اخبار ارز دیجیتال

کل لیست ۱۰۰ برتر Cointelegraph 2023 اکنون به عنوان مجموعه دیجیتال در دسترس است


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

آیا ۱۰۰ برتر Cointelegraph 2023 را دوست داشتید؟ خوانندگان می توانند نمایه شما را به عنوان NFT دریافت کنند.

از ۲۰ مارس، کسانی که در صنعت کریپتو فعالیت می‌کنند، می‌توانند توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) را از ۱۰۰ تاپ ۲۰۲۳ کوین‌تلگراف ضرب کنند. این به صورت دسته‌ای در طول ماه منتشر شد، با شمارش معکوس برای پروفایل‌های رتبه‌بندی شده، با هر ورودی شامل یک بیو و یک تصویر متحرک.

۱۰۰ مورد برتر Cointelegraph برای سال ۲۰۲۳ را بررسی کنید و نمایه خود را جمع آوری کنید

به مدت هفت روز از ۲۰ مارس، نمایه‌های همه افرادی که در ۱۰۰ نفر برتر سال ۲۰۲۳ Cointelegraph هستند، به‌عنوان نسخه محدود NFT منتشر می‌شوند. فقط ۱۰۰ NFT را می توان از هر نمایه ایجاد کرد و فقط در یک دوره ۷ روزه ایجاد می شود. پس از آن، خریداران علاقه مند در صورت تمایل به خرید باید به بازارهای ثانویه مراجعه کنند.

می توانید آن را با کارت بانکی یا MATIC Polygon (MATIC) خریداری کنید. هر NFT نمایه از ۵ دلار شروع می شود و با ایجاد NFT های بعدی افزایش می یابد که سقف آن ۱۰۰ دلار است. تمام عواید حاصل از این کاهش تعداد محدود صرف کمک به آسیب دیدگان زلزله های اخیر در ترکیه و سوریه خواهد شد.

۱۰۰ برتر سال ۲۰۲۳ Cointelegraph گسترده است و شامل هر دو سازمان از جمله بانک مرکزی نیجریه در رتبه ۶۷ است. مفاهیمی مانند سی و هفتمین صرافی غیرمتمرکز. افرادی مانند جوزف لوبین، مدیر عامل ConsenSys، شماره ۱۵.

آیا می خواهید نمایه شخصی در ۱۰ نفر برتر به عنوان NFT بدست آورید؟ شاید چانگپنگ ژائو، بنیانگذار و مدیر عامل بایننس، شماره ۳ باشد، بنیانگذار اتریوم، ویتالیک بوترین، شماره ۲، یا خود بیت کوین شماره ۱ باشد؟ خریداران علاقه مند به ده پروفایل برتر نیز باید مقالاتی از مجموعه تاریخی Cointelegraph را حفظ کنید.

Cointelegraph با Mintmade همکاری کرده است تا ۱۰۰ مجموعه برتر دیجیتال و تاریخی را برای شما به ارمغان بیاورد. برای خرید ۱۰۰ NFT برتر Cointelegraph می‌توان از توکن‌های قابل درآمدی به نام «امتیاز استخراج» نیز استفاده کرد.

نویسنده: Cointelegraph

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا