اخبار ارز دیجیتال

Cointelegraph Markets Pro هشدارهای معاملاتی را ارائه می دهد که می تواند ۶۵٪ سود در بازارهای نوسان کسب کند


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

Cointelegraph Markets Pro از اندیکاتورهای اختصاصی برای پردازش داده های بلادرنگ استفاده می کند و قبل از حرکت بازار به معامله گران اطلاع می دهد.

پیمایش در بازار همیشه بی ثبات ارزهای دیجیتال یکی از سخت ترین مشاغل برای معامله گران است، اما برای اعضای انجمن Cointelegraph Markets Pro چندان دشوار نیست.

مشترکین Cointelegraph Markets Pro توانسته اند از یک پلتفرم هوش رمزنگاری در سطح سازمانی برای مشاهده تغییرات قیمت قابل توجه در دارایی های کریپتو قبل از حرکت منظم بازار استفاده کنند.

این توانایی پیش‌بینی در واقع کار ابزارهای الگوریتمی Cointelegraph Market Pro است که برای یافتن سکه‌هایی طراحی شده است که نشانه‌هایی از شباهت تاریخی به سکه‌هایی که در گذشته جابجا شده‌اند را نشان می‌دهند.

هفته گذشته، هشدارهای Cointelegraph Markets Pro، حجم توییتر و شاخص‌های فعالیت زنجیره‌ای توسط Newsquakes™، اعضای Markets Pro را به فرصتی برای کسب درآمد ۶۵ درصدی تنها در ۳ معامله سوق داد!

OAX (OAX) – 39٪ افزایش

فعال ترین جدول فعالیت های زنجیره ای برای جمعه ۲۴ مارس. منبع: Cointelegraph Markets Pro

فعالیت زنجیره ای OAX در روز جمعه، ۲۴ مارس ۴۰۵ درصد افزایش یافت که نشان دهنده افزایش قابل توجه کاربران بالقوه این پلتفرم است. این افزایش به این معنی نیست که افزایش قیمت اجتناب‌ناپذیر است (همانطور که نمونه‌های دیگر نشان می‌دهند)، اما نشان می‌دهد که رشد در فعالیت‌های زنجیره‌ای می‌تواند یک جهش بزرگ قیمت را نشان دهد. من اینجا هستم.

در این مثال، قیمت OAX بلافاصله پس از افزایش فعالیت زنجیره ای ۳۹ درصد افزایش یافت.

OAX سکه بومی بنیاد OAX است که تلاش می‌کند تا امور مالی غیرمتمرکز را از طریق ابزارها، فناوری، برنامه‌های کاربردی و پشتیبانی جامعه ارتقا دهد.

آربیتروم (ARB) – 14٪

لیست Arbitrum NewsQuakes™ از جمعه، ۲۴ مارس آغاز می شود. منبع: Cointelegraph Markets Pro

Arbitrum با اخبار مربوط به فهرست خود در پلتفرم Crypto.com 14٪ افزایش یافت.

Newsquakes™ مطلوب ترین و قابل اعتمادترین شاخص در جامعه Cointelegraph Markets Pro است. از لحاظ تاریخی، اگر هشدارهای لیست NewsQuakes™ را به صورت ساعتی خریداری کرده و نگه می‌داشتید، می‌توانید از شرط اولیه فقط ۱۰۰۰ دلار، تا ۱۲۰۰۰۰ دلار درآمد کسب کنید. این یک سود ۱۲۰ برابری است!

ARB سکه اصلی Arbitrum است، یک راه حل مقیاس بندی لایه ۲ که بر روی شبکه اتریوم ساخته شده است.

Omisego (OMG) – 12٪

نمودار قیمت افزایش حجم توییت OmiseGo در روز جمعه، ۲۴ مارس. منبع: Cointelegraph Markets Pro

OmiseGo بلافاصله پس از افزایش ۱۵۸ درصدی حجم توییت ها در مقایسه با میانگین ۳۰ روزه، شاهد جهش ۱۲ درصدی در ارزش بازار بود. شاخص حجم توییت، افکار عمومی را در مورد یک سکه اندازه گیری می کند، که می تواند قبل از حرکت قیمت قابل توجهی باشد، همانطور که در مثال بالا مشاهده می شود.

OMG سکه بومی OmiseGo است، یک صرافی غیرمتمرکز و پلت فرم پرداخت.

مزایای Cointelegraph Markets Pro

در حالی که اکثر معامله گران در بازار معاملات ارزهای دیجیتال بسیار رقابتی به حال خود رها می شوند، مشترکین Cointelegraph Markets Pro خود را در جامعه ای از افراد همفکر می بینند که زیربنای ابزارهای الگوریتمی و داده های سطح مؤسسه است.

به این ترتیب، اعضا این فرصت را دارند که هر هفته چندین معامله برنده برنده شوند و به طور فعال از تجربه تجارت خود بیاموزند. پلتفرم Cointelegraph Markets Pro چنین هشدارهایی را تقریباً روزانه بر اساس داده های زمان واقعی به اعضا ارائه می دهد و هر محیط بازار را به محیطی سودآور تبدیل می کند.

از از دست دادن فرصت های معاملاتی در حالی که از سرمایه گذاران نهادی عقب مانده اید خسته شده اید؟پس فقط یک مکان برای رفتن وجود دارد.

ببینید Cointelegraph Markets Pro چگونه داده‌های حرکت بازار را قبل از عمومی شدن ارائه می‌کند.

Cointelegraph یک ناشر اطلاعات مالی است، نه یک مشاور سرمایه گذاری. ما مشاوره سرمایه گذاری فردی یا فردی ارائه نمی دهیم. ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری‌های بی‌ثباتی هستند و دارای ریسک‌های مهمی از جمله خطر از دست دادن دائمی و کامل هستند. عملکرد گذشته نشان دهنده نتایج آینده نیست. تصاویر و نمودارها در زمان نگارش صحیح هستند یا به شکل دیگری مشخص شده اند. استراتژی های آزمایش شده در دنیای واقعی توصیه نیستند. لطفا قبل از هر گونه تصمیم گیری مالی با یک مشاور مالی مشورت کنید.

تمام ROI نقل شده از ۲۸ مارس ۲۰۲۳ دقیق هستند…

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا