برنامه‌ها ممکن است جذبی را که شایسته آن است به دست آورند. بسیاری ممکن است تصمیم بگیرند که ارز دیجیتال بهترین راه برای پرداخت مالیات است.

این ایالت ها مزایای زیادی دارند. پذیرش ارزهای رمزنگاری شده، به ویژه استیبل کوین ها، برای پرداخت مالیات، در صورتی که به درستی و موفقیت آمیز انجام شود، این فرصت را برای دولت فراهم می کند تا به مرکزی برای تجارت ارزهای دیجیتال تبدیل شود و در عین حال درآمد اضافی از یک بخش اقتصادی رو به رشد به ارمغان بیاورد.

آیا کلرادو و سایر ایالت ها در پذیرش پرداخت های مالیاتی رمزنگاری موفق خواهند شد؟ آیا غیرت خود را زیر پا می گذارید؟

بیایید از این ایالت ها حمایت کنیم و امیدوار باشیم که آنها برای پذیرش استیبل کوین برنامه ریزی کنند. فناوری بلاک چین این پتانسیل را دارد که نقش کلیدی در نحوه عملکرد دولت ها در آینده ایفا کند. قبل از اینکه دولت های محلی ما بتوانند انتخابات را از طریق بلاک چین ایمن کنند، ابتدا باید انگشتان پای خود را در آب فرو کنند و با موفقیت پرداخت های مالیاتی را به صورت رمزنگاری بپذیرند.

مایلز بروکس او یک حسابدار رسمی (CPA) و مدیر استراتژی مالیاتی در CoinLedger، ارائه‌دهنده نرم‌افزار مالیات ارزهای دیجیتال است.

این مقاله برای اهداف اطلاعات عمومی است و در نظر گرفته نشده است و نباید به عنوان مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری تلقی شود. دیدگاه‌ها، افکار و نظرات بیان شده در اینجا متعلق به نویسنده است و لزوماً منعکس‌کننده یا بیانگر دیدگاه‌ها یا نظرات Cointelegraph نیست.

نویسنده: Miles Brooks

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا