اخبار ارز دیجیتال

فروشگاه کوین تلگراف کالاهای هیولاهای رمزنگاری هالووین را به نمایش می گذارد

برای ترسناک نگه داشتن همه چیز در پاییز امسال، فروشگاه کوین تلگراف مجموعه جدیدی از لباس های هالووین الهام گرفته از رمزارز را راه اندازی کرده است.

از اوج‌ترین قیمت‌ها گرفته تا افت شدید قیمت، حرکت در بازار ارزهای دیجیتال دشوار است. به همین دلیل است که تاجران به کالاهای جالبی نیاز دارند تا بتوانند تمام خوراکی‌های این هالووین را دریافت کنند.

فروشگاه کوین تلگراف با الهام از شعار محبوب «به ماه» در بلاک چین، اثبات سهام و جوامع کریپتو، مجموعه جدیدی را برای جشن هالووین امسال ایجاد کرده است. مجموعه Crypt Monsters Halloween شامل انواع طرح های الهام گرفته از کریپت بر روی تی شرت، هودی و لیوان است.

تی شرت Crypto Monsters

این فصل را با طرح‌های جدید تی‌شرت کوین‌تلگراف با تی‌شرت هیولای فرانکنشتاین بلاک چین، تی‌شرت گرگینه به ماه، و تی‌شرت Proof of Stake Vampire جشن بگیرید. این طرح برای بیان یک بیانیه با مضمون رمزنگاری در برخورد وحشتناک بعدی شما عالی است.

دوستان خود را در این هالووین با تی شرت Cointelegraph Crypto Monster بترسانید!

تی شرت با تم هالووین.

هودی کریپتو هیولا

با هودی هالووین Cointelegraph از بادهای سرد زمستان کریپتو محافظت کنید. برای تسکین هدلرهایی که در حین تماشای نمونه کارها خود در بازار خرس غمگین می شوند، آنها را بسیار نرم و راحت کردیم. این سویشرت در سه طرح موجود است: هودی گرگینه To the Moon، Hoodie Proof of Stake Vampire و Blockchained Frankenstein’s Monster Hoodie.

هودی با تم هالووین.

لیوان هیولای کریپتو

برای اعضای جامعه ارزهای دیجیتال ایالات متحده، Cointelegraph یک لیوان هالووین ایجاد کرده است. می‌توانید مانند یک خون‌آشام با لیوان خون‌آشام Proof of Stake بنوشید، با لیوان گرگینه To the Moon روی ماه زوزه بکشید و در حین نوشیدن قهوه‌تان با لیوان هیولاهای فرانکنشتاین بلاکچین شده احساس سرزندگی کنید.

لطفا توجه داشته باشید: لیوان های Crypto Monsters فقط در ایالات متحده موجود هستند.

لیوان هالووین.

هالووین را با کالاهای Cointelegraph Crypto Monsters جشن بگیرید. برای نشان دادن روحیه رمزنگاری خود به شما و دوستانتان در پاییز امسال، هدیه شبح وار خود را دریافت کنید.

نویسنده: Ezra Reguerra

مطالب مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا