اخبار ارز دیجیتال

بازسازی CoinFLEX در سیشل تایید شد زیرا طبق گزارش ها تغییر نام تجاری همچنان ادامه دارد


به گزارش پایگاه خبری ارز دیجیتال موبو ارز،

دادگاه سیشل طرح هایی را برای اعطای ۶۵ درصد از شرکت به طلبکاران و ۱۵ درصد به کارمندان تصویب کرده است زیرا گفته می شود CoinFLEX به یک بورس آزاد منتقل می شود.

این شرکت در ۷ مارس در وبلاگ خود اعلام کرد، پلتفرم سرمایه گذاری رمزنگاری CoinFLEX برای طرح بازسازی خود از دادگاه سیشل تأییدیه دریافت کرده است.

پست وبلاگ اضافه شده است که دادگاه قصد دارد در همان هفته حکم صادر کند. من اینجا هستم.

CoinFLEX در ماه ژوئن پس از منفی شدن حساب ها بدون انحلال، برداشت ها را به حالت تعلیق درآورد که منجر به ضرر ۴۷ میلیون دلاری شد. CoinFLEX در ماه ژوئیه به کاربران اجازه برداشت ۱۰ درصد از دارایی های خود را داد و کارمندان خود را برای کاهش هزینه های شرکت اخراج کرد. با این وجود، این شرکت برنامه تجدید ساختار خود را در ۲۱ سپتامبر اعلام کرد.

بر اساس طرح تجدید ساختار، طلبکاران ۶۵ درصد از شرکت و کارکنان ۱۵ درصد دریافت خواهند کرد. سرمایه گذاران سری B سهامدار باقی می مانند، در حالی که سرمایه گذاران سری A سهام خود را از دست می دهند.

همچنین در ۷ مارس گزارش ظاهر شد او در توییتر گفت:

OPNX تمام دارایی های CoinFLEX از جمله افراد، فناوری و توکن ها را به دست خواهد آورد.

Open Exchange (OPNX) توسط بنیانگذاران Three Arrows Capital سو ژو و کایل دیویس و بنیانگذاران CoinFLEX مارک لمب و سودو آروموگام تاسیس شد. هنگامی که وب‌سایت خود را در ۹ فوریه راه‌اندازی کرد، این شرکت ادعا کرد که «اولین بازار عمومی جهان برای معاملات ادعای ارزهای دیجیتال و مشتقات است».

CoinFLEX در یک پست وبلاگ در ۱۶ ژانویه گفت که به یک صرافی جدید تغییر نام داده خواهد شد.

بستانکاران CoinFLEX/سری B به بزرگترین طبقه از سهامداران تبدیل خواهند شد و در مورد مزایای دیگر نیز بحث خواهند کرد. وجوه جمع آوری شده برای رشد شرکت و ارزش سهام آن برای سهامداران، از جمله طلبکاران CoinFLEX استفاده می شود.

مطالب مرتبط: کوینفلکس تلاش می‌کند تا واکنش‌ها را نسبت به پروژه جدید پیشنهادی ۳AC کاهش دهد

گزارش شده است که اکسچنج باز دعاوی ورشکستگی را معامله می کند و به مشتریان اجازه می دهد از این ادعاها به عنوان وثیقه برای وام های جدید استفاده کنند. ادعاهای توکن شده غیر قابل برگشت هستند.نویسنده: Derek Andersen

به این مطلب چه امتیازی می‌دهید؟

میانگین امتیارها ۰ / ۵. مجموع آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا