اخبار ارز دیجیتال

هجوم سال به تاریخ سولانا نشان می دهد که سولانا “محبوب ترین آلت کوین” است – CoinShares

دوره های اندرو تیت

سولانا طی 9 هفته گذشته شاهد جریان‌های ورودی ثابتی بوده است، حتی اگر سایر محصولات سرمایه‌گذاری کریپتو در دوره‌های مشابه با جریان خروجی مواجه شده‌اند.

به گفته CoinShares، محصول سرمایه گذاری Solana (SOL) از اوایل سال 2023 به ارزش 26 میلیون دلار جریان داشته است که از همه آلت کوین های دیگر از جمله اتر (ETH) پیشی گرفته است و سولانا را به “محبوب ترین سرمایه گذاران” تبدیل کرده است. این نشان می دهد که یک آلت کوین است. که در حال استفاده است.

جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares در گزارش هفتگی جریان صندوق دارایی دیجیتال خود به تاریخ 4 سپتامبر گفت که حجم معاملات محصولات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال 90 درصد بیشتر از میانگین سال تا به امروز برای هفته منتهی به 1 سپتامبر بوده است. همچنین خروج محصولات ارز مجازی وجود داشت. به 11.2 میلیون دلار رسید.

این نشان‌دهنده یک دوره هفت هفته‌ای احساسات منفی است که طی آن 342 میلیون دلار از محصولات کریپتو سرازیر شد، در حالی که جریان خالص ورودی محصولات سرمایه‌گذاری از سال تا به امروز در 165 میلیون دلار مثبت باقی ماند.

بسیاری از محصولات سرمایه گذاری رمزارز در هفت هفته گذشته به بیرون درز کرده اند. منبع: CoinShares

با این حال، محصولات سولانا تحت تأثیر این خروجی قرار نگرفت، با ورودی هفتگی 700000 دلار، نهمین هفته متوالی با 14.1 میلیون دلار ورودی در طول دوره و 26 میلیون دلار ورودی از سال تا به امروز.

جریان های هفتگی صندوق، جریان های ورودی مثبت به بیت کوین و سولانا را برای هفته منتهی به جمعه 1 سپتامبر نشان می دهد. منبع: CoinShares

کالاهای بیت کوین (BTC) تنها دارایی دیگری بودند که در مجموع 3.8 میلیون دلار ورودی هفتگی را ثبت کردند، در حالی که کالاهای کوتاه BTC، چند ضلعی (MATIC) و ETH همگی خروجی هفتگی را ثبت کردند.

از اول ژانویه، قیمت SOL تقریبا ثابت معامله شده است.منبع: کوین تلگراف

هجوم به سولانا در یک سری از تحولات مثبت اخیر مربوط به این شبکه است.

در 1 سپتامبر، ران کریستنسن، یکی از بنیانگذاران MakerDAO، پیشنهادی را برای ساخت زنجیره بومی آینده پروژه از انشعابی از پایگاه کد سولانا، علیرغم روابط طولانی مدتش با اتریوم، ارائه کرد.

مربوط: برنامه های بیت کوین ETF: چه کسی درخواست می کند و چه زمانی SEC تصمیم می گیرد

در 23 آگوست، گزارش شد که Shopify شبکه پرداخت مبتنی بر Solana Solana Pay را به گزینه‌های پرداخت خود اضافه کرده است، که با استیبل کوین USD Coin (USDC) شروع می‌شود.

شبکه Solana نیز عملکرد و قابلیت اطمینان کمی بهبود یافته است، با تنها یک قطع در سال 2023 تاکنون.

قیمت SOL تا به امروز حدود 95.5 درصد افزایش یافته است، اما از اواسط ژانویه تقریباً ثابت در حدود 20 تا 25 دلار معامله می شود. طبق داده های کوین تلگراف، تا ساعت 12:00 UTC در 5 سپتامبر در حدود 19.50 دلار معامله می شود.

با این حال، SOL 92.5٪ از بالاترین رکورد خود در نزدیکی 260 دلار در نوامبر 2021 کاهش یافته است.

مجله: BitCulture: Solana Fine Art، موسیقی هوش مصنوعی، پادکست + نقد کتاب

نویسنده: Jesse Coghlan

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا